Dejan Anastasijevic zrtva ili sluga DOS-a?

jomini:
Odakle ti to? Zašto pričaš takve stvari Jerry?

pa lepo. U Srebrenici i okolini je ubijeno 3200 Srba

spisak svih ubijenih Srba, neka im je laka zemlja, imas ovde:

http://www.spc.yu/Vesti-2005/07/srebrenica.pdf

za ovih 3200 ubijenih Srba nije niko odgovarao. Odgovarao je jedino Naser Oric al je i on za ovo oslobodjen. Osudjen je na 2 godine zatvora zbog pljacke i paljevine. Po tacki optuznice za ubistva je oslobodjen.

Nije bilo svedoka da svedoce protiv njega. Sve ih je pobio.

I za ovaj zlocin nad Srbima niko nije , niti ce ikada odgovarati.

Zato je za mene Ratko Mladic bio u pravu.
 
Ljuba UF:
Мени су узори Димитрије Љотић, владика Николај Велимировић, свети Сава... а не Аркан и Легија, ја њих само ценим због њихове храбрости и патриотизма а да се крало крало се на све стране :!:


Pa o tome ti i pricham!
Mozda josh imash shanse da se "opametish"jer, tvoje vidjenje "hrabrosti" i "patriptizma" je malo pomereno.
 
А зашто ви њих не подржавате? Да ли сте се запитали да су они могли живот да дају за ову земљу а ни гроб да им се не зна...Погледајте како Шиптари, муслимани, Хрвати... бране своје хероје!
 
Ljuba UF:
А зашто ви њих не подржавате? Да ли сте се запитали да су они могли живот да дају за ову земљу а ни гроб да им се не зна...Погледајте како Шиптари, муслимани, Хрвати... бране своје хероје!

Mogli su, ali nisu...niti je dotle doslo...niti bi doslo da oni budu u situaciji da poginu za zemlju...

Mladic je odgovoran za najvecu srpsku sramotu posle kasapljenja na komade bracnog para Obrenovic...
pa ti sad vidi...skoro 90 godina Srbija nije imala mrlju na svom obrazu pred svetom dok "djeneral" nije odlucio da deli pravdu...

Arkan je bio kriminalac...KRIMINALAC, decko...
Legija je pobegao u Legiju stranaca jer ga je ovde jurila policija...

obojca su bili veliki srafovi u Milosevicevoj masini devedesetih...ubijali su bez nacionalne diskriminacije, svakoga ko bi im stao na put...

to nisu heroji...
to sto su u "karijeri" potkacili kojeg albanskog ili ustaskog zlikovca, ne moze nikada da ih izjednaci sa jednim Stepom, Misicem ili Mihajlovicem...

malo manje idi na utakmice, manje cugaj sa "ortacima" iz celije, osamostali um i oslobodi se mrznje...
 
Ljuba UF:
А одкуд ти то да је ико од убијених био невин!?
Ne volim jedan film da vrtim 2 puta, ali nekima baš treba repriza:
''Ubio sam šest muslimana, kriv sam pred bogom, ali vi ćete da odlučite iz Specijalnog suda za ratne zločine, da li sam i za vas kriv...Majke, izgovoriću ovu istorijsku rečenicu, zbog koje je možda bolje da sam tamo ostao da ležim na livadi sa njima. Samo da znate, vaša deca ničim nisu izazvala niti zaslužila ovu smrt. Ubili smo ih zato što su bili muslimani." - Petrašević, jedan od ''Škorpiona'' na suđenju se obraća majkama ubijenih.
To su ti tvoji ''heroji''.
Ceo tekst o tome imaš ovde.
 
Ljuba UF:
А зашто ви њих не подржавате? Да ли сте се запитали да су они могли живот да дају за ову земљу а ни гроб да им се не зна...Погледајте како Шиптари, муслимани, Хрвати... бране своје хероје!


Ti bash umesh da izaberesh "idole"
 
Ljuba UF:
Далеко од тога да их поредима са војводом Степом ил неким другим ал у Србској исторји они ће бити уписани као хероји! Ко су по теби хероји овог рата?

ne moze biti heroja u gradjanskom ratu...u ratu koji je u multietnickoj sredini pokusao da stvori etnicki ciste drzave...
pogotovo na strani koja je izgubila, ali to je druga prica...

a sto se mene tice, slican status moze da zasluzi jedino kapetan Dragan...bar po onome sto sam citao o njemu...

a Arkan i Legija ce uvek u istoriji ostati upisani kao ono sto su prvo bili...siledzije, ubice i kriminalci...
 

Back
Top