Da li je dobro imati seks svake noci

kojote:
Vidi je! Što se odmah ljutiš? Hteo sam samo da ti kažem da ima žena koje tvrde da su SVI muškarci isti? Missim, nije li to malo previše iskustva? :)

ma ne ljutim se...ne sekiraj se...ja se nikada ne ljutim..takva mi priroda...ali kada ja to rekoh da su svi muskarci isti?

ni slucajno...to bi bilo dosadno...ili ti mislis da su sve zene iste?..isto tako dosadno ili?
probas jednu i znas kakve su sve ostale...uh..uzas..

vidis kako se ja i rastaman ljepo slazemo ....ne zato sto smo isti nego bas zato sto nismo... :wink:
 
vaseron:
kad zena kaze da su svi muskarci isti..to znaci da ta je imala dva muskarca u zivotu..a kad prica kao nasa ponosita Slavonka..da nisu svi isti..to znaci da je iskustvo u kolicinama i brojkama preovladalo...


ih..nemas ti pojma...ali eto necu da kvarim svoju sliku u tvojim ocima... :lol:
vec su mi rekli i da sam ohola...pa eto necu ni tu sliku da kvarim...

sve zavisi kakvim me ocima netko gleda...i iz kojeg kuta... :wink:
 
otkacena slavonka:
uh vidi imam i advokata..bas ljepo...ma to curka je bilo samo onako u afektu..ne misli on to ozbiljno...to se mi dogovorili da se malo prepucavamo da vama bude zanimljivije... :wink:
ma ok..nego ja nisam zavrsio recenicu..htedoh reci ;; curke su u Jagodini..a Guske su u ::::::::::::::::::::::::::::::uh zaboravih....a da;;;;;;;;;;; u Tuzli..OK...........
 

Back
Top