ja ovo ne razumem a VI????

lud 100%:
i to je točno,ali u printz eugenovom znaku je okvir malo duži,i nema one udubine-polukruga na gornjem djelu.ali njemačka još uvjek nema potpunu slobodu izražavanja.kod njih je zabranjeno svako pokazivanja simbola koj su ili asociraju na nacizam ili fašizam ili bilo što slično.a to što je prestalo postojati na moj rođendan nema veze,ali što je to bilo 1945...zna se i zašto

:confused: Sorry, Njemačka je po slobodi izražavanja mišljenja posle Engleske na drugom mjestu u svijetu. Tu nema nikakve sumnje.

Za ostalo, čitaj Salvantis uz savjet da to uzmeš za aksiom;)
 
lud 100%:
s tim da si mene već proglasio provokatorom,samo bih te htjeo pitati kojeg ti to ustašu znaš(nemoj samo mene imenovat,ispast ćeš jadan)?a što se tiče avatara,rekao sam da ću ga maknit kad nađem drugi dovljno mal da stane.ovo mi je bio jedini te veličine koji mi se sviđa.
ebote al' si ti neki mnogo naivan lik :roll:

ustasa ima koliko hoces, a ne pada mi na pamet da trazim ustaske organizacije po SAD i Australiji, na primer. Uostalom evo ti recimo Thompsona & co, gde ces gorih ustasa od njih.

Sto se avatra tice, opet se pravis blesav (a poceo si i da smaras); bolje da nemas avatar, nego da drzis takve simbole. A sta i ja dzaba pricam, kad mod nije tu ili ga boli uvo....
 
Salvantis:
ebote al' si ti neki mnogo naivan lik :roll:

ustasa ima koliko hoces, a ne pada mi na pamet da trazim ustaske organizacije po SAD i Australiji, na primer. Uostalom evo ti recimo Thompsona & co, gde ces gorih ustasa od njih.

Sto se avatra tice, opet se pravis blesav (a poceo si i da smaras); bolje da nemas avatar, nego da drzis takve simbole. A mogu ja da pricam sta hocu, kad mod nije tu ili ga boli uvo.


da,ali kao ću se nać među gomilom ljudi kad tražim ono što sam rekao ili što su mi odgovorili ako nemam jedinstveni avatar.ja nemogu ustašama smatrati ljude koji pokušavaju živjeti(naglašavam pokušavaju)po nekim tkz. ustaškim načelima.ti njih možeš zvati i marsovcima,ali oni nisu ni jedno ni drugo.da bi bio ustaša moraš položiti zakletvu poglavniku i narodu NDH,a njih odavno nema.rekao sam da ću promjeniti,a ti mi daj neki pametan prjedlog.
 
lud 100%:
kako njemačka može biti na drugom mjestu ako paralelno zabranjuje naciste,a dozvoljava komuniste. i jedno i drugo je u suštini isto.samo kod komunista se moraš pravit da si sretan.

Vidiš kolega forumaš (moj kodex me nekako koči da te oslovim tvojim korisničkim imenom, koji ka i avatar nije korektan) nijesi u pravu a nije ni tema to.

Sve partije moraju biti sa ustavom konform. Tu sve počinje i sve se zavrašava. O.K. ;)
 
monti7-krstas:
Vidiš kolega forumaš (moj kodex me nekako koči da te oslovim tvojim korisničkim imenom, koji ka i avatar nije korektan) nijesi u pravu a nije ni tema to.

Sve partije moraju biti sa ustavom konform. Tu sve počinje i sve se zavrašava. O.K. ;)

slobodno me nazovi korisničkim imenom,zato sam ga i stavio.i komunizam i nacizam su totalitaristički režimi i jednako su ubijal,samo pod drugačijim izgovorom,ali ovo stvarno nije tema.sve ovo zato što sam pitao adema:a što te to zanima?odma njih pedeset da sam nacista.mislio sam i tiskovnu konferenciju i priopćenje javnosti objavit...ako ih zanima,jesam li nacista,nek pitaju moje kolege pa će vidjet
 
