Ludara, ili Sam u kuci

Lola 111

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
169
Kao klinac sam voleo da ostajem sam u kuci, da slusham muziku, raspaljujem neku cheznju, imitiram opasnog tipa, a bogami i da pomalo pijuckam.
To divno pijuckanje se nastavilo i posle mnoshtvo godina (sada imam 41), ali veoma umereno i samo u posebnim prilikama.
Leto je moje godishnje doba. Vracam se sa posla, sam sam sebi poslodavac, pa nemam neke trzavice, kao ostala mi glava u shefovoj guzici, pa sam poprilichnio dobre volje svaki dan. Zena i sin u nashoj drugoj kuci, raspust od tri meseca, hvala onome ko ga izmisli.
Ulazim u stan, pravac kupatilo, nikada nisam umeo da se tushiram, kupam se.
Izlazim go i mokar, samo ovlash obrisan. Vadim vinjak iz frizidera, hladan k'o zmija.
Uvek mi se prijebe u tim situacijama, ali sam nauchio da se kontrolishem, ne zelim da predstojece divne trenutke podelim sa komshinicom jebachicom, neka cheka, ko je ****.
Prilazim kompu da odaberem muziku, a na monitoru poruka od juche;" Ne pishi Daniri i Almiru, ako cesh i danas da pijesh, pokajacesh se" !!!
Ma zaboli me vishe Q i za te moje muslimane, jesmo zajedno rasli i ishli u shkolu, ali zar im nije dosta shto su ostali zivi i josh zapalili preko Bare. Koliko sam samo suza prolio pishuci im i pri tom secajuci se proshlih vremena.
Kako sam se samo ubijao od ****, pishuci im i pri tom slushajuci sve ono shto smo slushali kao srednjoshkolci:Valentino, Bolero, Azru,...pisao, kukao od muke shto nisam pojebao sve devojchice u razredu, a sada mi se smuchi kada vidim kako su loshe Pich.
Ne mogu vishe da im budem psihoterapeut, a Bogami i oni meni.
Ipak se osecam najbolje kada sam sam sa sobom.
Da smirim moj pomahnitali Q, navlachim neki shorc i ludara pochinje.
Jedan folder sam nazvao Ludara, a u njemu su pesme uz koje ludujem, upravo kada sam u svom fazonu. Guns n' roses i njihova ludara u obliku Paradise city, od mene pravi manijaka u kuci, vezana marama, sviram gitaru, ali u vetenjacha stilu, duvam u pishtaljku, haos u obliku 4x 120W, zgrada se rushi, ali navikle su komshije na mene, uostalom , ko ih ****.
Neverovatna je energija , koju potroshim izigravajuci frontmene Led Zeppelin, Whitesnake...
Seks nadire iz mene, sve sam ludji i pijaniji, sedam za komp i shaljem email ribi, opisujem joj kako cu da je *****, objashnajvam joj da mora da pozuri ako hoce da je kara neko ko je 15 god. straiji od nje. Shaljem joj SMS, da otvori poshtu, da je ne pretekne njen majmun.
Tachno ***** zna shta radim i kako ludujem, tempira vreme izmedju tushiranja, stigla je.
Hoce da je ***** vec u hodniku, hvatam je za pich. , obrijana je, ne dva prsta, chitava shaka mi upada u njeno medjunozje. Ja ima veliki Q, ali njoj je i to malo, obozava da je ***** divljachki, zavlachim joj prst u chmar, trazi da je karam u dupe, sve radim.
Praktikujem kada se napijem da ih sve ***** divljachki, neverovatno je to, ali sve to vole, aja se vadim na pijanstvo, kao nisam ja takav, a kada im kazem da sam jampi i da ludujem po kuci, lome se koja ce pre doci. Nema pich. bez udate zene.
Volim da karam komshinice, mozda i njihovi muzevi znaju, zabole me Q, udobro sam sa njima.
Kada sve prodje, pich. ode kuci, jer mora da opsluzuje muza i decu, a i ko bi trpio po stanu devojku po celu noc. Ne bih imao zivaca da je hranim, da joj pricham, da joj ugadjam.... Marsh bre u pich. materinu, idi sa momkom u provod pa neka ti on ugadja, ja volim da ***** i da se gubish. Imam zenu, pa cu nju da volim i mazim, da se sa njom shalim i zabavljam po celu noc. To je jedan od najbitnijih razloga shto su uvek bolje pich. udate zene od devojaka. Udate ne plachu, ne zaljubljuju se, ne seru o pustim ostrvima.... njima je samo bitna dobra jebachina i trk nazad u gnezdo.

