Na Exitu jebacina

Da ili Ne

  • da

    glasova: 18 58,1%
  • ne

    glasova: 13 41,9%

  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
Profimare:
Ja medju one narkomane necu da odem pa da mi neko plati a ne da se j... sa nekom...
Mare kak'e si srece vec bi te prvo veche naguzila tri brkata crnca na stejdzu tako belog, napumpanog i naochitog :)

$ta znam.. jebo bi sigurno neke ribe, ali sam veoma oprezan po tom pitanju i uvek koristim kondom. Sva$tava se de$ava, a najlak$e je poentirati sa ruzhnim strankinjama. npr, ono kilo engleskinja koje sam video su skrnave u odnosu na na$e domacinke. Ma kresnuo bih i neke seljanke koje pohode splavove i Cecine koncerte, a kamoli ne sEXITu$e sa kompatibilnim muzichkim ukusom
 
cLick - OR - Die:
Mare kak'e si srece vec bi te prvo veche naguzila tri brkata crnca na stejdzu tako belog, napumpanog i naochitog :)

$ta znam.. jebo bi sigurno neke ribe, ali sam veoma oprezan po tom pitanju i uvek koristim kondom. Sva$tava se de$ava, a najlak$e je poentirati sa ruzhnim strankinjama. npr, ono kilo engleskinja koje sam video su skrnave u odnosu na na$e domacinke. Ma kresnuo bih i neke seljanke koje pohode splavove i Cecine koncerte, a kamoli ne sEXITu$e sa kompatibilnim muzichkim ukusom
Ti si bas svashtoyeb.... :roll:
 
cLick - OR - Die:
Mare kak'e si srece vec bi te prvo veche naguzila tri brkata crnca na stejdzu tako belog, napumpanog i naochitog :)

$ta znam.. jebo bi sigurno neke ribe, ali sam veoma oprezan po tom pitanju i uvek koristim kondom. Sva$tava se de$ava, a najlak$e je poentirati sa ruzhnim strankinjama. npr, ono kilo engleskinja koje sam video su skrnave u odnosu na na$e domacinke. Ma kresnuo bih i neke seljanke koje pohode splavove i Cecine koncerte, a kamoli ne sEXITu$e sa kompatibilnim muzichkim ukusom
Povukli bi me ti crnci za moju veliku K :D

I da mozda ima par ok stejdzeva ali ono tipa dance arena i slicne tehnoze, psihodelije i trens po srpski... samo da su daleko... Ebi ga klik ukusi su razliciti a ti ne ispustaj kondomce iz ruke ;)
 
Rudjer:
Da li biste se na Exitu ****** sa bar 50% ljudi? Hocu reci, Ako vam neko pridje i pita vas za jebacinu, da li biste pristali?
naravno zato sam do sada i kupovala karte za exit.
sve u nadi na cu se kresnuti sa nekim u zbunicu,al posto sam debela,brkata i ruzna jos nisam uspela :(
mozda mi se sledeci put posreci.
 

Back
Top