lud 100%:
da,ali kao ću se nać među gomilom ljudi kad tražim ono što sam rekao ili što su mi odgovorili ako nemam jedinstveni avatar.ja nemogu ustašama smatrati ljude koji pokušavaju živjeti(naglašavam pokušavaju)po nekim tkz. ustaškim načelima.ti njih možeš zvati i marsovcima,ali oni nisu ni jedno ni drugo.da bi bio ustaša moraš položiti zakletvu poglavniku i narodu NDH,a njih odavno nema.rekao sam da ću promjeniti,a ti mi daj neki pametan prjedlog.
E sto volim kad se neko zaklanja iza formalizma, toliko da postaje apsurdan :roll:
Pa naravno, i nacisti su bili clanovi hitlerove partije, a kad neko danas nosi naci simbole, i slavi hitlera, taj ipak nije nacista, buduci da nema partijsku knjizicu NSDAP-a
Aha........

Nego evo ti par predloga za novi avatar, ne znam dal ces morati malo da smanjis (valjda umes makar to, hm?)
050117_55153_Stipe-Mesic.jpg
stipe.jpg


(nesto su aktuelniji od ovog kojeg trenutno imas )
 
Salvantis:
E sto volim kad se neko zaklanja iza formalizma, toliko da postaje apsurdan :roll:
Pa naravno, i nacisti su bili clanovi hitlerove partije, a kad neko danas nosi naci simbole, i slavi hitlera, taj ipak nije nacista, buduci da nema partijsku knjizicu NSDAP-a
Aha........

Nego evo ti par predloga za novi avatar, ne znam dal ces morati malo da smanjis (valjda umes makar to, hm?)
050117_55153_Stipe-Mesic.jpg
stipe.jpg


(nesto su aktuelniji od ovog kojeg trenutno imas )


neskrivam se ja iza nikakvih formalizama,nego ti ljepo govorim da ustaša nema,barem ne ispod 85 god.ako misliš da su neki ekstremisti,onda ih nazovi nacistima ili slično.ja neslavim ni hitlera ni pavelića.kao što si pročitao,znak je folksdojčera,a oni su ga koristili i prije osnutka SS-a.hvala na prjedlogu
 
lud 100%:
ma daj nezahebavaj,usrali smo čovjeku topic,umjesto odgovora,dobio je tvoje tvrdnje da sam ja nacist.licemjerno-pa ti me uopće nepoznaš,ali bilo bi mi drago da me upoznaš...osim ako ti možda nevoliš hrvate,pa si me možda zbog toga i napao? :confused:
Pa kad smaras na dve strane :roll:

Da sam ja mod, banovao bih te odmah cim si stavio onaj naci simbolu u avatar, i svega ovoga ne bi bilo.

A tema je ionako njesra....
 
Salvantis:
Pa kad smaras na dve strane :roll:

Da sam ja mod, banovao bih te odmah cim si stavio onaj naci simbolu u avatar, i svega ovoga ne bi bilo.

A tema je ionako njesra....

možda,ali ti nisi ni moderator,a ni temu nisi postavio ti,možda je drugima interesantna.istina,vjerojatno bi otišli s teme kao i mi i završili s prepucavanjem.
 
Salvantis:
Pa kad smaras na dve strane :roll:

Da sam ja mod, banovao bih te odmah cim si stavio onaj naci simbolu u avatar, i svega ovoga ne bi bilo.

A tema je ionako njesra....


Kad postaneš mod prvo zamoliš korisnika da ne radi to što radi.
Ako je korektan pa te posluša zapamtiš ga kao korektnog koji je nenamerno načinio grešku i propustiš po neki ispad kasnije.
Ali ako je "od pajsera" taj će da ti odgovara, proziva i piše žalbe...
Pitaj Jominija ako ne veruješ...
 
Iron Lord:
Kad postaneš mod prvo zamoliš korisnika da ne radi to što radi.
Ako je korektan pa te posluša zapamtiš ga kao korektnog koji je nenamerno načinio grešku i propustiš po neki ispad kasnije.
Ali ako je "od pajsera" taj će da ti odgovara, proziva i piše žalbe...
A sta ako je mod 'pajser' :confused:

(naravno ne mislim na Joma, cisto hipoteticki govoreci)
 

Back
Top