lepa,pametna,bogata...

  • Začetnik teme M_A_R_I_J_A
  • Datum pokretanja
Nemoj da biras momka po tome sta ima ili nema(u materijalnom smislu).Izadji,pogledaj malo oko sebe,okreni se,gledaj ko ce fizicki,pa posle duhovno da te privuce.Nemoj da gledas da li je markiran ili ne,nego dali ima stila...
 
pod NORMALNIM smatram da lepo izgleda,da je pametan(ne mora imati zavrsen magistrat ali da sa njim mogu da pricam na sve teme a ne samo o...muskim stvarima),da je sportski tip a ne neki narkoman i da je zreo a ne klinac kojem je bitan broj
 
M_A_R_I_J_A:
a ne mogu da nadjem NORMALNOG i lepog decka

Zato sto.... Marija..... NE POSTOJE i lepi i normalni... :) Saaaaalim seee..... vec sam odgovorila na ovu temu u "Ljubav i Sex", a ti valjda nisi bre toliko ocajna da u svim sobama isto pises? :shock:
Pa izadji napolje (ne sedi u kuci i ne kukaj na netu), ako si lepa- pricice ti i normalni i oni koji te hoce.. onako na jednu noc; ako si pametna-napravices dobar izbor(verovatno imas neke "testove" koje treba da prodju), nacices normalnog i eto..... A sto se tice bogatstva- taman mozes da nadjes i nekog siromasnog, pa da ga sponzorises! RESENO !!!
 
"trazim te otkako za sebe znam...", sto bi rekao stari, dobri Balasevic.
Ne znam da l' sam lep, pamet je relativna, a bogat jesam (prijateljima, iskustvom, znanjem...), pa ne mogu da nadjem nikog ko mi odgovara. Mogu misliti kako je tebi....
Ali, ako si raspolozena za jedan umetnicki zivot u dvoje, javi se pa da idemo negde da bistrimo o smislu zivota?
 
M_A_R_I_J_A:
pod NORMALNIM smatram da lepo izgleda,da je pametan(ne mora imati zavrsen magistrat ali da sa njim mogu da pricam na sve teme a ne samo o...muskim stvarima),da je sportski tip a ne neki narkoman i da je zreo a ne klinac kojem je bitan broj

Marija -- da bi nasla decka kakvog ti trazis prvo moras da korigujes malo svoju gramatiku i pravopis. A ja bih ti najiskrenije porucila da posebnu paznju obratis na padeze !!! :wink:
 
dobar deo muskaraca ima strah od dobijanja pedale pa zato i ne prilaze a i oni malobrojni koji se odvaze nemogu da ispune tvoje kriterijume pa nemas sta da pricate tesko nalazite temu za razgovor a sto se tice bogastva jel imas da mi pozajmis 50 e vracam prvog
d.
 
Pamet - ok; lepota - ok; bogatstvo - ?. Kakve veze tvoje bogatstvo ima sa trazenjem normalnog decka? Mislim da je tvoj sistem vrednosti blago poremecen. Ti koji zele da budu sa tobom zbog tvog `bogatstva` su najveci ljigavci, veruj mi.
Btw, ono sto je za tebe `lepo`, `pametno`, `bogato`, ne mora to biti i za drugog...
No offence.
 

Back
Top