iskustvo u firmi DOO"MILOSCIC"

Rade na beskonom lancu ljudi koji se menjaju kad shvate gde su dosli. Svako ko radi obucava sledeceg.Prvi napusta ( iz mnogo razloga) ovaj novi ostaje da se nada i obucava sledeceg....dok se i njemu ne smuci. Ali vec su provaljeni i sve manje je zainteresovanih za drk( drustveno koristan rad).
 
NAPRAVIMO ELEKTRONSKU PETICIJU PROTIV OVAKVIH IZRABLJIVACA MLADIH I POSTENIH LJUDI

Jesi razmisljao da pronadjes bolji posao?

Gde je tu ZDRAV RAZUM???

Ako nisi zadovoljan sa poslom, nadjes novi, ako nisi zadovoljan sa platom opet pokusas da nadjes novi posao.

Ti bi sve da promenis samo ne sebe. Ne bi trebalo da se drzis starih ideja u novom vremenu, ako zelis da ides napred.
 
To može samo sistemski da se reši... Mislim da je stop86 u pravu - nađi bolji posao i rešen problem. Daleko lakše nego da nateraš poslodavce sa određenim navikama da se menjaju - pri čemu Ti ne možeš to da uradi, već treba nekog da nađeš da to uradi za tebe.
 
Rade na beskonom lancu ljudi koji se menjaju kad shvate gde su dosli. Svako ko radi obucava sledeceg.Prvi napusta ( iz mnogo razloga) ovaj novi ostaje da se nada i obucava sledeceg....dok se i njemu ne smuci. Ali vec su provaljeni i sve manje je zainteresovanih za drk( drustveno koristan rad).

Sve je to tako kao sto kazes.Moja supruga radi tamo par meseci i situacija je katastrofalna. Plate kasne, robe nema jer je gazda prezaduzen.Nesposoban tip.Referent koji vodi posao mu je neki rodjak a nema blage veze sa poslom(kupio diplomu).Taj isti referent ne daje slobodne dane a i ne placa ih iako bi morao da placa (uzima lovu za sebe). O nesposobnosti i u Nisu i u Jagodini da ne pricam vise jer mi se smucilo.
 
NAPRAVIMO ELEKTRONSKU PETICIJU PROTIV OVAKVIH IZRABLJIVACA MLADIH I POSTENIH LJUDI

ja se slazem ajde da napravimo peticiju.smucilo mi se vise a moram da radim bar za osiguranje ako ne za platu.Za 5 meseci sam primila samo jednu i to za avgust i razbolela se plus pa sad ne radim,na bolovanju sam i to ce da mi odbiju a kamo da mi daju septembar,oktobar novembar i decembar.Cvrc.I na posao sam isla kao na klanje.A kad pogledas moras da radis.Bar mi odgovara to sto sam osigurana imam zdravstvenu knjizicu koja mi itekako treba sada kada se vucem po lekari jer sam se razbolela zato sto nemam od cega da zivim.Jer mi gazda ne daje MOJE PARE!
 
popis ljudi ajmo radite bez para
nema nikoga da se javi danas
mene evo sreca u nesreci snasla pa ga ne radim
iskustvo veliko al neplaceno
ce bude valjda za novu godinu jedna platica ja se nadam
'i mi cigani dusu imamo'
z:dm5:
srecna nova godina ljudi,ako budemo imali sa cime da je proslavimo
bas smo veseli
z:dm:
 
popis ljudi jel da?
nema vas nesto?
inace ja evo na bolovanje pa imam vreme da pljujem malo kad radim za dz
fala mu na ono malo sto mi dade
da mi je dao vise ne bi se razbolela pa bi morala da radim
al nemoram sad kad sam se razbolela od posla i od gladovanja
bar imam osiguranje pa se lecim za dz
 
Ljudi ovo je najbolja stranica na netu koju sam video o poslednje vreme i to sve zahvaljujuci mom dobrom prijatelju.I ja sam bivsi radnik miloscica i to u dva narata po godinu dana i samo sam izgubio zivce.totalno neprofesionalni ljudi vode posao,a plata je bedna.za mesec avgust primio sam svega 2.800 din pa vi vidite.I obavezno proveravajte u socijalno da li vam uplacuje staz posto se to retko desava.:)
 
popis ljudi jel da?
nema vas nesto?
inace ja evo na bolovanje pa imam vreme da pljujem malo kad radim za dz
fala mu na ono malo sto mi dade
da mi je dao vise ne bi se razbolela pa bi morala da radim
al nemoram sad kad sam se razbolela od posla i od gladovanja
bar imam osiguranje pa se lecim za dz

