Почели дани Русије у Београду

Sivonja

Domaćin
Banovan
Poruka
3.912
ДАНИ РУСИЈЕ НА УНИВЕРЗИТЕТУ У БЕОГРАДУ
23.-25. АПРИЛ 2007

23. АПРИЛ
12.00 Свечана академија поводом отварања „Дана Русије на Универзитету у Београду“.Правни факултет
16.00 Предавање директора Института за синергијску антропологију С. Хоружјег „Руска мисао и модерна европска филозофија“.Филозофски факултет
16.00 Промоција књига „Наши миротворци на Балкану“ и „Косово: православно наслеђе и савремена катастрофа“.Руски Дом
19.00 Концерт О. Арефјеве и групе „Ковчег“. Руски Дом

24. АПРИЛ
10.00 Округли сто „Русија и Србија у новим историјским околностима“.Правни факултет
17.00 Предавање професора Московског државног института међународних односа П. Федосова „Енергетска политика Русије“.Машински факултет
17.00 Предавање професора Филозофског факултета Московског државног универзитета Г. Мајорова „Исток и Запад у Европи“.Филозофски факултет

25. АПРИЛ
10.00 Округли сто „Православље у модерном свету“.Правни факултет
18.00 Предавање професора Е. Гускове (Центар за проучавање савремене балканске кризе) „Спољна политика Русије на Балкану - историјске фазе“.Правни факултет
18.30 Предавање пароха храма Свих Светаца бившег Ново-Алексејевског манастира протојереја о. Артемија Владимирова „Васкрс у Русији“.Богословски факултет

Организатори:
Центар националне славе Русије,
Фонд Светог Андреја Првозваног,
Удружење студената Правног факултета „Номоканон“
Под покровитељством Амбасаде Руске федерације
и Руског центра за науку и културу (Руског Дома)
Подршку је пружио Универзитет у Београду.
 
Lacibg:
Живела Русија и Србија! Само , ја сам некако мало пристрасан, више ми се допадају Рускиње :lol: Не знам зашто, да нисам настран ? :shock:
Ако ћемо тако допадају ми се жене,генерално...Док не почне прича о парама,око које се врти свака жена са ових простора
 
Ruskinje su rumene buckice. Meni je to bas onako znj. A i to da su Srpkinje najljepse je muska sujeta nasih omiljenih Balkanaca. "Pa hvala Bogu da je moja zena najljepsa. De ja ovaki da imam neku bzvz"

Posto radim takav posao da svakodnevno srcem gomile Rusa ( i ne volim ih nesto previse, iz iskustva) i jos nisam naisla na neku liejpu. Ima onih sto postanu sisate kad omatore, ali lijpih ne bas nesto previse. O muskim ni riejci. Oni su totalno bzvz.

Inace, mislim da znate da je preminuo Boris Jeljcin:
 
svetolik trpkovic:
Jesu Ruskinje lepe mada ja vise volem Grkinje i Zabarke al i Ruskinje nisu lose samo sto se kod nas sve ***** predstavljaju kao Ruskinje a pola su ih Moldavke i Ukrajnike mada ima jedno sipaticno mesto u NSu gde se jos uvek mogu naci original Ruskinje malde i jedre, a nije ni toliko skupo.

kooji si ti nesretnik........
jasno je da bi vi LDPovci forsirali sve što je izopačeno i da biste otvarali burdelje ovde na svakom koraku,ali ne brigaj polako se konsolidujemo i zabijamo klipove u vaše evroatlantske točkove 8-)
 
Sivonja:
kooji si ti nesretnik........
jasno je da bi vi LDPovci forsirali sve što je izopačeno i da biste otvarali burdelje ovde na svakom koraku,ali ne brigaj polako se konsolidujemo i zabijamo klipove u vaše evroatlantske točkove 8-)
Ne druze Sivonjo prvo nisam LDPovac, a drugo u mom gradu se prvi put poceli da se masovno pojavljuju kupleraji sa devojkama iz Rusije i Ukrajne upravo za vreme vlasti vaseg idola SMa pocetkom devedsetih kada su nicali kao pecurke posle kise, sada ih koliko znam mnogo manje ima .
 
