opasni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
zashto nema opasnih na forumu
ko je po vama najopasniji trenutno (osim mene naravno.)
neshto kao margott ja sam se nje plasihia ali dobra je bila delovala je ocu da me prodrma sada
e sad idem cao
 
al se svi folirate... kao nema onih sa kojima ne bi voleli da se zakachimo... ma jes...
ima... eto, ja mislim da je onaj stefan mnogo opasan... posebno sto je kvaran... sluzi se svim i svachim... bash mi ne treba da se kachim sa njim al morala sam da postujem ovde posto sam krenula redom, a ako vec postujem onda volim i da pishem sta mislim, tako da mi sad jedino preostaje da se nadam da ovo nece prochitati i usput da me niko nece odati...hehe...
 
po meni,,,opasan je onaj,,Knele,tj.Ponja.,zatim,Hellen33,izuzetno opasna...Gazdarica takode...kao i Sandrinna...zatim ima jos tu par likova muskih..ali to je vise komples i prepotentnost...to je to..
 
Nema vise opasnih,svi su digli ruke od tebe jer si obicna dosadna baba.
Babo jedna.

Mada,ovaj vaseron nije uopste naivan.
Cak mu i avatar govori kolika je to facetina !!!

A pazite sto je ozbiljan sa nakrivljenom glavom :) kao,veci je frajer ako gleda iskosa iliti ispod oka.

Ma da se smrznes :-D :-D :-D
 
Doors of Perception:
Nema vise opasnih,svi su digli ruke od tebe jer si obicna dosadna baba.
Babo jedna.

Mada,ovaj vaseron nije uopste naivan.
Cak mu i avatar govori kolika je to facetina !!!

A pazite sto je ozbiljan sa nakrivljenom glavom :) kao,veci je frajer ako gleda iskosa iliti ispod oka.

Ma da se smrznes :-D :-D :-D
ajd stavi se ti ili iskosa iliti ispod oka..pa onda provociraj..budi dobar bre..RELAX..ok.??
 
evo ja sam opasna ko dva mutava al sam opasna.. a narochito sam opasna ako imam peglu... s peglom svashta umem..... a mozhda krvolok? on je tako pomalo... surov..... ili lexa.... lexa je super ja volim lexu... ok volim i krvoloka.... ma ja sam jedna ljupka osoba.. sve volim.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top