Rafting

bobec

Obećava
Poruka
98
ljudi ako ima neko zainteresovan za raftig na rijeci Tari neka se javi!
a ako je neko vec bio bilo gdje na raftingu neka pise!
ajde da popularisemo malo ovaj sport!
 
e ovako kaubojka, javi mi se na mail pa cu ti poslati nase aranzmane. a kada, to zavisi od tebe i tvoje ekipe, mi radimo tokom citave sezone tako da nismo ograniceni bilo kakvim terminima. jednostavno mozes da dodjes kada pozelis, samo moras da se najavis nekih 5 dana ranije i da potvrdis koji aranzman zelis.

imamo nas kamp u kanjonu Tare, smjestaj je u predivnim bungalovima...
 
Evo ja i moj ortak smo zainteresirani, nas 8 bi doslo na rafting. Dali mi mozes molim te odgovoriti privatnom porukom u vezi cena i aranzmana ... jer sam cuo da su neke moje ortake ovi na Tari odrale. Pozz
 
Rally_Vozac:
Evo ja i moj ortak smo zainteresirani, nas 8 bi doslo na rafting. Dali mi mozes molim te odgovoriti privatnom porukom u vezi cena i aranzmana ... jer sam cuo da su neke moje ortake ovi na Tari odrale. Pozz
Postovani Rally i svikoji bi probali rafting pogledajte ponudu koju su SKI MANIJACI napravili za vikend 26.05.2007.g na www.skimanijaci.com bicete prijatno iznenadjeni cenom i ponudom koju je ovo udruzenje dobilo od jednog od najboljih organizatora raftinga na tim prostorima!Pozdrav!
 
Pozdrav svima
Ja sa svojim drugarima idem na rafting Tarom 15-17.06.Stižemo u kamp u petak posle podneva i...U naredna 2 dana ići ćemo u Crnu Goru daleko uzvodno...Spuštamo se u subotu i nedelju do Srbinja.Tako je udešeno...Nego,ako je još neko tih dana tamo u kampu, možemo se i neposredno upoznati.
 
Skroz mi super zvuci,imam problem sa mailom,da li neko moze da mi kaze koja je od prilike cena i nesto u najkracim crtama,...npr,...utisci,.....organizacija,...I jos jedno jako "bitno pitanje" da li je potrebna kondicija,tj.neka fiz.spremnost?
 
Pozdrav ljudi malo sam bio odvojen od civilizacije,pa zato nisam bio na forumu, ali sada sat tu stalno... Napravili smo i poligon za paintball...

Sto se tice vodostaja najveci je u maju, nego posto je slabo bilo snijega ove zime Tara je manja nego inace ali svaka kisa mnogo utice na njen vodostaj.
 
Bila na raftingu Tarom i fenomenalno se provela!!!Cak sam je i preplivala do onog vodopada.Ko je bio zna na sta mislim.Sad imam poziv za rafting u Bugarskoj! Jel' mozda neko bio tamo?
 
Evo kad vec ima tema slucajno naletih da i ja dodam jedan post. Ja sam bas juce bio na raftingu i spustali smo se niz kanjon Vrbasa. Stvar je stvarno ekstra ko jos nije isao ovo treba da proba znaci meni je bilo prvi put i ekstra je...
pozdrav svima
PS: rekao sam ovo mi nije posljednji put idemo jos...
 
ginkgo:
Bila na raftingu Tarom i fenomenalno se provela!!!Cak sam je i preplivala do onog vodopada.Ko je bio zna na sta mislim.Sad imam poziv za rafting u Bugarskoj! Jel' mozda neko bio tamo?

pozzz

evo ti site mojih drugara iz bugarske, www.adventurenetbg.com/eng ja sam gledao fotke i ne cini mi se lose, samo voda nije cista kao Tara...

i molim te ukoliko budes isla u Bugarsku javi da preneses pozdrave....
 

Back
Top