Koga?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
prvo sam zapazila artija i na asocijacijama i na nocnim pticama...................a nervirao me ..........ne secam se, al znam da jeste neko bio :)
 
ja jos uvek upoznajem vas ljude ovde i svi izgledte nice,i ne verujem da ce me iko iznervirati :lol: !!! a prve osobe sa kojima sam pricala su MinM-4Life,goldfish,rastamann i islandjanin ovoj zadnjoj dvojici nisam stigla da odg zato sto su mi zakljucaloi temu!!!
 
Goldi,Zile i Mare - staaaara dobra ekipa...
Svojevremeno ma nervirao Miniballs :lol:
A i onaj "originalni", takodje svojevremeno jer je eto, otisao, pa ga neeema :lol:
 
The First one's i ever met was Diretore & Jelena bimbap.Oni su poceli i dalje me uvode u sve tajne ovoga zanata:)Nema tih koji ce me izbaciti iz takta.
 
zEcIcAaA:
ja jos uvek upoznajem vas ljude ovde i svi izgledte nice,i ne verujem da ce me iko iznervirati :lol: !!! a prve osobe sa kojima sam pricala su MinM-4Life,goldfish,rastamann i islandjanin ovoj zadnjoj dvojici nisam stigla da odg zato sto su mi zakljucaloi temu!!!

Drago mi je shto te nerviram...
 
levrone-a, lucky girl, phloknica(čini mi se),sećam se matematičara, diretorea...levrone najviše...super je čika, baš je dobrica
 
Drago mi je shto te nerviram...


:lol: nisam ja rekla da me ti nerviras,daleko od toga :D!!!! ja sam samo rekla da tebi i islandjaninu nisam stigla da odg zato sto su mi zakljucali temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top