Uputstvo za Sony Ericsson k610i

Ajd jos dva pitanja:
PRVO pitanje USB ili Blue Toot koja je bolja verzija trenutno su mi dali u paketu USB?
DRUGO pitanje kartica je Memory stick Micro M2 da li postoji neki adapter preko USB-a, jer sa CD-a koji sam dobio u paketu nesto me zdravo jako zeza. instalacija driver-a. Programe sam uspeo da instaliram ali driver je kao nesto pokusao da instalira ubacio je u sistem fajlove ali cvrc prijavi "No Device" ne znam koji mu je :). I zbaicje mi neki njegov wizard koji valda pretrazi konekciju i nista. Telefon mi je za to vreme bio non stop na USB tako da je prepoznao i ponudio opciju Transver.
Nema nikakav PDF koji objasnjava kako pravilno rukovati
 
Ja koristim USB konekciju.Prati uputstva kada pokrenes wizard i tek kada ti zatrazi connect-uj device (mobilni) na usb.Memorijsku karticu browse-ujes normalno preko My computera (windows explorer-a),a njegov softver koristis za prebacivanje na phone memory-ju telefona a ne na karticu.Probaj pa javi.
 
najjednostavnije ti je da kupis citac memorijskih kartica (adapter na usb), i jednostavno copy-paste sa njega na komp i obrnuto, nema drivera, nema instalacije, ponasa se kao usb flash memorija. jedino sto tako ne mozes backup-ovati imenik, ali za sve ostalo je mama.
 

Back
Top