zamislite...

jesam li postupio dobro?


  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
evo ovako...znam se iz škole sa tom devojkom, često smo se viđali u gradu, imamo zajedničke prijatelje....i malo po malo počeli da se muvamo... zapravo ona je mene počela prva da pozdravlja i to...i normalno smo pričali i juče me pita, posto ona kaze da jednostavno nije takva osoba da se nateze 3 godine... pita me oce li biti ista i da li uopste ima šanse kod mene? i ja joj kazem ne...
sta mislite vi o tome?
 
rile_laki_oblak:
evo ovako...znam se iz škole sa tom devojkom, često smo se viđali u gradu, imamo zajedničke prijatelje....i malo po malo počeli da se muvamo... zapravo ona je mene počela prva da pozdravlja i to...i normalno smo pričali i juče me pita, posto ona kaze da jednostavno nije takva osoba da se nateze 3 godine... pita me oce li biti ista i da li uopste ima šanse kod mene? i ja joj kazem ne...
sta mislite vi o tome?

Rile ti mora sa si faca:lol: .
 
rile_laki_oblak:
evo ovako...znam se iz škole sa tom devojkom, često smo se viđali u gradu, imamo zajedničke prijatelje....i malo po malo počeli da se muvamo... zapravo ona je mene počela prva da pozdravlja i to...i normalno smo pričali i juče me pita, posto ona kaze da jednostavno nije takva osoba da se nateze 3 godine... pita me oce li biti ista i da li uopste ima šanse kod mene? i ja joj kazem ne...
sta mislite vi o tome?
Samo sto ona kaze da je premija za tebe,a ti neces :roll:
 
A nije nešto posebno zgodan-mislim dobro meni je lep i kad sam mu to priznala zacrvenjeo se ko jabuka u lice, obična *****! ne da se hvalim ali za njega sam previše dobra riba i mogo bi sam sebi spomenik dignut da sam ga uopšte pogledala-a on ne! I NE VERUJEM DA MU SE NE SVIĐAM, JEDNOSTAVNO NE VERUJEM!

To je ona napisala
 
rile_laki_oblak:
evo ovako...znam se iz škole sa tom devojkom, često smo se viđali u gradu, imamo zajedničke prijatelje....i malo po malo počeli da se muvamo... zapravo ona je mene počela prva da pozdravlja i to...i normalno smo pričali i juče me pita, posto ona kaze da jednostavno nije takva osoba da se nateze 3 godine... pita me oce li biti ista i da li uopste ima šanse kod mene? i ja joj kazem ne...
sta mislite vi o tome?
xaxaxaxaxaxaxaxxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxaaxa
 
rile_laki_oblak:
evo ovako...znam se iz škole sa tom devojkom, često smo se viđali u gradu, imamo zajedničke prijatelje....i malo po malo počeli da se muvamo... zapravo ona je mene počela prva da pozdravlja i to...i normalno smo pričali i juče me pita, posto ona kaze da jednostavno nije takva osoba da se nateze 3 godine... pita me oce li biti ista i da li uopste ima šanse kod mene? i ja joj kazem ne...
sta mislite vi o tome?


Ako si joj iskreno rekao, onda mislim da je to u redu, zašto da devojka živi u zabludi ... a ako si sakrio svoje osećaje - ondaK si šonja :mrgreen:
 
Znaci vi ste stvarno likovi. Pa rile stvarno gde ce ti dusa........znas sta bilo kako bilo i ti i ona idete na temu jel ima sta danas od sexa pa ce bude:NEEMA! Jeste sad zadovoljni??
 
kako da budem zadovoljan ako nema seksa? pa ipak je ovo ljubav i seks forum... i ovde svi briljiramo... nevencice... znas sta? kako bi bilo da ti odes malo na temu: jel ima sta danas od seksa, pa da bude NEEMA! jesi li sad zadovoljna??
 
i etoooo....kad oboje odu na temu: jel ima šta danas od seksa, pa kad oboje kažu NEEMA, a ovi se tamo ugledaju i shvate da se znaju....još iz osnovne škole....a ona ponese kiflice...a on...trbuhom za kruhom....pa još kad zamirišu....

nego rile....jesi li siguran da nisi derpe...žalim trud ovde ako.....?
 

Back
Top