Знам где сте били прошлог лета!?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Знам где сте били прошлог лета!?

Primećen član Pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2007.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Знам где сте били прошлог лета!?

Најновија акција ХОС,најаче обавештајне службе на овим просторима против Србије
    очигледно осликава немоћ државе Србије и њену капитулацију пред непријатељем.
    Карло де понте постаде највећи пријатељ Срба а Џефрика наис је открила где је била прошлог лета ...у липој њиховој,уколико се славни генерал Младић преда неће бити потребно више да се преко хрватске оптужнице дође до пресуде геноцида и у босни.
    Ако се славни генерал преда и послуша савет не борисе манекена,сироти млађа динкић ће коначно да се ослободи чувања новца прикупљеног од приватизације читај пљачке у Србији ....лагано ће бити пребачени земљама и оштећенима у тим споровима.ХОС има за свог највећег непријатеља Србију и неће нас оставити ускоро на миру....ни економски,политички,привре дно,војно,културно...
    на све начине фунционише њихова шпијунажа и рат против Србије...
    Ко о чему баба о уштипцима а ја о ХОС-у!!!!
    Има ли кога у кући?ДОМАЋИНЕ !!!!!!!!!!!
    КО СЕ У ОВОЈ ДРЖАВИ РАДИ ЗА хос НИЈЕ НИ ЧУДНО!
    ДОМАЋИНЕ !!!!!

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Знам где сте били прошлог лета!?

Ma nas cuva crnogorski udbaski dream-team Jocic&Bulatovic&Nikitovic i nema sta de se brinemo sve je pod kontrolom.

Primećen član Pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2007.
    Reputaciona moć
    45

Тешко нама ко нас чува,
    ловокрадица јоца,мали перица од биа и ...милка планинц од милошти звана "не киту у уста" а ту је и не замењива недељковићка ...мис месне индустрије Србије!
    Poslednji put ažurirao/la Pa šta? : 18.04.2007. u 23:00

Obećava mali adađo (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Pa šta?
    Најновија акција ХОС,најаче обавештајне службе на овим просторима против Србије
    очигледно осликава немоћ државе Србије и њену капитулацију пред непријатељем.
    Карло де понте постаде највећи пријатељ Срба а Џефрика наис је открила где је била прошлог лета ...у липој њиховој,уколико се славни генерал Младић преда неће бити потребно више да се преко хрватске оптужнице дође до пресуде геноцида и у босни.
    Ако се славни генерал преда и послуша савет не борисе манекена,сироти млађа динкић ће коначно да се ослободи чувања новца прикупљеног од приватизације читај пљачке у Србији ....лагано ће бити пребачени земљама и оштећенима у тим споровима.ХОС има за свог највећег непријатеља Србију и неће нас оставити ускоро на миру....ни економски,политички,привре дно,војно,културно...
    на све начине фунционише њихова шпијунажа и рат против Србије...
    Ко о чему баба о уштипцима а ја о ХОС-у!!!!
    Има ли кога у кући?ДОМАЋИНЕ !!!!!!!!!!!
    КО СЕ У ОВОЈ ДРЖАВИ РАДИ ЗА хос НИЈЕ НИ ЧУДНО!
    ДОМАЋИНЕ !!!!!

Još je gore od ovoga nabrojanog, samo koga briga, sanjaju lepe snove,ušuškani su, stopili sa sredinom.....
    Istorija se ponavlja, , "hleba i igara" ili daj svinji da jede i valja se po blatu.............
    A islamske službe koje zadnjih meseci rovare po bg-u, niko ni da pomene sem mladih i ludih koji nemaju šta da izgube!
    "Al opet grešan, grešno sam pevo , ranjeno srce naroda mog........"

Slične teme

1. Odgovora: 153
    Poslednja poruka: 10.05.2010., 02:16
  2. Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 04.12.2008., 01:00
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.11.2006., 23:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge