PAINKILLER

Sta kako? Pa rokas ga u onom sivilu dok ti mis i tastatura ne pregore od drndanja, veruj mi... Ja sam mislio da je neki bug, posto sam ga tukao vise od pola sata a da ne govorim o onim duhovima sto te stalno napadaju kad se vratis u stvarnost... Jel su oni svi oni sto im nisi pokupio duse u prethodnim misijama ili sta vec??? To nisam bas razumeo... E to ti je po srpski!
 
Overdose je nesto kao mod, drugacije izgleda ali osecaj u igranju je isti, prica se kao nesto bavi istom temom, ali neces nesto posebno obracati paznju na nju, rokanje je tu jedina bitna stavka.
 
Pa glavna stvar u Painkilleru i jeste rokanje.

Minimum:
OS: Windows® 2000/XP/Vista
Processor: 1.5 GHz Intel Pentium III or AMD Athlon processor
Memory: 512 MB RAM
Hard Disk Space: 2.5 GB available
DVD-ROM Drive: 4X or Higher
Video: 128 MB DirectX® 9 Compatible Video Card (NVIDIA® GeForce®
FX 5600, ATI™ Radeon™ 9600 or Better)
Sound: DirectX 9 or better compatible sound card
Input: keyboard and mouse

Recommended:
OS: Windows® XP/Vista
Processor: 2.4 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor
Memory: 1024 MB RAM
Hard Disk Space: 2.5 GB available
DVD-ROM Drive: 4X or Higher
Video: 256 MB DirectX® 9 Compatible Video Card (NVIDIA® GeForce®
7800, ATI™ Radeon™ X1800 or Better)
Sound: DirectX 9 or better compatible sound card
Input: keyboard and mouse

Klasik za danas...
 
Sta kako? Pa rokas ga u onom sivilu dok ti mis i tastatura ne pregore od drndanja, veruj mi... Ja sam mislio da je neki bug, posto sam ga tukao vise od pola sata a da ne govorim o onim duhovima sto te stalno napadaju kad se vratis u stvarnost... Jel su oni svi oni sto im nisi pokupio duse u prethodnim misijama ili sta vec??? To nisam bas razumeo... E to ti je po srpski!

ja sam odusta, sve mislim ima neka druga fora da se ubije... dojadilo mi vise da ga rokam..
 
Dobio sam black edition(specijalna verzija znaci original i ekspanzija u jednom,i jos bonus vido klipovi making of i xbox trailer)i igra je strava.
Elem, igra je strašno ubrzana na višejezgarnim procesorima pa višak jezgara treba isključiti. Da se ne bi smarali sa ulaskom u TM i traženjem Painkiller .exe fajla, preporučujem upotrebu programčića koji ovu radnju obavljaju automatski, na primer Launch n Set... http://www.geocities.com/edgemeal_software/LnS/Index.htm

Eto...možda će nekom zatrebati...
 
Dobio sam black edition(specijalna verzija znaci original i ekspanzija u jednom,i jos bonus vido klipovi making of i xbox trailer)i igra je strava.
Elem, igra je strašno ubrzana na višejezgarnim procesorima pa višak jezgara treba isključiti. Da se ne bi smarali sa ulaskom u TM i traženjem Painkiller .exe fajla, preporučujem upotrebu programčića koji ovu radnju obavljaju automatski, na primer Launch n Set... http://www.geocities.com/edgemeal_software/LnS/Index.htm

Eto...možda će nekom zatrebati...
Meni na mom nista ne ubrzava.
U pitanju je visejezgarni procesor,nemam nikakvih problema sa brzinom.
 

Back
Top