STA SLUSAS?

AlohaGal

Obećava
Poruka
97
Da li si osoba koja voli vise razlicitih zanrova ili vise preferiras samo jedan,dva....? Kakva muzika te ispunjava, a kakva ne...? I,naravno, sta mislis o narodnjacima?


P.S.:Ja ih ne volim.... :-?
 
ja ne bih da ovo bude još jedna tema o narodnjacima...ne moramo da ih komentarišemo. ne volimO ih i tačka. a to koje žanrove preferiramo, pa ovako...ja najviše volim rock, stari dobri rock, blues (led zeppelin je primjer), volim i metal, progressive (Opeth, Dream Theater...), heavy..domaći rock..
i volim da miješam žanrove, da otkrivam neke nove bendove, neke nove stvari, jer smatram da treba da smo svestrani...osim toga, treba čuti (ali ne i slušati) i nešto loše da bi se pravilno znao procijeniti kvalitet :) (tu se opet petlja grand ali evo neću dalje)... :)
 
hertz:
ja ne bih da ovo bude još jedna tema o narodnjacima...ne moramo da ih komentarišemo. ne volimO ih i tačka. a to koje žanrove preferiramo, pa ovako...ja najviše volim rock, stari dobri rock, blues (led zeppelin je primjer), volim i metal, progressive (Opeth, Dream Theater...), heavy..domaći rock..
i volim da miješam žanrove, da otkrivam neke nove bendove, neke nove stvari, jer smatram da treba da smo svestrani...osim toga, treba čuti (ali ne i slušati) i nešto loše da bi se pravilno znao procijeniti kvalitet :) (tu se opet petlja grand ali evo neću dalje)... :)
tako,tako...e,s ovim se slazem u potpunosti...
p.s.NE SLIHTAM SE :lol: :lol: :lol:
 
ja slusam: nas rock, poznatiji kao novi talas, i malo dalje...
onda stari strani rock..eh..dobrih li vremena...
i malko metal, i malko nas punk
i malko svasta..ponekad jazz, i instrumentali tog tipa..i taaako...
narodnjake...
ko ih hebe..a da..svako...:lol:
 
ja volim jazz,metal,rock,alternativu,tehno,house,dance,...a od izvodjaca volim jurassic5,amy winehouse,eda maajku,lilly alen,system of a down,evanescence,diyalajames morisson,nat cing cole,cee lo (gnarls barkley),rhcp naravno,olivera dragojevica,magazin,i trubace...ima jos toga,al` bih nabrajala do sutra.
 
ae da spomenem izvodjache cije stvaralshtvo cenim..

led zeppelin ,doors, pink floyd, the who, deep purple, rhcp, franz ferdinand, modest mouse, orthodox celts, iron maiden, janis joplin, depeche mode, ekv, bijelo dugme, kerber, haustor, nirvana, jimi hendrix, oktobar 1864, familija, acdc

mozda nekog zaboravih.... al shtagod

ponekad i bob dylana i david bowiea... kadkad.
 
different from others...:
gdeee si hertz?nikako da usaglasimo termine.kako je kod tebe?sta ima novo?

hahaha pa da znaš....evo sad [00:30] 8)
kako je?...pospano...ti? :D (čitaću sutra) hah....

@tema...a nećeš pjesme navoditi redom, nego uopšte muzički žanr, mada nekad i grupa dovoljno govori o tome šta slušaš :)
 

Back
Top