Emirates airlines

E za ovo se bas slazem, ako se na konkursu kada ja budem isao pojavi neko ko stvarno zna preko 5 jezika ja cu se pokupiti i vise se nikada necu prijaviti...:)

Pazi ja ne kažem da ne treba učiti jezike ali treba da budemo realni da mnogim ljudima jezici ne idu, ma koliko da ih uče i to je tako da ni svi ne znaju matematiku ma koliko da je uče uvek su na nekom ‚‚provuci se‚‚ nivou.
Po meni ti ljudi na testiranjima više gledaju psihičku stabilnost osobe koja konkuriše, pošto je specifičan posao a da je jezik samo prvi eliminacioni faktor u svoj toj priči.;)
 
Pazi ja ne kažem da ne treba učiti jezike ali treba da budemo realni da mnogim ljudima jezici ne idu, ma koliko da ih uče i to je tako da ni svi ne znaju matematiku ma koliko da je uče uvek su na nekom ‚‚provuci se‚‚ nivou.
Po meni ti ljudi na testiranjima više gledaju psihičku stabilnost osobe koja konkuriše, pošto je specifičan posao a da je jezik samo prvi eliminacioni faktor u svoj toj priči.;)

Da slazem se, jezici su bitni i stvarno je neophodno da znas bar 2 ali sad da ja znam 5 po meni je nemoguce, bar da 5 jezika savladam kako treba.....:)
 
Sledeci Open day je 27.11.2010. u 09:00. Hyatt naravno.. I koliko sam ja obavestena ne ponavlja se jer je los izbor, vec zato sto su otvorili nove linije i kompanija je kupila nove avione pa im je potrebno vise ljudi.. Ne znam da li je tacno, u svakom slucaju bicu tamo.. :)
 
Zvanicno nema ................ali.............sve zavisi , ako si pocetnik recimo da je negde oko 30tak ...........sa iskustvom i licencama mozda i 35.............ali svejedno pocinjes od pocetka lestvice u svemu, sa mogucnoscu, u zavisnosti od kvaliteta da brzo i napredujes
Ceo stos i pored sveg znanja je u licnosti

Nadam se da si shvatila
 
Naravno, hvala puno :D I javljam detaljno kako se odvija sve to (ako prodjem bar prvu eliminaciju hehe :) )U svakom slucaju bar cu se raspitati i pokusati da saznam sve sto moze da olaksa proces nekom sledecem ;)
 
Da li neko zna kada se ponovo ocekuje konkurs za stjuardese nakon ovog 27.11.2010. godine, kasno sam se informisala i nemam dovoljno vremena da se pripremim ? Takodje mi je veoma vazna informacija koliko je uopste vremena potrebno za pripremu, ako se pripremam sama kod kuce, bez odlaska u skolu stranih jezika ponovo? Hvala na pomoci svima koji imaju odgovore na moja pitanja :)))
 
Ja trenutno ne znam kad je sledeci i da li se ocekuje uskoro (mislim da da, kroz koj mesec, 1,2,3, ne znam)
U cemu je problem, jezik, CV ili.. ?
Ja jos nisam pocela da se pripremam, jednostavno cekam poslednji minut jer tako najbolje funkcionisem..
 

Back
Top