STA IMASH DA MENJASH?

mayathestar

Početnik
Poruka
17
MENJAM

• varjaču za kutlaču
• kačket za šrafciger
• japanke za kecelju
• muzičku kutiju za CD

• šal za patofne
• majicu za džezvu
• đinđuve za drangulije

Prazan ti je novčanik?

daj stolicu
uzmi lampu
dođi 13. maja
na TRAMPU!


Uđi u vremensku mašinu i vrati se u vreme kada novac nije postojao.

Teleportuj se u Dan trampe - u potpuno nov dan u našem gradu!

DAN TRAMPE Ti pruža priliku da bez novca "kupiš" nešto što ti je potrebno, a "prodaš" stvar koja ti ne treba.

Upoznaj nove ljude, budi kreativan i zabavi se!


daj šta imaš & uzmi šta ti treba.


Tvoja ulaznica je ono sto nudiš za trampu!

Igraj se sa drugim ljudima, pokaži svoju dovitljivost i otkrij koliko si uspešan u razmeni. Sledi iznenađenje za najzanimljivije trampe!

A uz sve to budi i human - sve što ne uspeš da zameniš, možeš donirati domu za nezbrinutu decu.

ADA CIGANLIJA, KOD BANDZIJA, 13.MAJA OD 16-18H, OD 18H AFTERPARTY!

Vidimo se!

Akciju podržao Theodor-Heuss-Kolleg fondacije Robert Bosch - Nemačka, www.theodor-heuss-kolleg.de
 
@mayathestar
Nemas druga posla nego da se zajebavas po forumima?
Kakve veze ima ovaj sajt sa Srbijom, Beogradom ili bilo koji gradom u Srbiji?
Posto akcija moze imati i humanitarni aspekt, pogledao sam ali nigde nisam nasao bilo sta sto pominje Srbiju 13. maja
 
codemaker:
@mayathestar
Nemas druga posla nego da se zajebavas po forumima?
Kakve veze ima ovaj sajt sa Srbijom, Beogradom ili bilo koji gradom u Srbiji?
Posto akcija moze imati i humanitarni aspekt, pogledao sam ali nigde nisam nasao bilo sta sto pominje Srbiju 13. maja


ta akcija ce biti 13.maja u BEOGRADU, verovatno na Adi!!!! dovoljno povezano sa BG-om i Srbijom?!
uostalom, nije zajebancija!

dodji na trampu, pa ces videti :))
 
Za malo.
Jos samo da objasnis:
Gde to pise, ko organizuje, kako, gde na adi, dodatne informacije itd..?

Na sajtu koji si postavio kao link, nema nijedne od te vrste informacija, pa zato kazem da se zajebavas. Sta imam da citam gde se to desava u belom svetu a pominjes da ce biti ovde. Onda daj pravu informaciju a ne bezvezni link
 
codemaker:
Za malo.
Jos samo da objasnis:
Gde to pise, ko organizuje, kako, gde na adi, dodatne informacije itd..?

Na sajtu koji si postavio kao link, nema nijedne od te vrste informacija, pa zato kazem da se zajebavas. Sta imam da citam gde se to desava u belom svetu a pominjes da ce biti ovde. Onda daj pravu informaciju a ne bezvezni link

hm, da razjasnimo.

sve ovo stoji, ne znam ni ja kako, greskom verovatno, u rubrici zanimljivih sajtova (ja htedoh da bude u 'zabavi')
pravu informaciju ti jos ne mogu dati, jer se ne zna tacno gde ce se akcija odrzati.
ali upravo zato pise : da ces tacno gde i kad uskoro saznati.
samo ti pripremaj stvari za trampu, jer ce tog dana zaista biti dana trampe u beogradu.
pa ako si raspolozen, svrati :)
 
codemaker:
Za malo.
Jos samo da objasnis:
Gde to pise, ko organizuje, kako, gde na adi, dodatne informacije itd..?

Na sajtu koji si postavio kao link, nema nijedne od te vrste informacija, pa zato kazem da se zajebavas. Sta imam da citam gde se to desava u belom svetu a pominjes da ce biti ovde. Onda daj pravu informaciju a ne bezvezni link

evo napisala sam gde i kad se odrzava akcija, pa svrati, pozzzz
 

Back
Top