vuaaaaa de su pare

Ukrali mi pre 3 god i novcanik i telefon
Ne znam koliko je para bilo al znam da sam skupljala decku za poklon (mesec dana skupljala a ostala bez njih 2 dana pre rodjendana)... najgore je bilo sto sam ostala bez svih dokumenata.... za pare mi nije bilo krivo samo je ostao bez poklona... nista strasno :D
 
ja sam jednom izgubio sport bili torbicu

sportbilly.jpg
 
par puta sam mislila da mi se to desilo... no uvek se na kraju uspostavljalo da sam ih ipak potrosila, samo sam to smetnula sa uma... :) Nadjem ponekad neku zaboravljenu novcanicu u dzepu od jakne, pantalona... E, i jednom u sobi u selu nadjoh neke novcanice... i to su nosile dosta brojki na sebi ... steta sto nisu vazile... :)
 
kad sam bio klinac,ono...vracao sam se iz skole i nasao sam bas gomilu para ne znam koliko je tacno bilo,ali bilo je puno
shtos onih sivih od 1000 sa onom devojkom i kombajnom,te su bas vredele
i sta se desava..
prolazim ja kroz jacpi i udjem kod tzv. kuma u radnju i kao...vidi sta sam nasao..,i nisam jos ni izasao sa jacpija,a on za mnom i kao..CEEEKAJ evo ga covek sto je izgubio pare :?
a taj indijanac je cale od neke koze sto je sa shvecom isla u odeljenje,i kao ispale su mu ispred kuce
a bas je krenuo da plati sahranu,kao keva mu umrla (gistro),i jbt kupi mi 1 jeb eni sokic sa slamcihcom,EEEEJ sokic

ispisham mu se u sokic
 
MarijA`:
Ukrali mi pre 3 god i novcanik i telefon
Ne znam koliko je para bilo al znam da sam skupljala decku za poklon (mesec dana skupljala a ostala bez njih 2 dana pre rodjendana)... najgore je bilo sto sam ostala bez svih dokumenata.... za pare mi nije bilo krivo samo je ostao bez poklona... nista strasno :D

Da sam znao ne bih to uradio, smrc
 
MASTERMIND:
kad sam bio klinac,ono...vracao sam se iz skole i nasao sam bas gomilu para ne znam koliko je tacno bilo,ali bilo je puno
shtos onih sivih od 1000 sa onom devojkom i kombajnom,te su bas vredele
i sta se desava..
prolazim ja kroz jacpi i udjem kod tzv. kuma u radnju i kao...vidi sta sam nasao..,i nisam jos ni izasao sa jacpija,a on za mnom i kao..CEEEKAJ evo ga covek sto je izgubio pare :?
a taj indijanac je cale od neke koze sto je sa shvecom isla u odeljenje,i kao ispale su mu ispred kuce
a bas je krenuo da plati sahranu,kao keva mu umrla (gistro),i jbt kupi mi 1 jeb eni sokic sa slamcihcom,EEEEJ sokic

ispisham mu se u sokic

Jel mozda sokic bio onaj "Visoki Ceeeeeeee" ?
 

Back
Top