Vrhunsko poslovno predstavnistvo u Frankfurtu

Rasha1

Zainteresovan član
Poruka
368
Poslovno predstavnistvo u Frankfurtu na Majni nudi svoje profesionalne usluge uspesnim preduzecima iz Srbije koja imaju sta da ponude na trzistu zemalja EU.

Ako ste zainteresovani za saradnju, predstavite vase preduzece i ponudu koju zelite da realizujete pa cemo zajedno proceniti kakvi su izgledi za uspesnu saradnju.
 
Predstavite se na nacin kako je opisano u predhodnom poglavlju , pa cemo stupiti u direktan kontakt. Cim je vrhunsko predstavnistvo , ima to sto trazite. Izvinite za malo digresije, ali ako zelite da kontaktiramo direktno sa vise detalja javite se na moju privatnu e-mail adresu koju mozete naci preko mog profila Rasha1.Imati svoje profesionalno poslovno predstavnistvo u Frankfurtu je ozbiljan poslovni poduhvat i za najvece i najuspesnije firme u Srbiji.
 
"Vrhunsko poslovno predstavnistvo" koje se krije iza nicka Rasha 1 je verovatno kancelarija nekog gastarbajtera u "vrhunskoj zgradi" u Frankfurtu koja bi da nesto radi ali ni sama nije sigurna sta, pa se malo z..... sa nasim ljudima. A nasi ljudi se tako pale cim cuju EU , Frankfurt......ili slicno, tako da svasta moze da se ocekuje. Verovatno je Rashi pun pp box.
Vrhunska poslovna predstavnistva ne hvataju firme preko Krstarice. Niti se ozbiljne firme ili proizvodnje mogu nakaciti na ovakav post.
Vrhunska poslovna predstavnistva prvo navedu uspesne klijente sa kojima vec saradjuju, pa na osnovu toga mogu ili ne mogu zainteresovati vrhunske domace firme ciji menadzeri ili vlasnici svakodnevno vape za ovako ozbiljnim ponudama na Krstarici ( trazeci uz put recepte za sarme)!!!
 
Poslovna mogucnost je prilika koja se moze iskoristiti po principu "ko pre devojci njegova devojka".

Ma koliko predstavnistvo bilo vrhunsko , ono ima ogranicene resurse koje zeli da iskoristi samo za realizaciju preuzetih obaveza, a obaveze nemozemo prihvatati ako ih nemozemo izvrsiti. To znaci da cemo razgovarati samo sa nekoliko najozbiljnijih zainteresovanih preduzeca koja se budu prva javila i to je sve.

Predstavnistvo je vrhunsko, jer Vam to tvrdi diplomirani ekonomista sa internacionalnim iskustvom duzim od 15 godina, i retko koje takvo predstavnistvo ima neka Srpska firma u Evropi. U predstavnistvu rade nasi visoko obrazovani mladi ljudi sa znanjem Nemackog jezika na nivou kao maternji jezik, sa znanjem Engleskog jezika kao profesionalno znanje a neko zna i neki treci Evropski jezik, zavisno od licnosti. Predstavnistvo je maksimalno opremljeno i ima potencijale za najvece poslovne poduhvate, susrete, pregovore, ugovaranja i sl.

Zato Vas molim da neometate svojim neodmerenim negativnim komentarima one koji bi mogli, hteli,trebali da koriste ovakve mogucnosti za razvoj svojih poslova, proizvoda, usluga, preduzeca.
Ovu temu smo postavili iz najboljih postenih namera.
 
canada1995:
"Vrhunsko poslovno predstavnistvo" koje se krije iza nicka Rasha 1 je verovatno kancelarija nekog gastarbajtera u "vrhunskoj zgradi" u Frankfurtu koja bi da nesto radi ali ni sama nije sigurna sta, pa se malo z..... sa nasim ljudima. A nasi ljudi se tako pale cim cuju EU , Frankfurt......ili slicno, tako da svasta moze da se ocekuje. Verovatno je Rashi pun pp box.
Vrhunska poslovna predstavnistva ne hvataju firme preko Krstarice. Niti se ozbiljne firme ili proizvodnje mogu nakaciti na ovakav post.
Vrhunska poslovna predstavnistva prvo navedu uspesne klijente sa kojima vec saradjuju, pa na osnovu toga mogu ili ne mogu zainteresovati vrhunske domace firme ciji menadzeri ili vlasnici svakodnevno vape za ovako ozbiljnim ponudama na Krstarici ( trazeci uz put recepte za sarme)!!!

