Biciklizam

Ma da... kontam voze da bi bile vidjene,a ne bas zbog toga sto su velike ljubiteljke biciklizma. Za ovih 10 godina koliko se bavim biciklizmom ni jednu zenu ne sretoh na bicikli,tamo gde ja vozim. Sto znaci da se uglavnom vozikaju po gradu,da bi istakle svoje kvalitete. A izgleda da jedino ja vozim tamo gde nikoga nema. Pa ko zna mozda i Ja jednog dana sretnem na planini neku mecku zenskog roda...... i to je nesto. Vazno je da se free vell okrece!
 
Uh! Ne grešite dušu, ima devojaka koje ozbiljno voze. Ja sam viđao više puta jednu devojku kako juri biciklom van grada uz brdo kompletno opremljena, jedva je stigoh... Inače i moja devojka vozi ponekad samnom, čak smo pre dve godine prešli put Leskovac - Knjaževac (110km).
 
Evo i bike-a koji ja vozikam, slika je od pre nekih desetak dana. :D
 

Prilozi

  • ktm.jpg
    ktm.jpg
    40,7 KB · Pregleda: 28
Pozdrav svima i srećni praznici! Želim svima puno obrtaja točkova ove godine!

@georgejune
Aj' otkri nam tajnu kako si naterao bajs da ovako stoji? Ne vidim ni nožicu, niti da ga neko drži...
 
Pozdrav svima i srećni praznici! Želim svima puno obrtaja točkova ove godine!

@georgejune
Aj' otkri nam tajnu kako si naterao bajs da ovako stoji? Ne vidim ni nožicu, niti da ga neko drži...

Recimo da su bila potrebna dva coveka, jedan drzi kameru dok drugi prdrzava bajs sve do sekund pre nego sto je napravljena ta fotka. :D
 
Lepo odrađeno, lepo izgleda. Prvo sam mislio da si je pustio da ide dok neko na drugoj strani čeka da je prihvati, ali to bi se primetilo po žicama na točku, osim ako nisi koristio kratku ekspoziciju. Ovako, stvarno trebaju brzi refleksi.
 
evo ja bas pokusavam da na raznim forumima saznam nesto,kuci imam ubedljivo najgoru biciklu koja moze da se kupi na trzistu tj buvljaku neki" buster"koji je prosle godine kostao 5500 din.Moj kum je pak kupio kapriolo bicikl koji je kostao negde oko 10000 din.Razlika u ceni i kvalitetu je neverovatna tj duplo skuplji bicikl je pet puta bolji.Sve ovo vam pricam da bi mi neko dao iskren savet pri kupovini bicikle,uzgred veliki sam ljubitelj biciklizma ali sam jako dugo bio van svih desavanja u istom,svaki savet ce mi dobro doci jer sam ove godine resio da intenzivnije pridjem biciklizmu koji sam svojevremeno obozavao.Unapred hvala
 
taj booster ili kako se vec zove i capriolo su ti zivo ***nje,ako hocesh iskreno,kao shto rece neko u predhodnom postu,za 300 eura ,polovan u dobrom stanju mozesh da nadjesh ok basj ,josh ako znash nekog dilera / tacnije nekog ko ko zna odakle dovlaci bajseve (ali bitno da su iz inostranstva) mozesh super da prodjesh...
od ta dva koja si ti nabrojao bezi glavom bez obzira...jer to su ti varijante ako volish neizvesnost,da se mucish i ako si suicidan..generalno losh kvalitet...
definishi gde bi vozio pa ti neko moze i suflirati shta otprilike da uzimash .....
 
E narode,jel uzimao neko skoro ili zna gde ima SPD obuce a da nije u P.bike i Capriolo...??
Takodje,zna li iko gde ima isto dobar izbor ranaca a da cene nisu prenaduvane...?
Naravo u pitanju je Bgd..??
 
INTER SPORT, mada sto se tice cene,... Ali da su kvalitetni , jesu.

Ja imam jedan kupljen u novom merkatoru, McKINLEY model "Venture 28" osa zapreminom od 21-25l nisam siguran. Tona pregrada, posebna pregrada i otvor za hidrapek, dupli pojas. Super kvalitet.
E sta je taj ranac sve prosao. Kostao me je 60E.
 

Back
Top