Gde vredi izlaziti u ZR-u?

evo da javim malu promenu sto se tice mesta :)
idemo redom...Ruzic se nesto popravio :) tj. gomila najavljenih svirki (mada dere za ulaz), nesto je prijatan, nema vise dizanja sa stolica, teranja da ensto narucis.....bas sam bio juce,i bilo je fino.......
onda koliko sam skontao Tropical postao rock mesto....bile neke rock svirke,a bogami sam i par puta ovako cuo rock....fino,fino.......i nije lose,bio sam par puta........
neko mesto pored pivnice,jos nisam otisao da izvidim,ali je neki bend svirao whitesnake sto obecava:D
i da, u blues rocku pocinju za zivim svirkama.....bio sam u petak na hazy lazy....jos jedna pohvala...mada deru za pice.....toliko:)
 
Nikad mi se nisu sviđale pice u Pinu, kad sam bio mali i išao tamo iritiralo me odsustvo kečapa na njima, nisu njime filovali pice pre pečenja, nego su ga služili posebno, da svako nakrkači po želji. Ali to nije bilo ono pravo, kad se on ne zapeče, utetovira u ostali nadev, i onako malo zabetonira druge sastojke, čak nisu ni mirisale na zagrejan kečap. Seljački...
 
Nikad mi se nisu sviđale pice u Pinu, kad sam bio mali i išao tamo iritiralo me odsustvo kečapa na njima, nisu njime filovali pice pre pečenja, nego su ga služili posebno, da svako nakrkači po želji. Ali to nije bilo ono pravo, kad se on ne zapeče, utetovira u ostali nadev, i onako malo zabetonira druge sastojke, čak nisu ni mirisale na zagrejan kečap. Seljački...

tako sada nama u skoli daju...jos nam daju hladne pice. a ne one tople, meke i
pune mirisa...
ja volem sa origanom :))
 
joj, cuti. sada je i 600 din! :cry:
ybt, za te pare mogu sebi kupiti dobru majcu koju mogu nosati
godinu dana umesto za mesec dana placam 600 din za bzvz
uzinu. ybg...
najedem se kod kuce odem u skolu sita i ne treba mi nista

Pa?U NS uzina je 1500-2000 ali mozes da biras sta hoces da jedes.A u ponudi su bas dobra jela. Samo petkom mora pasulj sa rebarci ne moze da se bira ali ko jos ne voli pasulj?
Tako je barem u NS ne znam da li u ZR ima pravo izbora.Samo znam cenu uzine u ZR ista kao gore pomenuta.

BTW Od majice ne mozes da napunis stomak...
 
Poslednja izmena:

Back
Top