Eto, isprichah vam, a u medjuvremenu sam ishao i po sina na karate, dok je zena na koncertu sa drugaricama, ili ... ko zna ???? Ma nije moguce, meni to ne moze da se desi, bar tako mislim, a i volimo se.

Imate li i vi svoje omiljene ludare, izvinjavam se, malo sam bio preobiman, ali ponelo me.
 
yeah...to care...

silazim u podrum...retko silazim u podrum krenuo sam da nadjem neq staru biciklu pitao me bratanac da mu dam...brljam izmedju starih prashnjavih qtija...praznih tegli lustera u uglu nekakav chiviluk i na njemu stari kaputi...u svom tom lomu nalazim staru lutq...onu tjelavu shto kad je polozhish horizontalno zatvara ochi...u podrumu je mora biti vishe od decenije skroz je prashnjava i prekrivena pauchinom...najednom osetjam komeshanje u preponama...ma dal je mogutje?...to pitanje munjevito mi prolazi kroz glavu...u sledetjem trenutq vadim perorez iz dzhepa i bushim rupu na dup.etu plastichne lutke...cepam istroshenu prljavu odetju i kretjem divljachki da guram ud u izbushenu rupu...batrgam se znojim se u prostoru u kom nema ventilacije prashina i pauchina lepe mi se na mishice...stavljam lutq uz zid i nastavljam da guram dicljachki...sv.rshavam uz vrisak klecaju mi kolena i osmeh mi igra na licu...


jbni nerastu!...idi pasi!
 
antune a sta reci za tvoj avatar.... jedan od najgorih koje sam video na krsti...
vredi tu pomenuti i livijin i lexin... kada mi greskom padne pogled na vase avatare moram kao protivotrov da skinem bar 100 slika dobrih riba
 
Izgleda da je subotnje veče mnoge nateralo
da otvore flašu i isprazne dušu,
ili isprazne flašu i otvore dušu.

šteta što i ovde kao u USA oružje ne prodaju slobodno,
grobari bi bili bogati ljudi.
Pogotovo sa usranim zaostalim srpskim
običajem da se grob "optoči mermerom".
 
Lola 111:
Da li su svi shvatili ovu temu, hm... ???

pa otprilike.. kod tebe su folderi lepo sredjeni.. ja sve trpam na desktop.. kad vise nemam mesta onda sve foldere spicim u jedan i nazovem ga "desktop".. i onda opet pichim po desktopu, pa kad ga popunim, spichim sve u drugi folder i nazovem ga "desktop1".. trenutno na desktopu imam 10 "desktop" foldera, 14 foldera "new folder", 12 foldera "zanimljivo", 9 foldera "obavezno procitati"..
 
dragojIo:
Nemam nista protiv bakica, samo mi je shokirajuce da devojka 85. godiste stavlja sliku bake.... dakle, nervira me avatar u kontekstu sa tvojim godistem...
a kako znas da 85 nije broj godina..osim toga, mozda se ona u dusi oseca kao starica.mozda si ti dragojlo ogranicen i ne sagledas finu ironiju u njenom avataru..eh,, toliko tih mozda:)
 
Иначе, овај Лола је онај лола што је оптужио Бору Чорбу како је швалерацијом убио своју жену...и онај лола што је тражио помоћ јер је агресиван и терорише жену и дете.....
 

Back
Top