Iggy Pop (60)

thalia

Obećava
Poruka
96
Punk-rock ikona Iggy Pop, proslavio je prošle nedelje 60. rođendan, u svom stilu. Sa ponovo okupljenim bendom The Stooges, zabavljao je more fanova na koncertu u San Francisku.

Pri kraju događaja, Iggy se našao iznenađenim, kada su fanovi, zajedno sa ostalim članovima benda zapevali "Srećan ti rođendan", a baloni sa njegovim likom su leteli svuda naokolo.
 
Znam bila sam prosle nedelje kod njega na rodendanu. Bilo je cool. Tipicna atmosfera koju samo Iggy moze da napravi. Svi smo pevali the Eyes coloured in rainbow. Suze su mu krenule niz njegovo izbrazdano lice, kada sam mu poklonila nasu uramljenu sliku rekao je samo, onako jecajuci: Thank you, Liiiizooo! You're great pal! You are real friend! 8-)
 
Da, i ja sam bio prosle nedelje kod njega gajbi u los andjelesu. I pricali smo jedno 3 sata i poklonio sam mu cvarke, cevape i sjenicki sir i on je rekao : oh, I love serbia! you're cool man krsta!
i tako....
:D
 
ima jedan stvarno odličan album iz 2001.godine,Beat Em Up.tu je i onaj pop album Blah-Blah-Blah,uz ogromnu Bouvijevu asistenciju,isto kao i kod Lust For Life i The Idiot
 
Znam bila sam prosle nedelje kod njega na rodendanu. Bilo je cool. Tipicna atmosfera koju samo Iggy moze da napravi. Svi smo pevali the Eyes coloured in rainbow. Suze su mu krenule niz njegovo izbrazdano lice, kada sam mu poklonila nasu uramljenu sliku rekao je samo, onako jecajuci: Thank you, Liiiizooo! You're great pal! You are real friend! 8-)

On bi rekao Thank you Lisa ,
 

Back
Top