Sivonja:
kooji si ti nesretnik........
jasno je da bi vi LDPovci forsirali sve što je izopačeno i da biste otvarali burdelje ovde na svakom koraku,ali ne brigaj polako se konsolidujemo i zabijamo klipove u vaše evroatlantske točkove 8-)

stvarno si sivonja...
sta sad, SVI treba da obozavaju ruskinje i da cak i one matore i debele da ne bi bio izopacen....
 
Jerry Ropero:
Ja od svega iz Rusije najvise volim Ruskinje. Uz Srpkinje najlepse zene na svetu 8-)

Vidi se da smo jedan narod (po krvi), a i po veri. Lepotom odvajamo od svih nacija na svetu!
Tako je jedan poput tebe prošle godine tipovao da ćemo osvojiti svetsko prvenstvo u fudbalu jer smo Srbi i logično - najbolji... :roll:

Reč je o Mihajlu... Tuga jedna.
 
jomini:
Tako je jedan poput tebe prošle godine tipovao da ćemo osvojiti svetsko prvenstvo u fudbalu jer smo Srbi i logično - najbolji... :roll:

Reč je o Mihajlu... Tuga jedna.

Волети своју отаџбину изнад свега, тако и треба. Волети своја кола више од отаџбине је
патетично. Да ти неко полупа субару, плакао би. Тема о покланој српској деци, те замара, није ти интересантно.
 
Lacibg:
Живела Русија и Србија! Само , ја сам некако мало пристрасан, више ми се допадају Рускиње :lol: Не знам зашто, да нисам настран ? :shock:

Bio u Bugarskoj letos, upoznao Ruskinju... Covece, ni sada nisam miran kad se setim :)

@HEBEHA
Zna li se unapred koja ce postati sisata kad omatori? :lol:
 
Sorab1:
Волети своју отаџбину изнад свега, тако и треба. Волети своја кола више од отаџбине је
патетично. Да ти неко полупа субару, плакао би. Тема о покланој српској деци, те замара, није ти интересантно.

a sta ako volis otadzbinu i drajvas subaru?
 
Sorab1:
Волети своју отаџбину изнад свега, тако и треба. Волети своја кола више од отаџбине је
патетично. Да ти неко полупа субару, плакао би. Тема о покланој српској деци, те замара, није ти интересантно.

Sta tebe briga koga ce covek da voli? :evil:
I ja vilom svoj auto ( nije bas subaru, ali...). :twisted:
 
jomini:
Tako je jedan poput tebe prošle godine tipovao da ćemo osvojiti svetsko prvenstvo u fudbalu jer smo Srbi i logično - najbolji... :roll:

Reč je o Mihajlu... Tuga jedna.

ВЕРА У УСПЕХ ЈЕ ПОЛА УСПЕХА - жао ми је што то не разумеш и потсмеваш се једном искреном Србину као што је Михајло - и који, ако примећујеш, више не долази на овај подфорум! 8-)
 
Sorab1:
Волети своју отаџбину изнад свега, тако и треба. Волети своја кола више од отаџбине је
патетично. Да ти неко полупа субару, плакао би. Тема о покланој српској деци, те замара, није ти интересантно.

Имам овде у комшилуку једног паћеника који воли свој ауто као да је живо биће, јбт... па мислим да га воли више од жене (децу нема).... па кад почне да га глади, да га мази, да га пази, да га бриска... ма болест...... :roll: :roll: :roll: тако да он у ствари служи машину а не она њега... све је тумбе поставио...
 
eremita:
ВЕРА У УСПЕХ ЈЕ ПОЛА УСПЕХА - жао ми је што то не разумеш и потсмеваш се једном искреном Србину као што је Михајло - и који, ако примећујеш, више не долази на овај подфорум! 8-)

ako je to onaj mihajlo na koga ja mislim, njemu se i treba podsmevati jer je covek maloumnik...
 
За све који би евентуално сутра дошли на трибину,информација да ће се предавање "Васкрс у Русији",оца Артемија Владимирова из Русије,26. одржати на Богословском факултету уместо 25. ..........
 
јао дечко и ти си несрећан колико си тежак,не капирам шта ти је смешно у томе да је маћедонија била српска

.............очигледно се разумеш у нашу прошлост ко марица у........ал добро учи се док си жив!
 

Back
Top