E.T.S. R A D E K O N C A R :))))))

Mixer88

Zainteresovan član
Poruka
467
NIJE MUSKARAC AKO NIJE KONCARAC !!!

:-D :-D :-D :-D
Ovo je poznato svima iz dragog nam Kocara...Naravno za neupucene to je najbolja i najjaca skola u gradu!Jes,nema devojaka(~ do 2 dobre ovo ostalo...) :-D ali je zato to dovelo do mnooooooooooooooooogo dobrog zezanja i potpuno ludog drustva!
Zurke su najbolje(goooooomila riba i ALKOHOLa) :-D and some herbs :-D :-D :shock:
Devojke,koja sa Koncarcom bila nije ta prave ______ videla nije :!: :D :D :D :D :D
Ne ozbiljno,znaju nas i drustvo iz ekonomske,14e,medicinske,i naravno 6e gimnazije! :D
O casovima ne treba pricati....Casova nema!Dobro sem kad hocemo da igramo fudbal sa profom iz ekonomike ili da nam Grada(proga iz racunara)da neki savet u vezi alkohola i riba..

AJ NEK NEKO PISE NESTO SMORIO SAM!


U prevodu za one koje misle da smo mi cudni,debili itd.iz gore navedenog...

Mi smo fini.
Mi smo dobri.
Mi imamo pise ali ne volimo druge i tudje pise.
Mi smo heterosexualci. (AL IMA I NEKA 2 PE*ERA MA*U IM *EB*EM :lol: )
Mi idemo na casove. (Nisam rekao da idemo na sve)
Nasa skola je lepa na prvi pogled (al zato na drugi..)
Mi smo normalni.
Mi volimo dobar provod.
Mi nismo sekta.
Mi ne ubijamo.
Mi smrdimo. (AL' SAMO PONEKAD ISKLJUCIVO :!: )
Mi volimo skolu.
Imamo lepe i dobre profesor(k)e.
Nemamo devojke u skoli. (ZAAAAAAAAAAAAAAAASTOOOOOOOOOOOO BRE!?)
Mi ne iznajmljujemo devojke na sat.
Mi smo kulturni.
I tako...
 
Mixer88:
NIJE MUSKARAC AKO NIJE KONCARAC !!!

:-D :-D :-D :-D
Ovo je poznato svima iz dragog nam Kocara...Naravno za neupucene to je najbolja i najjaca skola u gradu!Jes,nema devojaka(~ do 2 dobre ovo ostalo...) :-D ali je zato to dovelo do mnooooooooooooooooogo dobrog zezanja i potpuno ludog drustva!
Zurke su najbolje(goooooomila riba i ALKOHOLa) :-D and some herbs :-D :-D :shock:
Devojke,koja sa Koncarcom bila nije ta prave ______ videla nije :!: :D :D :D :D :D
Ne ozbiljno,znaju nas i drustvo iz ekonomske,14e,medicinske,i naravno 6e gimnazije! :D
O casovima ne treba pricati....Casova nema!Dobro sem kad hocemo da igramo fudbal sa profom iz ekonomike ili da nam Grada(proga iz racunara)da neki savet u vezi alkohola i riba..

AJ NEK NEKO PISE NESTO SMORIO SAM!
Vauuu... Kako ste strava... :roll:
 
Mixer88:
NIJE MUSKARAC AKO NIJE KONCARAC !!!

:-D :-D :-D :-D
Ovo je poznato svima iz dragog nam Kocara...Naravno za neupucene to je najbolja i najjaca skola u gradu!Jes,nema devojaka(~ do 2 dobre ovo ostalo...) :-D ali je zato to dovelo do mnooooooooooooooooogo dobrog zezanja i potpuno ludog drustva!
Zurke su najbolje(goooooomila riba i ALKOHOLa) :-D and some herbs :-D :-D :shock:
Devojke,koja sa Koncarcom bila nije ta prave ______ videla nije :!: :D :D :D :D :D
Ne ozbiljno,znaju nas i drustvo iz ekonomske,14e,medicinske,i naravno 6e gimnazije! :D
O casovima ne treba pricati....Casova nema!Dobro sem kad hocemo da igramo fudbal sa profom iz ekonomike ili da nam Grada(proga iz racunara)da neki savet u vezi alkohola i riba..

AJ NEK NEKO PISE NESTO SMORIO SAM!
e jel to ko LOLA...Ako jeste, onda vas ŽALIM... Paćenici... Tretiraš devojku ko tu flašu piva što držiš na žuru... Možda ti ''veze'' toliko i traju...
 
