Gde vredi izlaziti u ZR-u?

hi ch1zra

:) hvala na ponudi ja nisam bas za gothicrock,
ali postujem sve sto vise vole taj pravac gothic-e,
ja sam bivsi technofan, iz te scene sam presla u crnu scenu
pa mi se vise svidjaju electro tonovi,
mozda ce biti uskoro ili cu pogledati sta ima u bg ili ns

gruftie pozdrav ;-)
 
E al se nekada izlazilo po ZR to mi je bila omiljena destinacija secam se onog San Marka neke zurke su bilе nije los prostor pogotovo onaj letnji ,al ipak je najbolje bilо na afterima kod "Dede" ilti Brice u klubu enologa kada su zurkje trajaлe do podneva :D evo sad me nostalgija strefila :oops:
 
Da vas pitam kakvo je mesto neki "Stefani"? Ne vidim da ga je neko pominjao na ovoj temi

Veceras sviramo tamo, ali me popriliccno brine podatak koji nadjoh na net-u da tamo najvisse vole kada im dodje "Apsolutno romanticcno". Uz svo posstovanje kolegama, to mi se ni malo ne svidja, jer sviramo drugacciju muziku, pa joss na drugacciji naccin
 
...a ko si ti?...
...nisam cuo ko dolazi veceras...

...ok je mesto, jedno od retkih gde izlaze ljudi od 25 i preko i piju kad izadju.... :)
...najpunije je na koncertima... a u pravu si to je mesto gde apsolutno romanticno gostuje 2 put mesecno....a gostovali su letos: neverne bebe [bio sam na koncertu,i bio je extra] , velentino, atomsko skloniste, denis i obule...
 
Dodji vecceras tamo i vidi ko sam. Imam dovoljno godina, ali ipak radije pevam nego ssto pijem ;)
A ko si ti?

Da, "Neverne bebe" kada izvode tudje pesme uzzivo rasturaju, uvek mi bude odliccno na njihovim svirkama.
Hvala puno na odgovoru, bitno mi je da ne narussimo reputaciju :);)
 
Zanimljivo mesto taj "steffani", nije bass za nas, jer nessto kontam da se tamo slussa "domaci rock"-ici, ali dobro prodjosmo.
Videh sinoc o ccemu ste priccali, "stidljiviju" publiku nisam videla. Ne mogu da verujem da ste uzdrzzaniji od NS-jana :):):)
Kazzu mi da to ssto smo dobijali aplauze i na kraju ovacije mnoooooooooooooooga znacci. Ljudi su "ccak"(ovu recc isto navode upuceni) djuskali. Meni je samo drago da smo dobili neki odgovor od publike :)
 
u pivnicu ne dolazi ako ne rezervises sto u cetvrtak ili petak pre podne za subotu. tesko ces naci mesto bez rezervacije. mesto je po meni najbolje u gradu, jedina mu je mana sto radi do jedan posle ponoci. u svakom slucaju ako volis tamburicu, svrati neces pogresiti
 
u pivnicu ne dolazi ako ne rezervises sto u cetvrtak ili petak pre podne za subotu. tesko ces naci mesto bez rezervacije. mesto je po meni najbolje u gradu, jedina mu je mana sto radi do jedan posle ponoci. u svakom slucaju ako volis tamburicu, svrati neces pogresiti

jel moze neko da mi da broj telefona pivnice kako bih rezervisao....

i naravno jel neko zna gde posle prespavati a da nije u kolima ...cuo sam da moze po nekim domovima za malo para ( oko 300 din )

pozdrav

i hvala :)
Nikola M.
 
broj pivnice za rezervacije je 023/545-659

za spavanje stvarno ne znam,tu ti ne mogu puno pomoci, mozda motel ili sibila(malo je daleko od grada, ali cuo sam da je ok). nisam siguran za te varijante to je jedino sto znam da je bilo pre, a sada da li je jos uvek rade, stvarno ne znam
 

Back
Top