Za demokrackog operatora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.292
Ova poruka je namenjena operatoru koji me je iskljucio a nije mi dao mogucnost replike.Bas demokracki je nastrojen a operator je foruma. Po definiciji je forum vrhunac demokratije......SPAM je spam i vezan je samo za nepozeljne licne poruke a nikako za bilo sta sto je vezano za javno. Ali posto si ti operator i zato mozes nazvati spamom sve sto pozelis. Spam na forumima ne postoji i to je izmisljotina nekih sajtova koji imaju neupucene webmastere i neobrazovane. U FORUMIMA MOGU DA SE JAVE SAMO NEPODOBNE TEME I NISTA VISE OD TOGA. Toliko od mene. Drago mi je ako sam malo razjasnio neupucenima. Pozdrav
 
Trazim_curu_zabrak:
Ova poruka je namenjena operatoru koji me je iskljucio a nije mi dao mogucnost replike.Bas demokracki je nastrojen a operator je foruma. Po definiciji je forum vrhunac demokratije......SPAM je spam i vezan je samo za nepozeljne licne poruke a nikako za bilo sta sto je vezano za javno. Ali posto si ti operator i zato mozes nazvati spamom sve sto pozelis. Spam na forumima ne postoji i to je izmisljotina nekih sajtova koji imaju neupucene webmastere i neobrazovane. U FORUMIMA MOGU DA SE JAVE SAMO NEPODOBNE TEME I NISTA VISE OD TOGA. Toliko od mene. Drago mi je ako sam malo razjasnio neupucenima. Pozdrav
1,. Grešiš spam je spam i na forumima. neznam ko te je banovao ali je sigurno imao dobrog razloga za to.
2. Nemožeš da postavljas istu temu na 100 različitih mesta na istom forumu , Po pravilu treba da je postavljaš na onom mestu gde treba da bude gde je vezano za određeni sadržaj!!!
4. Ako je ovde iko neobrazovan i neupućen tada si to ti , ovde se radi o IT stručnjacima.
5. Ako je tvoja svrha samo javljanje radi javljanja ili reklamiranje određenih stavri , za to postoji tačno određeno mesto na Forumu.

PS: I još nešto , ako negde tražiš demokratiju , to se ne traži na temi "Komjuteri i Internet" već na "Poltika" , ali ako malo bolje pogledaš i pre nego što upotrebiš reč demokratija , prvo razmisli o njenom značenju i šta ono predstavlja , jer ono je izuzetan i rastegljiv pojam , to je reč koju svako koristi prema svome nahođenju i svojim potrebama , upravo onako kako si je ti sada koristio !!!
 
Trazim_curu_zabrak:
Ova poruka je namenjena operatoru koji me je iskljucio a nije mi dao mogucnost replike.Bas demokracki je nastrojen a operator je foruma. Po definiciji je forum vrhunac demokratije......SPAM je spam i vezan je samo za nepozeljne licne poruke a nikako za bilo sta sto je vezano za javno. Ali posto si ti operator i zato mozes nazvati spamom sve sto pozelis. Spam na forumima ne postoji i to je izmisljotina nekih sajtova koji imaju neupucene webmastere i neobrazovane. U FORUMIMA MOGU DA SE JAVE SAMO NEPODOBNE TEME I NISTA VISE OD TOGA. Toliko od mene. Drago mi je ako sam malo razjasnio neupucenima. Pozdrav
Momak, posto vidim da ti jos nisu rekli o postojanju internet pretrazivaca, dacu to jedan savet: pokusaj za pocetak sa www.google.com
Tamo ces naci par desetine hljada stranica koje definisu pojam spam. U svakoj se pod spamom podrazumeva ne samo slanje ;icnih emailova, vec i postavljanje topica n forumima, news grupama itd,itd... Gde god se nesto sto je bepotrebno ponavljanje, desava, to je prijatelju moj spam...

Ne zelim da se upustam sa tobom u diskusiju sta je spam a sta ne, kad je to vec receno mogo puta po celom svetu. Svakako da tvoja, jako ogranicena definicija spama nije dobra, zato predlazem a tebe malo surfa za pocetak.

Cisto da ti bude jasnije sta pisem, sta ti kaze Wikipedia:
--------
Spammingis the abuse of electronic messaging systems to send unsolicited bulk messages, which are generally undesired. While the most widely recognized form of spam is email spam, the term is applied to similar abuses in other media: instant messaging spam, Usenet newsgroup spam, Web search engine spam, spam in blogs, mobile phone messaging spam, internet forum spam and junk fax transmissions. Spam is also called junk mail. Some email clients or servers have spam filters, which try to delete or move the spam messages.
--------
Ili ti znas bolje od svih, sta je zapravo spam?

Da sad ne nabrajam dalje.
Izgleda da pak nemas dovoljno IT znanja da nekome na ovom podforumu, kao neupucenima, bilo sta objasnjavas ili pojasnjavas.

Stoga, lepo razmisli zasto ti je tema zatvorena i prema tome se ponasaj. Bilo bi veoma pozeljno da procitas i pravilnik Krstarice, cisto da te na kraju jos i ne banuju za neko vreme dok se rashladis malo.

