Muski rakovi

  • Začetnik teme Natasa o2
  • Datum pokretanja
Dom je ovom znaku najbitnija stvar na svetu, jer je ovaj znak veliki zaštitnik porodice i tradicije. Rakom upravlja Mesec i emocije ovog znaka se često menjaju pod uticajem ove planete. Ukoliko ga upoznate u najvišoj tački pozitivnog raspoloženja, verovatno će Vas osvojiti svojom nežnošću i odanošću. Raspoloženja Raka mogu ići od mirnog poput reke do uznemirenog i strasnog poput bure na moru, što je prirodno za sve vodene znake. Bilo kako bilo, Rakovi veoma bogato nagrade one mornare koji umeju da plove ovakvim vodama.

RAK I ROMANTIKA
Rakovi vole da budu oni koji počinju romantičnu igru. Nežna unutrašnjost Raka se vrlo brzo pretvara u rasplamtelu strast. Zato je mali broj njih koji mogu da odole šarmu ovog znaka. Romantika često podrazumeva i lepo pripremljenu večeru, jer ovaj znak ima urođenu težnju za komforom i domom sa svim stvarima koje ga čine lepšim. Ono što partner Raka mora da zadovolji je ravnoteža između telesnog i emotivnog. Ukoliko to nije slučaj, Rak zauvek ostaje u svojoj školjci. Međutim, ukoliko naiđu na pravog partnera, mogu ga učiniti centrom svoga sveta.

RAK U VEZI
Nazovite to šestim čulom, intuicijom ili kako god, ali to je nešto što Rak zaista poseduje. Pripadnici ovog znaka imaju razvijen osećaj da pronađu pravu osobu za sebe. Šarm koji takođe poseduju osobe rođene u ovom znaku kombinovane sa njihovim zaštitničkim i nežnim ponašanjem, mogu biti pravo ljubavno oružje, kojem malo ko može da odoli. Rak voli da se oseća sigurnim i voljenim i zato će partner koji pamti datume rođendana ili godišnjice, ili koji naprosto otvori šampanjac bez nekog posebnog razloga, biti nagrađen nežnostima i ljubavlju. Ukoliko Rak pravi ljubomorne scene partneru, to radi samo iz razloga da ojača njihovu vezu. Idelan partner za Raka je onaj koji voli dom i može po ceo dan da boravi u njemu.

RAK I LJUBAV
Osobe rođene u ovom znaku ne vole da žure kad je ljubav u pitanju. Rak je odlučan da pobedi u igri zvanoj zavođenje i zato preliminarni izbor traje što je duže moguće. Kada se zaljube, Rakovi postaju odani partneri koji se prema svojim izabranicima odnose zaštitnički. Rakovi imaju veoma dobro pamćenje i intuicija im je veoma razvijena, te stoga najgore što možete da učinite za sebe, jeste da prevarite Raka. To znači da je Rak spreman da učini sve za one koji u ljubavnoj igri prihvate njegova pravila. Ukoliko veza sa Rakom uspe, najverovatnije će trajati veoma dugo.

RAK I SEKS
Kao i većina stvari u njihovom životu i seks je jedna od njih koja ide sporim tokom. No, ukoliko učinite prave korake, taj spori ples se može lako pretvoriti u najstrasniji tango. Rak nije seksualni akrobata, ali zato može priuštiti veliko seksualno uzbuđenje na mnoge druge načine. Rakovi imaju osećaj za svog partnera i uglavnom osete šta je to što žele u seksu. Ženska strana Raka je takođe prisutna u seksu i zato i oni vole da nekad prepuste partneru da vodi ljubavnu igru. Raku je seks najbolji, ako je povezan sa ljubavlju. Kao i većina vodenih znakova, najviše voli da vodi ljubav na plaži ili u moru.

ŠTA JE POTREBNO RAKU?
Ono što je Raku u ljubavi zaista potrebno je osoba koja može da polako ulazi u ljubavnu aferu sa njim. Sigurnost i postupnost su ključevi uspeha kod ovog znaka u svemu, pa i u ljubavi. Takođe, veoma je bitno da Rak ne oseća da daje više nego što dobija. Oni vole pravu interakciju sa partnerom. Sa voljenom osobom vole da su nasamo, ali su veoma zabavni i kada su u velikom društvu. Ono što je takođe bitno, jeste da partner ima razumevanja za njegovo promenljivo raspoloženje. Partner koji postavlja sto sa puno dobre hrane pred Raka i uvek je tu pri ruci kada je to potrebno (i koji zna kada treba da se povuče), je idealan patner za osobe rođene u ovom znaku. Gnezdo je mesto gde Rak najviše voli da bude i ako ga podeli sa nekim to znači da je taj neko zaista poseban, a emocije koje deli sa tom osobom ga čine sjajnim poput Meseca.
 
