u pomoc trba mi savet

vaseron:
ej bre sto ne shvatis da te ne zezam ..i da si mi full simpaticna..takav sam i ja bio kad sam dosao na forum .. ali bese tu GOSSCA pa me usmeravala..i ja sam preko i 10 god nemam kontakt sa nasim ljudima..i za mene je ovo prvi kontakt sa onim dole svetom..nego ti si postavila temu..i nista ne odgovaras..nemoj da se ljutis ja te ne zezam..znas da si cudo zanimljiva..i naravno da se obracas samo zenama..ali onda tema je trebala da bude u zenskom kutku.....a meni se cini da si ti mnogo duze ovde od mene da bi pravila takve greske...opustise..i odi do neke vracare ...ha ha ha ..parodija na ono od pre..PEACE..
A sta ti znaci ono " SA ONIM DOLE SVETOM" ?! P.S. Ne napadam,samo pitam
 
Jessica iz francuske:
da ali ti si barem rodjen u srbiji a ja kad dodjem samo me dr kaju da neznam nista ko tele!! pogadjam se sa padezima...
ma ne brini se..to bi i mene cekalo da nisam otkrio ovu krstaricu,,a sada se ne skidam sa nje...opusti se i uzivaj..sve ce to proci..gde zivis..moja sadasnja devojka studira u Parisu..bas danas je stigla ovde kod mene..i ja sam cesto u Parisu poslom...ti sta radis..koliko imas god..
 
Jessica iz francuske:
ja imam tek 18god zavrsila sam manadyment ako se tako kaze
tako mlada tako mlada...lepo lepo..ajde sad na spavanje..pa sutra se javi...a problem ces resiti tako sto ces da teras momka da stavlja preservativ..i obavezno predigra..nista prsti unutra i ostalo..ok ...a posle cu ti pojasniti jos toga ...ciao bella..
 
vaseron:
pa interes je moja jaca strana..tako da zapazim odmah ko praty sta i nacin na koji dodaje svija misljenja..
Vidi,ja imam 42 god, tako da si dajem za pravo da ti kazem da interes nije sve u zivotu.Ja to iz iskustva,ali,nemoj misliti da ti solim pamet.Vidim da su tvoje sfere interesovanja odprilike podjednako zastupljene,i da bogami znas da uzivas.Samo mi nemoj reci da sam prematora za teme o kojima sam pisala,i takve nebuloze.ujedno sam i malenoj dala odgovor o svojim god.
 
L))L:
Vidi,ja imam 42 god, tako da si dajem za pravo da ti kazem da interes nije sve u zivotu.Ja to iz iskustva,ali,nemoj misliti da ti solim pamet.Vidim da su tvoje sfere interesovanja odprilike podjednako zastupljene,i da bogami znas da uzivas.Samo mi nemoj reci da sam prematora za teme o kojima sam pisala,i takve nebuloze.ujedno sam i malenoj dala odgovor o svojim god.
MA DA Gospodo draga..ali pod interesom ja sam navodio..moje interesovanje za vase izjave..ma ne inters u objektivnom smislu...a vase kodine su bas lepe..to je broj mojh cipela..toliko ih imam u kolekciji..zakljucno sa danasnjim danom....inace niste uopste matori za teme o kojima smo diskutovali veceras..cak sta vise izgledate na odnovu vasih izjava..mnogo mladi...unapred zahvalan..
 
Ahhhhh CIPELE, ta divna stvorenja!! Razlika u godinama jeste,ali nakon ovih lepih reci nema potrebe za presiranjem!Znas, moja prebaba je brojala do 106-te godine,i dalje se nije smarala brojanjem.Sta to govori,teze starimo nego ostali,i nikad ne klonemo duhom,i imamo lepu decu
 
L))L:
Ahhhhh CIPELE, ta divna stvorenja!! Razlika u godinama jeste,ali nakon ovih lepih reci nema potrebe za presiranjem!Znas, moja prebaba je brojala do 106-te godine,i dalje se nije smarala brojanjem.Sta to govori,teze starimo nego ostali,i nikad ne klonemo duhom,i imamo lepu decu
ne ne bih mogao sebi da dozvolim da vam ne persiram....secam se jednom sam imao devojku koja je imalla 44 i muke sam imao dok sam prestao da joj persirammm....a ako i vi mislite da zivite kao vasa baba..onda ja se kupim sa foruma...zamisli u tim godinama,,davati odgovore na ovakva pitanja...salim se naravno..imate li dece...???
 
vaseron:
ne ne bih mogao sebi da dozvolim da vam ne persiram....secam se jednom sam imao devojku koja je imalla 44 i muke sam imao dok sam prestao da joj persirammm....a ako i vi mislite da zivite kao vasa baba..onda ja se kupim sa foruma...zamisli u tim godinama,,davati odgovore na ovakva pitanja...salim se naravno..imate li dece...???
:wink: A ne mozes a da ne pecnes barem malo,pa onda normalno pitanje...Da ,dva prelepa deteta, 42 god, 169 cm, i 57 kg. Eto dragi decace.... Ne mislim koliko cu ziveti,vec kako treba ziveti. To ti je ono,uvek kvalitet,a ne kvantitet. Mada, ja sam na trecem mestu zbog klinaca,ali postojim da.
 

Back
Top