Ljudski je gresiti ali je ludost greske ne priznavati i na njima ne uciti

BTW: "demokrackog" kao rec ne postoji u srpskom jeziku
 
@codemaker
Nadam se da @Trazim_curu_zabrak engleski bolje zna nego srpski, inače nikakva korist od citata.

Trazim_curu_zabrak:
Ova poruka je namenjena operatoru koji me je iskljucio a nije mi dao mogucnost replike.Bas demokracki je nastrojen a operator je foruma. Po definiciji je forum vrhunac demokratije......SPAM je spam i vezan je samo za nepozeljne licne poruke a nikako za bilo sta sto je vezano za javno. Ali posto si ti operator i zato mozes nazvati spamom sve sto pozelis. Spam na forumima ne postoji i to je izmisljotina nekih sajtova koji imaju neupucene webmastere i neobrazovane. U FORUMIMA MOGU DA SE JAVE SAMO NEPODOBNE TEME I NISTA VISE OD TOGA. Toliko od mene. Drago mi je ako sam malo razjasnio neupucenima. Pozdrav
Prvo niko te nije isključio nego je samo zatvorena tema koju si otvorio. Drugo, i ovo podebljano što si napisao je spam. Dakle tema koje se ponavlja više puta na različitim podforumima ili jedna tema na ne adekvatnom mestu za nju je takođe spam.

Naravno i tvoja konstatacija da spam na forumima ne postoji je potpuno netačna, osim ako nisi mislio na forum koji okuplja komšije sa sprata neke zgrade gde sve što se napiše je dobrodošlo, pošto je po definicij takav forum chat partija te je podrazumevano da je sve dozvoljeno. Ali ne verujem da bi i na tom forumu bilo prihvaćeno da jednu te istu poruku ponavljaš do besvesti. Znači i tamo ima spama.
 
Da demokratija je "rastegljiv" pojam za neupucene a ne i za one koji imaju nesto od skole. Pojam demokratija je vezan za sve sto je drustvenog karaktera i sve sto je vezano za odnos makar dva coveka. Tako da u demokratskom drustvu zakoni demokratije vaze u svim sferama drustvenog zivota. Medij internet kao i svi drugi mediji su itekako podlozni zakonima demokratije jer su deo drustva.Rec demokratije dakle nije vezan samo za politiku. IT strucnjaci svaka cast ali neznam gde ste to isli u skolu ovde za to zvanje? To da nisam mogo da stavljam istu temu svuda se slazem sa vama potpuno. Za to nemam ni slova kritike. Moje neslaganje je sa shvatanjem pojma SPAM do malopre a sada i sa vasim (IT strucnjaci) shvatanjem pojma demokratije i nista vise od toga. A to da li sam neobrazovan vi ne mozete suditi jer i neznate koja su moja akademska zvanja a ja sam sudio da ste loseg obrazovanja na osnovu vaseg shvatanja pojma SPAM i sada pojma DEMOKRATIJE.I dalje se slazem sa strucnjacima koji SPAM vezuju za licne poruke a ne za javne poruke ili bilo sta sto je javnog karaktera. Stvarno posle ovoga nema vise svrhe da pisem i zato sve najbolje vam zelim.
 
Trazim_curu_zabrak:
Da demokratija je "rastegljiv" pojam za neupucene a ne i za one koji imaju nesto od skole. Pojam demokratija je vezan za sve sto je drustvenog karaktera i sve sto je vezano za odnos makar dva coveka. Tako da u demokratskom drustvu zakoni demokratije vaze u svim sferama drustvenog zivota. Medij internet kao i svi drugi mediji su itekako podlozni zakonima demokratije jer su deo drustva.Rec demokratije dakle nije vezan samo za politiku. IT strucnjaci svaka cast ali neznam gde ste to isli u skolu ovde za to zvanje? To da nisam mogo da stavljam istu temu svuda se slazem sa vama potpuno. Za to nemam ni slova kritike. Moje neslaganje je sa shvatanjem pojma SPAM do malopre a sada i sa vasim (IT strucnjaci) shvatanjem pojma demokratije i nista vise od toga. A to da li sam neobrazovan vi ne mozete suditi jer i neznate koja su moja akademska zvanja a ja sam sudio da ste loseg obrazovanja na osnovu vaseg shvatanja pojma SPAM i sada pojma DEMOKRATIJE.I dalje se slazem sa strucnjacima koji SPAM vezuju za licne poruke a ne za javne poruke ili bilo sta sto je javnog karaktera. Stvarno posle ovoga nema vise svrhe da pisem i zato sve najbolje vam zelim.
Koji to stručnjaci vezuju spam isključivo za lične poruke?!?! Možda neki "stručnjaci", ali ljudi koji su pročitali bar jedan normalan članak na temu spama, znaju tačno šta je to. Oni koji ne znaju, moraće da pročitaju bar taj jedan članak i da prestanu da se oslanjaju na mišljenje "stručnjaka".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top