Jebačka prognoza

gost 83642

Zainteresovan član
Poruka
324
Šta mislite hoćete li jebat štagod u skoroj budućnosti?
Eto stiglo je proljeće biljke, životinje i ljudi se ubrzano bude iz zimskog sna, cure se počinju tjerati, a muški pokušavaju jebati...ali nejde svima od ruke pa stoga recite kakva je vaša prognoza jebačine u skoroj budućnosti.
 
Ja uzmem zamochim vrh kaziprsta o jezik, uspravim ga u vazduh, na trenutak se skoncentrisem, razmislim... kapiram da cu јebati jeza uskoro, ako mi nesto drugo ne padne s neba. A cuo sam da u nekim blokovima na NBG-u ima jezeva po nekom zbunju, pa cu da navatam jednog kad budem u prolazu.
 
Kad_LupimLupim:
Ja uzmem zamochim vrh kaziprsta o jezik, uspravim ga u vazduh, na trenutak se skoncentrisem, razmislim... kapiram da cu јebati jeza uskoro, ako mi nesto drugo ne padne s neba. A cuo sam da u nekim blokovima na NBG-u ima jezeva po nekom zbunju, pa cu da navatam jednog kad budem u prolazu.
...samo čuvaj pozadinu imaju oštre i dugačke bodlje....
 
...e kad smo kod jezeva...
Gledala sam pre neku godinu kako ga je neki idiot isutirao na autoput , i cekao dok ga nisu zgazila kola... :(
...K_LL , nikad se ne zna...mozda ti se posreci...;)
...naravno podrazumeva i mnogo truda sa tvoje strane , ali devojka koja je dugo bez stalne veze... ;)
 
Zefirra:
...e kad smo kod jezeva...
Gledala sam pre neku godinu kako ga je neki idiot isutirao na autoput , i cekao dok ga nisu zgazila kola... :(
...K_LL , nikad se ne zna...mozda ti se posreci...;)
...naravno podrazumeva i mnogo truda sa tvoje strane , ali devojka koja je dugo bez stalne veze... ;)
pa beshe jednom bio i naslov u kuriru '***** jezha.. bukvalno!!!!''

neki ocajnik je to poqshao i na kraju zavrshio u bolinitzi
 
Osjećam nešto, nešto je u zraku, neka vlažnoća, ***** oksidiraju...mirisom privučen bacam se na prozor prema vonju...al ode ( baš prošla pored zgrade )...eh ništa za danas, povlačim se u svoj krevetluk, moram da skujem opasno jabački plan...uz dobru prognozu možda ga i ostvarim.
 

Back
Top