Vrhunsko poslovno predstavnistvo u Frankfurtu sebi nemoze priustiti svako, zato i jeste vrhunsko. Verovatno Vi zelite da Vam postavimo detaljnu prezentaciju predstavnistva , ali to na forumu nije dozvoljeno , koliko sam ja obavesten. Ako izrazite neposredno zelju za tim i dostavite vase validne informacije, zadovoljicemo vasu radoznalost, dostaviti vise informacija o predstavnistvu koje Vas mozda interesuje.

Frankfurt je grad sa najvecim aerodromom u Evropi, ima trecu po velicini poslovnu , financijsku berzu u svetu, vekovnu sajamsku tradiciju. U takvom poslovnom ambijentu preduzeca iz Srbije koja imaju sta da ponude po kvalitetu, kvantitetu, ceni , mogu da ocekuju bolje poslovne rezultate i prosperitet.

Pokusacemo ljubazno da odgovorimo na svako vase novo relevantno pitanje, koliko mozemo.

Nas E-mail : jovicr@bankerinter.net.
 
diplomirani ekonomista sa internacionalnim iskustvom duzim od 15 godina
WOW!!!
Vrhunsko poslovno predstavnishtvo nema ni svoju mail adresu, a o nekakvom sajtu i da ne prichamo.

U predstavnistvu rade nasi visoko obrazovani mladi ljudi sa znanjem Nemackog jezika na nivou kao maternji jezik, sa znanjem Engleskog jezika kao profesionalno znanje a neko zna i neki treci Evropski jezik, zavisno od licnosti.
Da pogadjam: tvoji sin i cerka, rodjeni u Shvabiji.
Samo shto se "evropski" ni ne pishe velikim slovom, tako da treba josh malo da poradite na pravopisu tog evropskog jezika.
 
Ma sta ima veze, za neupucene "bankerinter.net " zvuci vrhunski poslovno.

Meni je jedino zao nasih ljudi sto padaju na ovakve fore, a cesto uplacuju i razne enerance fee i slicno.
Ozbiljne firme izlazu na sajmovima direktno ili preko PKS. A neozbiljne nisu ni zasluzile da rade sa "vrhunskim posl. predstavnistvom"/
 
Rasha1:
Poslovno predstavnistvo u Frankfurtu na Majni nudi svoje profesionalne usluge uspesnim preduzecima iz Srbije koja imaju sta da ponude na trzistu zemalja EU.

Ako ste zainteresovani za saradnju, predstavite vase preduzece i ponudu koju zelite da realizujete pa cemo zajedno proceniti kakvi su izgledi za uspesnu saradnju.

Dobar dan.
Našao sam ovu vašu vrhunsku ponudu. Moje uspešno preduzeće zove se Delta Holding, radimo sve i svašta. Da li želite da saradjujete sa nama?
Nadam se da ispunjavamo vaše kriterijume i jako nam je neophodan neko vašeg kalibra u frankfurtu (jel na majni?:lol: )
Pozdrav
G-din Mišković
 
Gospodine Miskovicu,

Ukoliko ste zainteresovani da izlazete na sajmu u Frankfurtu, molim Vas da me kontaktirate. Mogli bi nekako da se organizujemo pa da "zajedno" nastupimo pred Vrhunskim Poslovnim Predstavnistvom, tj. da nam omoguci jedan stand ali da ga podelimo na pola. U tom slucaju placamo samo jedan prikljucak struje, jedan prikljucak vode i slicno. Sigurno ce nam se isplatiti.
Posto sam mlada a "sveta nisam videla" mogli bi posle sajma da me obradujete jednim izletom do aerodroma. Kazu da je najveci. A jel ima tamo da se kupe
" patike od Prade"???

