Biciklizam

xexe ma ima na oglasima proverenih trgovaca,uvek mozes da im trazis licnu kartu a i na gajbu da im odes,danas je bubanj treba ranije otici ,jbg ja nisam,skoro lik otiso u hrvatsku kupio neku nebulozu od bajsa za 1400e valjda,ono neki alivio ,ta grupa delova je bukvalno bezvredna polovna,niko to ne kupuje,a ciga kad vidi xt zna da vredi,za te pare je xtr mogo vozi,ljudi grese ko zene gledaju ram dal im se svidja,umesto da gledaju sve ostalo od viljuske,kocnica,nable-tockove i grupu,ram 50-100e vredi nista spec,uvek prepakujes na carbon kad se pojavi,lepo kazes za sta ti treba i nadjemo ti nesto sad ide zima bagatela
 
Vecina otkida od 10€ do planet bajka 4000,za te pare ladno mozes uzeti sav potreban alat za dalje majstorisanje,predlazem ti da sam vecinu odradis sto moze i bez alata a finese odneses nekom najblizem proverenom
 
Po nesto znam i sam , ali za ugradnju patrone i ono finije stelovanje "V brejk" kocnica , to ide malo teze ...

:)

Ili je pre u pitanju doza lenjosti ...

Mada , kada majstori vide koje su komponente u pitanju , znaju i po tome da "ocene svoj rad" ... :)
 
pa da da znas da nije cena za svakog ista,ono sto ne mozes sam odnesi u servis,ako je hollowtech 2 patrona samo odes i zamolis da ti dotegne,to ne bi trebalo nista realno da ti naplati,napravi se da znas sam da sklopis,inace sve ostalo je na imbus,ako imas neke petljancije oko montiranja viljuske na drugi ram to opet samo donji konus izbijes i da nabiju drugi,mislim da ostalo mozes sam,stelovanje nije problem baci pogled na youtube a ne bi ni skupo bilo u servisu
 
TLb_Xsp_Yvc.jpg
 
Juce 33 danas 56km,posle nekoliko dana pauze kao da nikad nisam vozio,uzbrdo polako ok ali na ravnom picenje uz vetar mi nesto tesko pade
Na adi covek lezao mrtav po sred puta, verovatno srce,prekriven bese , mislim da je star po bajsu koji je pored bio na trotoaru
 

Back
Top