Biciklizam

:)

Al` ne ni previse blizu ...

Ocas se izgubi kontrola nad bajsom , a i nedolicno je ...

- - - - - - - - - -

vikend na adi samo nerviranje od guzve

U pravu si .

Moras cetvoro ociju da otvoris zbog vikend biciklista , pocetnika , klinaca sa ili bez pratnje roditelja ...

Tad samo po gradu i manje prometnim ulicama ili ona nova staza od Juge , prema Uscu , koja je nesto manje opterecena tim danima .

A u vezi nje - cini mi se da su upropastili setaliste na Uscu sa ovim novotarijama , a nas bicikliste kaznili i odsutirali neposredno do ulice , da udisemo izduvne gasove vozila ...!

Plus , sto su stotine kvadratnih metara travnatog prostora pokrili sa sljakom , soderom , betonom ...

Sramota ...!!!
 
Sumnjam da je za bicikliste , jer bi se "dodirivala" sa onim decijim igralistima i predstavljala potencijalnu opasnost po njih ...

Pre ce biti neko setaliste ...?

Na sta li im lici onaj gornji deo setalista , izmedju Yuge i exSIV - a , a oni izigravaju velike Uredjivace priobalja i setalista ...
 
Poslednja izmena:
Vidim da su mnoge staze ponovo ofarbane i lnije ojačane, dobra vest! Konačno juče ostavio bajs u servisu, žali mi se majstor da su prepuni, da im treba više ''ruku'' ali samo za proleće i leto posle zatišje i meni je jedva primio i biće gotov tek u ponedeljak, ko zna zašto je to dobro...
 
Ali najjače je što mi lik u Jugi, gde je Planet bajk rekao u fazonu ''Vozi ti to brale, nema tu ništa više da se slomi'' a može osim patrone da ode i srednji pogon i onda plaćam duplo...Namazani su ko lisice, ali od toga zarađuju leba kako ih kriviti, msm kontam da i oni nemaju neke plate:(
 
u planet biku imaju platu pa ih boli patka da rade i sebi tovare posao imaju siguricu,tako neke lake zamene jos i da urade nesto ozbiljnije mora kod boljih majstora kojih je sve manje
 
Zimus sam bio kod njih da pitam za pletenje tocka i lik me gleda u oci i kaze nesto u stilu "da moze da se desi da se polomi zica prilikom skidanja i zamene nable i da se to posebno naplacuje "...

Kada sam ga pitao koliko ce da mi to plate , samo je zinuo ...:)

Naravno , nece oni ni pogledati moj bajs u njihovopj "radionici za lomljenje i kidanje" ...


Meni je ovaj covek radio u par navrata neke popravke i odrzavanja bicikla i sasvim sam zadovoljan i sa cenom i za izvrsenim radovima .

https://www.kupujemprodajem.com/Kac...-Zelena-59918086-oglas.htm?filter_id=99563676

Ekipa u "Capriolu" , kod Delte je ok , a ni cene popravki i usluga im nisu preterane ; bio je do prosle sezone neki Zoran kod Markonija u Oml.brig. koji je bio korektan , medjutim negde je otisao , a ovi nece da kazu gde - sto je i razumljivo , jer bi mogao da im odvuce musterije za sobom ...

Ona prodavnica / servis u Patrijarha Dimitrija , sa desne strane , je takodje solidna ...
 
ja u takvim ne bi ni gumu menjo,ima puno klipova na youtubu gledajte sto vise sami da sredite,ima par alatki da se kupi osnovno potrebnih koje se mogu kupiti za toliko koliko bi uzeli za full servis

- - - - - - - - - -

Zimus sam bio kod njih da pitam za pletenje tocka i lik me gleda u oci i kaze nesto u stilu "da moze da se desi da se polomi zica prilikom skidanja i zamene nable i da se to posebno naplacuje "...

Kada sam ga pitao koliko ce da mi to plate , samo je zinuo ...:)

Naravno , nece oni ni pogledati moj bajs u njihovopj "radionici za lomljenje i kidanje" ...


Meni je ovaj covek radio u par navrata neke popravke i odrzavanja bicikla i sasvim sam zadovoljan i sa cenom i za izvrsenim radovima .

https://www.kupujemprodajem.com/Kac...-Zelena-59918086-oglas.htm?filter_id=99563676

Ekipa u "Capriolu" , kod Delte je ok , a ni cene popravki i usluga im nisu preterane ; bio je do prosle sezone neki Zoran kod Markonija u Oml.brig. koji je bio korektan , medjutim negde je otisao , a ovi nece da kazu gde - sto je i razumljivo , jer bi mogao da im odvuce musterije za sobom ...

Ona prodavnica / servis u Patrijarha Dimitrija , sa desne strane , je takodje solidna ...
centriranje starijih tockova servis pirana na sajmu,malo ozbiljnijih sportofis u radnickoj,svi serviseri koji znaju posao su otvorili radnje niko ne radi u planetu i capriolu tako da tu nema nista da se trazi,nije los ni probike kod etfa
 
Zimus sam bio kod njih da pitam za pletenje tocka i lik me gleda u oci i kaze nesto u stilu "da moze da se desi da se polomi zica prilikom skidanja i zamene nable i da se to posebno naplacuje "...

Kada sam ga pitao koliko ce da mi to plate , samo je zinuo ...:)

Naravno , nece oni ni pogledati moj bajs u njihovopj "radionici za lomljenje i kidanje" ...


Meni je ovaj covek radio u par navrata neke popravke i odrzavanja bicikla i sasvim sam zadovoljan i sa cenom i za izvrsenim radovima .

https://www.kupujemprodajem.com/Kac...-Zelena-59918086-oglas.htm?filter_id=99563676

Ekipa u "Capriolu" , kod Delte je ok , a ni cene popravki i usluga im nisu preterane ; bio je do prosle sezone neki Zoran kod Markonija u Oml.brig. koji je bio korektan , medjutim negde je otisao , a ovi nece da kazu gde - sto je i razumljivo , jer bi mogao da im odvuce musterije za sobom ...

Ona prodavnica / servis u Patrijarha Dimitrija , sa desne strane , je takodje solidna ...

Ja sam odneo u Kapriolo deluju mi pošteno i cene su umerene...Jeste ima nešto u Planetu kod zaposlenih osećaš da se smatraju Elitom, kontam da tamo ne može da se uđe bez jake preporuke, deluju prilično opušteno, meni su radili neke manje popravke, za veće idem drugde. Ima gomila trka na Jurosportu ali mi je teško i da gledam kada sam ne vozim...
 
Hebali ih aVtomobili:roll: Mada opet, to su samo mašine nisu one krive za zavisnost ljudi od njih, idu u radnju, koja je 50 metara dalje, automobilom i posle uz pivo kritikuju amere kako su ''gmazovi'':roll:
 

Back
Top