Urlika Nikolic
Metro Cash & Carry
 
canada1995:
Gospodine Miskovicu,

placamo samo jedan prikljucak struje, jedan prikljucak vode i slicno. Sigurno ce nam se isplatiti.
Posto sam mlada a "sveta nisam videla" mogli bi posle sajma da me obradujete jednim izletom do aerodroma. Kazu da je najveci. A jel ima tamo da se kupe
" patike od Prade"???

Urlika Nikolic
Metro Cash & Carry

Poštovana Urlika,
Nisam čuo za tu vašu firmu nikad, ali vidim da ste vrhunski poslovni. Uštede na sajmu + mlada&naivna saradnica.
Sazvaću upravni odbor preko prvomajskih praznika i obavestiću vas:-D
 
LePiaf:
Nasha akcija "Svakom loncu poklopche" (kupish pet sherpi - dobijesh shest poklopaca) nije najbolje proshla i Nemachkoj. Siguran sam da ce nam Vrhunsko Poslovno Predstavnishtvo pomoci da preokrenemo situaciju u nashu korist. Chuli smo da u njih ima nekih koji govore i po tri jezika. :shock:

Trebalo je da organizujete nagradnu igru: pobrkani lončići:-D
Vole zapadnjaci takve stvari:lol:
Gde je sad ovaj rasha, taman se tržište uzburkalo:-D
 
Godpođice i ostala gospodo, jako je lepo što ste se tako organizovali, ali mislim da je Rasha1 shvatio da ipak niste odgovarajući klijenti i da bi vrhunsko poslovno predstavništvo u Frankfurtu (da li na Majni ili na Odri, nije ni toliko bitno) ugalvnom imalo štete ukoliko bi im bili klijenti.

Sem toga, predstavništvo je vrhunsko, jer se nalazi na vrhu zgrade, pošto je tamo kirija 90% manja nego bilo gde drugde. Jeste da duvaju vetrovi, malo se teže diše i imam problema da se sporazumeju obzirom na buku aviona, ali to samo pokazuje poslovnost pomenutoga predstavništa i njihovu posvećenost klijentima koje udostoje pozivom i koji se naravno ne plaše da svrate do njih.
 
Gospodine Bojane,

ja bi rekla da se Vi salite na nas racun.
Mislim da to stvarno nije u redu i da niste svesni tezine situacije. Predstavnistvo nije vrhunsko zato jer se nalazi na vrhu zgrade, vec zato sto ( citiram Rashu: Vrhunsko poslovno predstavnistvo u Frankfurtu sebi nemoze priustiti svako, zato i jeste vrhunsko).

To sto ste Vi svesni i indisponirani saznanjem da smo ja, gospodin Miskovic i gospodin Cepter ipak prvi konkurisali, a gospodin Rasha je lepo dao do znanja
da ce da radi samo sa onima koji se prvi jave, ne znaci da smete tako da se ponasate.

Da li ste Vi gospodine Bojane svesni da takvi komentari poput Vaseg mogu navesti gospodina Rashu da odustane od kompletnog projekta pronalazenja ozbiljnih izvoznika u Srbiji. Ne, Vi toga niste svesni. A projekti su vrlo ozbiljna stvar.

Molim Vas za razumevanje.

Srdacan pozdrav,

Urlika Nikolic
MC&C
 
Gospodo,
Najlepse Vas molim da netrosimo i moje i vase vreme , vec budimo ozbiljni. Predstavnistvo je zaista vrhunsko , po lokaciji, po konforu, po opremljenosti, po iskustvu zaposlenih , po uslugama koje moze pruziti cenjenoj klijenteli. Zaposleni u predstavnistvu su vec obezbedjeni sa svojim redovnim tekucim prihodima , a ova mogucnost stoji na raspolaganju samo za jos jednu ili dve firme koje se prve jave.
 
Gospodine Rasho,

Ma nemojte ozbiljno da shvatate njihove provokacije.
Izgleda da smo gosp. Miskovic i ja jedini ozbiljni kandidati.
Niste mi rekli ima'l "Prade" na najvecem evropskom aerodromu?
Beograd je tako slabo snabdeven a ja hocu da sam in!
Posebno zbog ocekivanog poziva u Vase Vrhunsko strano predstavnistvo.

Sincerely,

Urlika
 

Back
Top