RL...

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
...je sranje, ima da nabavim opremu za cyber-sex i da se preselim na net. Sve vas volim, za devojke kiss, muskarci, povucete me za tuki :D U prevodu, opet nisam **** :-( Al jednom zamalo jesam... Dajem sebi do prvog maja, ako nista ne bude, ima opet gadno da vas smaram :)
 
Kreni sa neznim mazenjem kablova, zatim poljubi monitor, srednjim prstom startuj rachunar, chim se digne... sistem, dohvati prstima tastaturu, nogu priljubi uz kuciste, i kreeni da... pishesh po forumima...
 
E sad Pipi da nam kažeš KO te je toliko naljutio, videla sam da se na nekoj temi žališ na tamo nekog negativca, ko je taj da ga propustim kroz šake? :evil:
 
zelenooka:
E sad Pipi da nam kažeš KO te je toliko naljutio, videla sam da se na nekoj temi žališ na tamo nekog negativca, ko je taj da ga propustim kroz šake? :evil:
:D Divno! Ma to je 130 kg sujete u RL, pa sam to prepoznala i ovde kod jedne osobe pa mi se smrklo. Pomislila: Zar je svuda sebicnost osnovni motiv za kvazi-ljubav? :shock: A onda sam razmislila i zakljucila sledece: svejedno,kako god ko hoce, samo ja necu da budem ucesnik u takvim predstavama. Ima vise fenomenalnih ljudi nego takvih, ali me pojava autisticnih paunova svaki put zabezekne pa mi se slosi. Tako, sad sam opet srecna i vesela, pa ne moramo nikog da bijemo. Ionako ne pomaze.
E, 2pike, problem sa ney*bicom je taj sto mislis: eto gotovo, proslo je moje, vise nikad necu biti prevrnut...
 
2pike:
...je sranje, ima da nabavim opremu za cyber-sex i da se preselim na net. Sve vas volim, za devojke kiss, muskarci, povucete me za tuki :D U prevodu, opet nisam **** :-( Al jednom zamalo jesam... Dajem sebi do prvog maja, ako nista ne bude, ima opet gadno da vas smaram :)
I ja jednom gledala, je l' se to računa? :lol: :lol: :lol:
Ccc, što ti je naš narod protiv tehničkih novotarija! A one nam olakšavaju život. :wink:
 
Mushki je mozak rupa do jaja
tamo negde oko qrca se spaja
mashta im nije jacha strana
pocinje i zavrshava u predelu jaja
zelje su njihove vrlo skromne
dosezu do nivoa da 'ubode i ode'
pa bar da bode!!!
nego se uglavnom sanjari i sanja
dok im od drkanja ne oteknu jaja.
 
2pike:
...je sranje, ima da nabavim opremu za cyber-sex i da se preselim na net. Sve vas volim, za devojke kiss, muskarci, povucete me za tuki :D U prevodu, opet nisam **** :-( Al jednom zamalo jesam... Dajem sebi do prvog maja, ako nista ne bude, ima opet gadno da vas smaram :)

Ti si mi omiljeni lik i zelim ti srecu ;)
Pozz

Svi odu ali se i vrate na krstu ;)
 
2pike:
...je sranje, ima da nabavim opremu za cyber-sex i da se preselim na net. Sve vas volim, za devojke kiss, muskarci, povucete me za tuki :D U prevodu, opet nisam **** :-( Al jednom zamalo jesam... Dajem sebi do prvog maja, ako nista ne bude, ima opet gadno da vas smaram :)

Pa gde si pogresio?? Sta nevalja? :lol:
 

Back
Top