Smejurije

Shta je bojite se :roll: evo ja cu da razbijem led
u trecem razredu sam pogreshila smenu u shkoli i kad sam se vratila kuci moja majka je se toliko zacudila.Pa je se prvo smejala a onda se naljutila na mene.Eto tako :lol:
 
Srculence:
JOVANA77:
Srculence:
Evo jedne teme gde mozete reci sve smeshno shto vam se desilo u zivotu.Zato shto pre pocnite,jer je smeh zdrav :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


SVE smesno sto mi se desilo..........ma gde da pisem toliko jes ti luda breeeeeeeeeeeeee
ma bre nism mislila bukvalno sve :?


maznam da nisi bre..........salim se.
evo sad cu ja..........samo da odaberem sta da pisem(ima bre tu mnogo)
 
recimo kada sam kao klinka bila kod bake na selu i pokusala da muzem kravu........ritnula me, oborila na zemlju(razbila me bre), i ubila u meni zelju da ikad probam ponovo...........
 
kao mala devojcica sam dolazila u Bec samo povremeno......u posetu familiji. e sad, jednom kad sam dosla sam se kao sprijateljila sa jednim malim crnchetom iz zgrade. posto nisam kapirala da je on crnac, dovela sam ga u stan, uzela papirne maramice, nakvasila ih i pocela da mu perem lice(bila sam ubedjena da je on umazan)........

posto mi nije islo, oterala sam ga kuci i resila da se vise ne druzim sa njim dok se ne umije........

P.S. imala sam 4 ili 5 godina tada
 
JOVANA77:
kao mala devojcica sam dolazila u Bec samo povremeno......u posetu familiji. e sad, jednom kad sam dosla sam se kao sprijateljila sa jednim malim crnchetom iz zgrade. posto nisam kapirala da je on crnac, dovela sam ga u stan, uzela papirne maramice, nakvasila ih i pocela da mu perem lice(bila sam ubedjena da je on umazan)........

posto mi nije islo, oterala sam ga kuci i resila da se vise ne druzim sa njim dok se ne umije........

P.S. imala sam 4 ili 5 godina tada
:lol: :lol: :lol:
 
Prvi put kad je trebalo da se ispovedim, izgovorila sam sve sto sam imala u popine skute od haljine, u momentu kad me je prekrio onim salom vezenim zlatom, da me blagoslovi. Tako ja cucim i shapucem, a sve na brzinu, jer tek sto me nije otkrio, pa moram da ustanem i da primim naforu.... :lol: Posle pita mene moja kuma, pa sto se nisi ispovedila. A ja kazem, sva vazna i uzbudjena, pa jesam. kad je saznala kako.... 8)
Otkud ja znam da je to face to face????
Elem, to je prvi i poslednji put da sam imala posla sa ispovescu.....(otada sam postala bezgresna devica, hihihihhi)
 
Betty:
Prvi put kad je trebalo da se ispovedim, izgovorila sam sve sto sam imala u popine skute od haljine, u momentu kad me je prekrio onim salom vezenim zlatom, da me blagoslovi. Tako ja cucim i shapucem, a sve na brzinu, jer tek sto me nije otkrio, pa moram da ustanem i da primim naforu.... :lol: Posle pita mene moja kuma, pa sto se nisi ispovedila. A ja kazem, sva vazna i uzbudjena, pa jesam. kad je saznala kako.... 8)
Otkud ja znam da je to face to face????
Elem, to je prvi i poslednji put da sam imala posla sa ispovescu.....(otada sam postala bezgresna devica, hihihihhi)
:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top