''Са нечим се и не слажем!''

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
BRANISLAV Lečić, naš proslavljeni glumac i jedan od osnivača Liberalno demokratske partije, napustio je Predsedništvo stranke.
Lečić je za "Novosti" u nedelju potvrdio tu informaciju, objasnivši da se "tu radi o njegovim intimnim razlozima, o kojima u ovom trenutku nije spreman da priča".
- I dalje sam član LDP, i dalje, podržavam tu ideju za koju smatram da je neophodna Srbiji, ali sa određenim stvarima u stranci se ne slažem, zbog čega sam i odlučio da napustim Predsedništvo - rekao je Lečić.
I popularni glumac, ali i u Liberalno-demokratskoj partiji, demantovali da se Lečić definitivno razišao sa Čedom, kao i da više nema nikakve veze sa liberalima, što je proteklog vikenda provejavao po nekim medijima.
Да ли овде неко лаже?8-)
 
Лечић је,као и Чеда,један од бивших студентских лидера.Остале нећу да набрајам.Какви су капацитети у сваком погледу наши студенти,када су у било ком моменту у прошлости дозволили да их воде овакви лидери?:confused:
 
lečić podneo ostvaku zbog odsustva demokratije u ldp
Politika - Pre sat i 54 minuta

BEOGRAD - Član Predsedništva Liberalno demokratske partije Branislav Lečić izjavio je danas Tanjugu da je podneo ostavku na tu funkciju, ali da je i dalje član partije, jer "ostaje dosledan liberalnim idejama".

"Mislim da moje prisustvo u rukovođenju strankom nije sada neophodno. Ne slažem se sa nekim stvarima u LDP i zato sam izašao iz Predsedništva", kazao je Lečić i objasnio da mu je u stranci zasmetalo nepoštovanje demokratskog postupka prilikom izbora za najviše funkcije u LDP.
"Predložen sam od strane većine glavnih odbora iz cele Srbije za kandidata za potpredsednika stranke. Onda su usledeli neki nedemokratski postupci, stvorila se drugačija atmosfera od one koja bi trebalo da bude karakteristična za liberalnu partiju", rekao je i podsetio da na toj skupštini nije izabran za potpredsednika.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0&sifra=ee91ff36a3f9ced49b378cdce8fc39ba

L(ažovska) D(ebilska) P(artija)
 
Mille Dragic:
Све је то због дроге.
haha.gif
 
Тако се то ради. Прво изађеш с функције, а онда лагано у аут. Водиш лопту према, голу, додаш лево, примиш , додаш десно, и ... или си у некој другој партији или си отишо у политичку пензију. :lol:
 
Beograd - Ostavka Branislava Lečića na funkciju člana Predsedništva Liberalno-demokratske partije je "logična posledica činjenice" da nije izabran za potpredsednika te stranke na protekloj skupštini, saopšteno je juče iz te stranke.

http://www.danas.co.yu/20070424/hronika1.html#1
____________________________________________

Lečić je uvek bio egotripni manijak, pa me ovo (ako je pravi razlog) ne čudi, ali me čudi to "obznanjivanje" razloga njegove ostavke...ko da je to najnormalnija stvar na svetu..ali, od Čede ni ne očekujem ništa drugo.
A Lečić dosledno: Praziluk-logika..nisam izabran za predsednika kućnog saveta, sad ću namerno da kiselim kupus u zajedničkim prostorijama..
 
AllThatJazz:
E, kad smo već kod Čede..strašno me zanima (ako ima ovde njegovih simpatizera/ki) da mi objasnite kako doživljavate njegov javni nastup?
Jel` mislite da bi trebao malo da poradi na tome?

Unapred se izvinjavam ako ovde postoje stroga pravila za off-topic.
Nova sam na forumu :wink:
Јавни наступ ? То ти је као кад рецимо укључиш усисивач у првом моменту на 220 волти а онда после неколико секунди, прикључиш га на две фазе - 380. Тресе, грми - а не изгори. Чудо - а наше. :lol:
 

Back
Top