Sofika:
e jel to ko LOLA...Ako jeste, onda vas ŽALIM... Paćenici... Tretiraš devojku ko tu flašu piva što držiš na žuru... Možda ti ''veze'' toliko i traju...
I jao,Emishka,ovome se nisam nadala od tebe.Ubola si ga u centar!
Pitam se samo zasto ih mi ne znamo?

DRAGI NAM PRIJATELJI IZ KONCARA,
VIDIM NAPRAVILI STE SVOJE RIME,SVAKA CAST.
A DA LI STE ZNALI DA JE OPSTE POZNATO DA U XIII-U IDU NAJBOLJE I NAJLEPSE RIBE?NISTE?PA SVRATITE,MOZDA NAM I POKAZETE KAKO SE VI DOBRO ZEZATE.JER,SVAKO JE JUNAK NA RECIMA ALI NA DELIMA_____ :lol: ______!ZNATE KRAJ!
 
Ben_Adam:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ne bih zhiveo takav zhivot ni da mi je platjeno... :roll: :roll:

Eh...


pa bas me zanima u kojoj si ti skoli i da vidim sta je to strava kod te tvoje skole.
ti sigurno sedis po ceo dan kuci ili ne kapiras zezanje i fore.Ali evo,objasnicu posto vidim da ne kapiras:
kad kazem devojke na zurci misli na dobro zezanje,igru,drustvo,nismo ko ostali seljaci koji se odmah pobiju i izigravuju neko mu*do.
kad kazem alkohol ne mislim na tuce,povracanja i izigravanja smekera.Ali ti to mozda ne razumes jer ne pijes ili nisi bio na dobroj zurci,ti imas prava na svoje misljenje ali koliko vidim ne znas nikog iz ove skole tako da ti je moj savet da prvo upoznas nekog da bi sudio o njemu.
 
matora63:
kakvi su vam profani u školi? pošto škola nije neka, onda bar da ima zanimljivih profesora


pa skola po opremljenosti itd.nije nesto to si u pravu ali je drustvo mnogo dobro a ni profesori nisu losi.Inace nezvanicno nasa skola je bolja od Tesle,imamo vise prvih mesta na takmicenjima nego oni.Kao i u svakoj skoli postoje super prof.kao i smaraci.Zavisi koja si godina i ko ti zapadne,ali sve u svemu mislim da je vecina super
 
e jel to ko LOLA...Ako jeste, onda vas ŽALIM... Paćenici... Tretiraš devojku ko tu flašu piva što držiš na žuru... Možda ti ''veze'' toliko i traju...
I loshe mu je...Sa 16 godina nishta wishe i ne traze...;)
To sam cula on nekog lika iz hemijske.Pa covece pogledaj njihove devojke...
Fuxe su, da...Wecina, cast izuzecima...
Gagi,opste je poznato da ti ne bezis od piwa,kao magnet...
A zasto bih pa bezao....
 
Sofika:
e jel to ko LOLA...Ako jeste, onda vas ŽALIM... Paćenici... Tretiraš devojku ko tu flašu piva što držiš na žuru... Možda ti ''veze'' toliko i traju...
Vidim da i ti ne znas nikog iz moje skole..Tako da ne zelim da te ubedjujem u bilo sta ali recicu ti da kao i u svakoj skoli postoje oni koji menjaju devojke ko carape i to je tako i u tvojoj skoli.Ako si ti imala iskustvo takvo da se smuvas sa deckom i da te sutne isto vece ne znaci da su svi takvi.Drustvo koje je samnom nije takvo ali znam neke koje jesu takvi.

P.S.Imam devojku vec godinu i 5 meseci
 
Lamborghini:
I jao,Emishka,ovome se nisam nadala od tebe.Ubola si ga u centar!
Pitam se samo zasto ih mi ne znamo?

DRAGI NAM PRIJATELJI IZ KONCARA,
VIDIM NAPRAVILI STE SVOJE RIME,SVAKA CAST.
A DA LI STE ZNALI DA JE OPSTE POZNATO DA U XIII-U IDU NAJBOLJE I NAJLEPSE RIBE?NISTE?PA SVRATITE,MOZDA NAM I POKAZETE KAKO SE VI DOBRO ZEZATE.JER,SVAKO JE JUNAK NA RECIMA ALI NA DELIMA_____ :lol: ______!ZNATE KRAJ!
Ako vam toliko fale pravi muskarci (posto kazes da svratimo) onda valjda vi treba da dodjete do nas,hvala na pozivu mislim da cemo svratiti jednom do vas da vidimo te najlepse ribe i da vidimo to kako ste vi ribe jake na delu kad ste tako pune sebe i mislite da ste najbolje. 8)
 

Back
Top