gothic3 pomoc

zasve

Obećava
Poruka
54
dal moze neko da mi pomogne.
ne mogu pokrenuti gothic3, tj ucita mi do menia, i kliknem na new g., i posle nekog vremena umesto da pokrene igru javi:
gothic3exe caused a exception access violation in module unknown at 0023:d4f77d03
da li se ovo nekome desilo i kako ste resili,...
a da, sada sam stavio vistu64 a pre mi na xpu radilo bez problema,...
zna li neko?!
 
polarnimeda:
pa valjda ti je jasno a je zbog viste. radio ti je na xpu. sta tu ima da se mudruje....
bolje da si iskulirao sa vistom, recimo do kraja godine bar.

da vista je u pitanju, ali nema veze koja verzija,
na oficijalnom forumu postoji dosta o tome, tj o igranju pod vistom uopste,
ako jos neko ima ovaj problem, na forumu postoji fix exe, koji bi trebalo da popravi stvari, obavezno se treba prethodno instalirati patch 1.12 ili ce igrica padati prilikom usnimavanja pozicije,... (inace fazon je u podizanju page memorije, jer vista crpi mnogo vise mem od xpa)
i da polarni medo, ja bih se najradije vratio na xp, ali nazalost ne mogu,..
kupio sam novi komp, i bas se kolje sa xp om, prvo ovaj xp koji sam do sada koristio nema sanse da instaliram, iako sam mu rucno ubacivao nove sata drajvere itd, opet se zakaci negde,..
a drugar mi je dao neku ovogodisnju verziju xpa, sve se super instalira ali vec prilikom instaliranja programa veoma zeza, pola stvari nece ni da instalira a posle dan dva sistem padne,...
mada to je bilo i za ocekivati, vista trazi novi komp, ali i novi komp trazi vistu, tako je bilo uvek tako ce uvek i biti (secam se jos win98 nece na p4 iznad2ghz), a i sto bi se pravio novi OS, ako ga niko nece koristiti, mora se nametnuti tj prodati!
 

Back
Top