lepa,pametna,bogata...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: lepa,pametna,bogata...

M_A_R_I_J_A
    Guest

Podrazumevano lepa,pametna,bogata...

a ne mogu da nadjem NORMALNOG i lepog decka

jlmk
    Guest

Podrazumevano

problem je u tebi jer si opterecena time da si boga ta, a za ljubav to nije bitno, vec samo lepota i pamet

Guest

Podrazumevano

nije mi to ni malo bitno ali bez obzira na sve u ovom beogradu je tesko naci decka koji je i malo normalan. bez obzira na sve svoje kvalitete ja sam i dalje sama

M_A_R_I_J_A
    Guest

Podrazumevano

nije mi to ni malo bitno ali bez obzira na sve u ovom beogradu je tesko naci decka koji je i malo normalan. bez obzira na sve svoje kvalitete ja sam i dalje sama

Zainteresovan član blackground (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ma sta ce ti decko ako si lepa, pametna i bogata...

P.S. Salim se, ali glupo je da uvek imas sve u zivotu zar ne?

Guest

Podrazumevano Re: lepa,pametna,bogata...

Citat Original postavio M_A_R_I_J_A
    nemoj da se ljutis, ali tako nekako sebe vidi i g-djica prisi (crtani film sa pevcem sofronijem kojeg g-djica prisi juri sa oklagijom)...a da malo preispitas svoje realne kvalitete i svoje kriterijume?

nepotpisani
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Gosco reci mi sta ti smatras pod imalo normalnim deckom? :?

nepotpisani
    Guest

Marija ne mozes da spojis i lepo i korisno, ili normalan i siromasan ili je bogat i nenormalan.Sve zavisi sta ti smatras pod normalnim (BMW,Porsche,Jaguar itd.) ili nenormalnim (Fica,Stojadin,Jugo,Lada itd.).Bez uvrede.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Nemoj da biras momka po tome sta ima ili nema(u materijalnom smislu).Izadji,pogledaj malo oko sebe,okreni se,gledaj ko ce fizicki,pa posle duhovno da te privuce.Nemoj da gledas da li je markiran ili ne,nego dali ima stila...

M_A_R_I_J_A
    Guest

pod NORMALNIM smatram da lepo izgleda,da je pametan(ne mora imati zavrsen magistrat ali da sa njim mogu da pricam na sve teme a ne samo o...muskim stvarima),da je sportski tip a ne neki narkoman i da je zreo a ne klinac kojem je bitan broj

Bimba-Eki
    Guest

Mozda se vise niko ne pali na lepe,pametne i ...bogate devojke....a i te tri stvari spojene ne deluju bas realno,zar ne?...ma mora da imas ti i mana

Početnik
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Zato sto.... Marija..... NE POSTOJE i lepi i normalni... Saaaaalim seee..... vec sam odgovorila na ovu temu u "Ljubav i Sex", a ti valjda nisi bre toliko ocajna da u svim sobama isto pises? :shock:
    Pa izadji napolje (ne sedi u kuci i ne kukaj na netu), ako si lepa- pricice ti i normalni i oni koji te hoce.. onako na jednu noc; ako si pametna-napravices dobar izbor(verovatno imas neke "testove" koje treba da prodju), nacices normalnog i eto..... A sto se tice bogatstva- taman mozes da nadjes i nekog siromasnog, pa da ga sponzorises! RESENO !!!

S_A_S_A
    Guest

Podrazumevano Keep goin'

"trazim te otkako za sebe znam...", sto bi rekao stari, dobri Balasevic.
    Ne znam da l' sam lep, pamet je relativna, a bogat jesam (prijateljima, iskustvom, znanjem...), pa ne mogu da nadjem nikog ko mi odgovara. Mogu misliti kako je tebi....
    Ali, ako si raspolozena za jedan umetnicki zivot u dvoje, javi se pa da idemo negde da bistrimo o smislu zivota?

beogradjanka
    Guest

pod NORMALNIM smatram da lepo izgleda,da je pametan(ne mora imati zavrsen magistrat ali da sa njim mogu da pricam na sve teme a ne samo o...muskim stvarima),da je sportski tip a ne neki narkoman i da je zreo a ne klinac kojem je bitan broj
    Marija -- da bi nasla decka kakvog ti trazis prvo moras da korigujes malo svoju gramatiku i pravopis. A ja bih ti najiskrenije porucila da posebnu paznju obratis na padeze !!! :wink:

Buntovnik
    Guest

Podrazumevano U pravu si!!!!

Stvarno si u pravu,malo nas ima.........ali ako i ti mrdnes svoju lepu i bogatu guzu i mucnes malo tom pametnom glavicom,mozda pronadjes nesto po tvom ukusu!!!

Primećen član Kastor (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

...a jesi li ti normalna?

materina_maza
    Guest

Podrazumevano

Odakle si ti, M_A_R_I_J_A, mislim ako nije tajna?

Scally
    Guest

Podrazumevano lepa, pametna, bogata,...

Ma sta ce ti decko!!? Ako si vec lepa, pametna i bogata zabavljaj se sto vise, zabavljaj se sa nekim samo za jedno vece, to je najbolje. Bez ikakvih obaveza, stay cool girl! 8)

Mari
    Guest

Podrazumevano

Obozavam kad neko bez blama kaze za sebe da je lep i pametan.

Početnik
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Promeni grad.

Vodolija-Lav
    Guest

Interesantno,i sta bih ja trebao sad da kazem pored svih ovih drugih?!Ovo sigurno nisi uradila:u noc gde je mracno legni na ledja i gledaj u zvezde slusaj kosmos!A onda shvati kako smo mali!31 milojet@yahoo.de

LEP
    Guest

Podrazumevano HOCES LI MENE DUSO!!!!!!?????????????

ZEZAM SE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JENNY JE U PRAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

Guest

Podrazumevano

dobar deo muskaraca ima strah od dobijanja pedale pa zato i ne prilaze a i oni malobrojni koji se odvaze nemogu da ispune tvoje kriterijume pa nemas sta da pricate tesko nalazite temu za razgovor a sto se tice bogastva jel imas da mi pozajmis 50 e vracam prvog
    d.

Obećava
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

e micka izgleda ti je sve to uzalud... :shock:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Pamet - ok; lepota - ok; bogatstvo - ?. Kakve veze tvoje bogatstvo ima sa trazenjem normalnog decka? Mislim da je tvoj sistem vrednosti blago poremecen. Ti koji zele da budu sa tobom zbog tvog `bogatstva` su najveci ljigavci, veruj mi.
    Btw, ono sto je za tebe `lepo`, `pametno`, `bogato`, ne mora to biti i za drugog...
    No offence.

Slične teme

1. lepa vs pametna
    Autor gost 39034 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 523
    Poslednja poruka: 05.12.2008., 10:54
  2. LEPA ILI PAMETNA
    Autor gost 52128 u forumu Žene
    Odgovora: 316
    Poslednja poruka: 05.02.2008., 00:23

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu