Biciklizam

Pazi,većina biciklaša nema zvono ili slično, jer se to ne prodaje sa bajkom...Al čak i kad imaš ,i zvoniš likovima treba 5 minuta da ukapiraju gde su i još 5 da se sklone...Svi u nekim svojim mislima:p

Živa istina... Ali postoji jedna interesantna stvar, bar u mom kraju, a to je da ako imaš svetla na bajsu, u noćnoj vožnji ti preti manja opasnost od vozila jer te tada obilaze u širokom luku zato što im nije jasno šta je u pitanju, pogotovu u sumrak kad uključim svetlo da bljeska umesto da svetli kontinualno.
 
Pazi,većina biciklaša nema zvono ili slično, jer se to ne prodaje sa bajkom...Al čak i kad imaš ,i zvoniš likovima treba 5 minuta da ukapiraju gde su i još 5 da se sklone...Svi u nekim svojim mislima:p

Ima leka i za to, samo viknes "ne rade mi kocniceeeee". Probali smo u praksi i zaista radi, beze ko djavo od krsta haha.
 

Prilozi

  • BMX.jpg
    BMX.jpg
    102,4 KB · Pregleda: 23
  • SL730451_resize.JPG
    SL730451_resize.JPG
    134,4 KB · Pregleda: 36
ja imam 2 bicikla jedan je planinki a drugi je terenski.A evo razlike izmedju terenskeog i planinskog, terenski bicikli je za prevozenje nekih stvari na primer,farbe,pica,cigareta,gajbi itd,a planinksi vec znate za brzu voznju po neravnim terenima moze i po ravnim,sluzi za planinu.
 
Ko hoce da kubi bajs dobar bilo da je planinski ili terenske nek meni kaze,ja u Beocinu imam jednog prijatelja koji popravja i prodaje bajsove od 6.000 dinara do 1.000 evra.NIJE ZAJEBANCIJA I NE SALIM SE
 
Vidi sone..meni treba nesto poput lx-xt delova..dobra suspenzija i alu ram po mogucstvu ovakav xl velicina..vidi sta se tu moze naci..ako mozes slikaj..sledi cast..samo nesto iskopaj dobro :D
15575.jpg
 
Vozio sam BMX, ispario je negde... :)
Sad furam Adrenalin...
Terorisem ga 2 godine, i stvarno je izdrzljiv..
Burazer ga vozi na posao, ja na treninge, vecernje voznej, divljanja...
Stvarno dobar bajs...
Nemam zamerki, jedino sto sam menjao jesu pakne i gume jer ne biram teren po kom vozim! :mrgreen:
I naravno zatezao sam kocnice, i malo menjace...
 
sta je sa ovim mladim bikerima slabo posecuju ovu stranu, ja se obradovao da sam nasao istomisljenike li vidim ovde ima njih koji se ne razumeju u biciklizam ali sta ces takav je nas covek.
 

Back
Top