MEGADETH !!!!!!!!!!

auuu megadeth odlican...
Holy Wars... The Punishment Due, Hangar 18... 1000 times godbye, She-Wolf, Rattlehead
i moja najomiljenija: In My Darkest Hour! Po meni jedna od najboljih... Mada Holy Wars razbija pesma... ceo Rust in peace je dobar i Peace sells je isto dobar album...
 
brate, da'l ste vi culi rust in peace???
Poslusajte taj album i shvaticete da je to mozda najbolje od njih sto su izdali (sve pesme) a veoma je dobar album... Odlican... Sve pesme su dobre...!
Mada i drugi albumi nisu losi, ali ovaj je... stvarno thrash metalski!!!
 
Joooj ljudi,kako je ovaj forum mogao da mi promakne???MEGADETH:):) Ma najjachi su.Inache omiljene pesme...ima ih mnogo,ali izdvajam PEACE SELLS i POISON WAS THE CURE,SHE WOLF i A TOUT LE MONDE.Smo su se zeznuli albumom Risk!
 
behemoth:
brate, da'l ste vi culi rust in peace???
Poslusajte taj album i shvaticete da je to mozda najbolje od njih sto su izdali (sve pesme) a veoma je dobar album... Odlican... Sve pesme su dobre...!
Mada i drugi albumi nisu losi, ali ovaj je... stvarno thrash metalski!!!

Brate,ovaj album mogu da ti analiziram do detalja i prepricavam po 100 puta:):)RIP se smatra njihovim najboljim delom,i oznacen je kao cult trasha!
 
Ljudi, pa kako to da niko nije spomenuo Tornado of Souls? Šta ste vi slušali, ccc...Šalim se, ali ta pesma je njihov broj 1, ne samo što ima killer riff nego je Marty napravio solo u p.m. R.I.P je njihov najbolji album a ja to povezujem sa dolaskom Marta Friedman-a u bend upravo od tog albuma. Od pesama Megadeth-a koje nisu spomenute bih izdvojio This Was My Life, kao i Ashes In Your Mouth i Killing Road jer takođe imaju nevidjene solaže.
 

Back
Top