Sa emocijama ovog muskarca se ne treba igrati. Nije od onih za jedno vece. Ceni iskrenost i posvecenost, a ako ste dobra kuvarica, to je veliki plus. Sa njim treba polako, da se uveri u Vasu sigurnost i da shvati da veza ima buducnost. Voli dobro organizovane osobe koje znaju sta zele. Zazire od nepromisljenosti. Vasa vizija porodicnog zivota za njega je od velikog znacaja. Uvek morate imati razumevanja za njegov posao; podrska na ovom planu se podrazumeva. Budite spremni da uzivate u njegovim, po nekad suludim idejama, bez straha - znajte da se on upusta samo u sigurno. Prepustite mu se i uzivajte.
 
Princeza:
Niko ne bi verovao, ali su u sexu fantasticnni! :twisted:
2/2 = 100% Mozda sam imala srece ali... 4+!

neverujem da je sreca u pitanju...
a sta si ti u horoskopu, bas me zanima?
jer recimo rak i ovan ili rak i lav u sexu se uposte neslazu...ili ja nisam imao srece
8)
 
muski rakovi su jako slatka bica!ja ih volim.tako su nezni,stidljivi,ma cakani su.ja sam jarac/bik sa mesecom u raku,pa tako imam dosta osobina racica,tj jako sam emotivna.
 
Hvala svima koji su se potrudili da mi odgovore. Ja sam isto rak u horoskopu, sa podznakom strelac. Ne znam kako bi se slagali. On me vec dugo vremena juri.
 
RAK:
a vidim, vodilija - strasno!
mora da imas mesec ili podznak u vodenom znaku...

pozdrav :lol:

Venera mi je u Ribama, a Mesec u Raku... ali na vrhu 8. kuce mi je Bik... tako da... ne znam... mozda sam stvarno imala srece...
Vodolija se prilagodjava svima i nekako uspeva da prilagodi ljude sebi. :D Mozda je to tajna. :wink:
 
silvereye:
Divni su....nezni...i ako se stvarno zaljube...nevidjeno romanticni....Obozavam ih...

pa...Naravno slazem se !Znate vi mene, ja samo hvalim muske rakove(i zenske)

bila sam pre hell angel dok mi nisu deaktivirali nick

RAKOVI SU THE BEST!!!
mnogo su romanticni,nezni,dobri,osecajni...Ma neznam sta jos da dodam!
 
MORAM DA VAM POKVARIM VASE THE BEST MISLJENJE O RAKOVIMA- ISTINA DA SU ONI SUPER PREMA VAMA (SVOJOJ DEVOJCI ILI MOZDA TUDJOJ) ALI SU ONI TAKO SLABI NA ZENE DA BI I NAJOMILJENIJU DEVOJKU (POSTO IH OBICNO IMAJU VISE) PREVARE, CAK I KADA SE SEBI ZAKUNU U TO...
JESU ONI ROMANTICNI I EMOTIVNI ALI SU PREVISE SLABI NA ZENE...
P.S. KAJU SE ONI POSLE0-PA SE MENI JADAJU
 
IMA NESTO I NEGATIVNO:
MORAM DA VAM POKVARIM VASE THE BEST MISLJENJE O RAKOVIMA- ISTINA DA SU ONI SUPER PREMA VAMA (SVOJOJ DEVOJCI ILI MOZDA TUDJOJ) ALI SU ONI TAKO SLABI NA ZENE DA BI I NAJOMILJENIJU DEVOJKU (POSTO IH OBICNO IMAJU VISE) PREVARE, CAK I KADA SE SEBI ZAKUNU U TO...
JESU ONI ROMANTICNI I EMOTIVNI ALI SU PREVISE SLABI NA ZENE...
P.S. KAJU SE ONI POSLE0-PA SE MENI JADAJU

pa kad imamo veliko srce i veliku dusu i velike apetite..
ali to je zato da bi se u braku smirili...mislim da sada to radimo iz radoznalosti...
mada ja nemam obicaj da varam devojku jer se toliko zaljubim da mi nista vise netreba...e sad ako nisam zaljubljen to je drugo ali mislim da smo ipak jedan od najvernijih znakova...
 

Back
Top