Moja muzika - dance/techno

stefdza

Zainteresovan član
Poruka
189
Pretpostavljam da je veliki broj vas bio na EXITu tako da smatram da bi bilo vredno ovo ovde objaviti :)

Cetvrtu godinu za redom EXIT otvara konkurs za neafirmisane bendove. Na njihovom community sajtu www.myexit.org mozete da se registrujete i napravite svoj blog. Sajt vec ima preko 1000 clanova i taj broj konstantno raste. Elem,cemu ovo ? Ja sam tamo otvorio svoj blog www.myexit.org/Stefano u cilju promovisanja svoje muzike (dance/techno je u pitanju). Racunam na sve ljude koji vole ovu vrstu muzike da posete blog, poslusaju muziku, ostave pokoji komentar i tako ce komisija EXIT-a znati koga da odabere ;) . Za sada su okaceni delovi od 2 min iz 4 pesme (nazalost ne mogu cele da stanu,upload je ogranicen na 2mb) i svakog narednog vikenda cu okaciti jos po jednu .U slucaju da mi u drugoj polovini maja stigne pisamce da me je komisija odabrala, javljam ovde datum i vreme nastupa i ocekujem veliki broj vas na DJ SUPER STAR stage-u

www.myexit.org/Stefano
 
@DeteSunca

hvala puno na podrsci...znam da ova vrsta muzike nema puno poklonika na nasim prostorima, ali imam i one tvrdje stvari koje sam ostavio za poslednje 2-3 nedelje pred exit...

@Banshee

da,imam 16 god...za koji mesec cu 17 :)
hvala na podrsci...;)
 
Chis' Dance, koji je bio jako popularan pocetkom '90-tih. Usko definisan zanr koji je imao svoj mali period super popularnosti, danas je ostao samo forma koja moze da se ponekad pametno iskoristi.
Druga stvar, ovo tehnicki zvuchi sajajno, ali je isto tako i jako shablonizovano i jako komercijalno zvuchi. E sad, ako si sa 16 godina sve ovo sam radio od nule u Cubaseu recimo, koristeci sintisajzere i ritam mashine, bez upotrebe mnogo gotovih sampleova, onda od tebe moze da bude nesto jednog dana, ali da se potrudis oko originalnosti... inache, ako nije tako, pa jbga, nisi nista novo, da te ne lazem (:
 
Muzika nije losa, posebno za nekog ko ima 16-17 godina. Problem je sto je pola pesama ukradeno i samo doradjeno(svaka chast za doradu)... I ime je ukradeno. Uqcajte "dj calypso" na google-u i postoji vec... Jadno je to...
Inache razlog zasto ovo pricam zato sto ga znam, lik je arogantni idiot, koji, SVEGA MI ne pere zube ali uopste! Oseca se lik na par metara, tako da slika koju ste stekli o njemu je verovatno LAZNA(baronchina je on...)

:arrow: Muzika ko muzika nije losa...
Samo mnogo se lik zalece... Pa Bob Sinclair nije tako brzo uspeo, a ti ces!? Zaleces se...Posto nisi arogantan. E, da i cujem da si tenis prekinuo zato sto niko nije mogao da ti vraati lopticu...

Tuzno...
 

Back
Top