Da razjasnimo u startu - nikad nisam ni čuo za tu firmu, niti imam bilo kakve veze sa njom.
ALI imam pitanje za tebe - kako očekuješ da budeš super zaposlena i plaćena kad ne možeš jednu rečenicu da sastaviš pravilno napisanu, a o padežima da ne govorim.
 
Da razjasnimo u startu - nikad nisam ni čuo za tu firmu, niti imam bilo kakve veze sa njom.
ALI imam pitanje za tebe - kako očekuješ da budeš super zaposlena i plaćena kad ne možeš jednu rečenicu da sastaviš pravilno napisanu, a o padežima da ne govorim.

Pa kad nisi cuo sto se onda sekiras za moje padeze?Pricacu ja kako hocu.Videla bih tebe kad bi bio na mom mestu i u mojoj kozi,da li bi ti bilo lepo frajeru?Ono sto ja prezivljavam ne bi pozelela ni najgorem neprijatelju!Svoju platu sam posteno zaradila i zato imam prava da je primim a ne da me neki tamo majmun eksploatise.Ali ja se nadam da posto ne razumes,jednog dana dozivis ovo isto pa da se setis tad mojih reci.Bili oni sa padezima ili bez!!!I POZZ
 
Niti sam ja neki frajer, niti likujem za tvoj problem. Veruj mi nisam u priči "da komšiji crkne krava" i jako mi je žao što to preživljavaš. Znam kako je.
Drugo, nemoj da se pališ, ja ti nisam ništa kriv... a ako poradiš malo na sebi, siguran sam da ćeš bolje proći u životu i neće ti večito neko drugi biti kriv za lične frustracije.
 
Zelim da zapocnem ozbiljnu temu.Radim u Miloscicevoj prodavnici na jugu Srbije.Nebitno u kom gradu.Pre jedno nedelju dana radjen je popis i ustanovljeno je da nasa radnja ima manjak negde oko 400 000 dinara.Tu cifru je gazda pametno razlozio na nekih 20-tak hiljada po radniku nekima je ustanovio i vise i dao na znanje da ce se narednih 4 ili 5 meseci svakome odbijati po 4 ili 5 hiljada dinara od plate da bi radnici izmirili manjak za koji naravno nisu oni krivi.Sada smo svi duzni da gospodinu damo od usta jedno 20-tak hiljada po radniku a sad vi razmislite koliko je to para a nas gazda ima oko 6000 radnika.Da li to ima smisla i je li to zakonom dozvoljeno?Volela bih da se javi neko ko zna i ko sme da se suprostavi bilo kakvom porukom nekom drzavnom institutu koji moze to da proveri?Jer se ne zna ima li pravo gazda na tako nesto i je li to normalno?Ja mislim da nije i rekla bi da je on jedan obican lopov.Nazalost moram da radim jer je posao tesko naci ali necu dopustiti da radim ovog puta stvarno za dzabe.Poturili su nam pod nos papir na kome pise da smo duzni da nam od plate odbijaju po toliko zbog manjka i na papiru lepo sve pise,a ko bi ga znao ko je to naredio,ili izmislio i da li je to uopste ispravno?Naravno moras da potpises.Jos se nije niko usudio da odbije i da preduzme nesto po tom pitanju?Da li stvarno niko nema hrabrosti ili smo svi jednostavno navikli da nas kradu i otimaju nam ono sto je nase?Pa onda zato cutimo i trpimo.Ja necu vise da trpimI preduzecu nesto.Samo bih volela da se javi jos neki moj kolega koji je gore naveden papir takodje potpisao?I neko ako zna da mi objasni o cemu se tu radi?Ja sam zaista zabrinuta i ozbiljna sto se tice ovoga i javicu kada budem preduzela nesto,a hocu pa kako bude.
 

Back
Top