užasi drugog pola

blpd_girl

Aktivan član
Poruka
1.520
e, baš sad napisah o tome kako me je prenerazilo saznanje o potencijalima muške maljavosti kada sam bila tinejdžer. (vidi temu 3 najvisočije žene)
baš me zanima, kakva su bili vaši prvi susreti sa suprotnim polom, šta vas je iznenadilo, zgrozilo, oduševilo ili zapanjilo?
 
Nisam baš sigurna, mislim da je moju mamu porađao muški ginekolog of the opposite sex. To je ujedno bio moj prvi kontakt. Mislim da me je najviše iznenadila dnevna svetlost i što me udaraju kad ništa nisam zgrešila.
 
Kad je jedna u nashem odeljenju u 7.osnovne obukla prvi put minic...pa joj se videle gole noge...pre toga nisam znao da i njima mogu da budu bash toliko dlakave ko i nama.....nije bilo bljak,vishe chudno,nekako uteshno..a lepe noge imala..i pored toga shto su dlakave.:)
 
kako mislish suster otjesh retji kad sam prvi put uzhivo video golu zhenu????...ne znam nishta me nije zgrozilo mislim da mi je masturbirala bili smo klinci bilo mi je super...setjam se da sam hteo da je lizhem al njoj je bilo bezveze ona je bila patrijarhalna i konzervativna al bilo je super...nishta loshe ne mogu retji povodom prvog kontakta
 
Кад сам имала једно 3 године, играм се ја тако пред кућом са девојчицама из краја, бабе нас надгледају. Кад одједном, истрчи један Живко из свог дворишта скроз го и почне да јури по улици.

Баба каже да сам ја почела да плачем преплашено и да вичем: "Шта му је оно!?" :lol:
 
storm cloud:
Кад сам имала једно 3 године, играм се ја тако пред кућом са девојчицама из краја, бабе нас надгледају. Кад одједном, истрчи један Живко из свог дворишта скроз го и почне да јури по улици.

Баба каже да сам ја почела да плачем преплашено и да вичем: "Шта му је оно!?" :lol:


I stvarno, sta ispade na kraju "to" u Zivka?
Majka priroda ili neko ladno oruzije?
 
Evo ja sam bas pre par dana izgubio nevinoS (ovo je ujedno i zgodna prilika da se poFalim).
Sta me je iznenadilo.... pa iznenadilo me je to sto je "ono" njeno mnogo dobro napravljeno, isto kao i "ovo" moje, pa se to lepo uklapa.
A eto... veceras sam i procitao na internetu da se to zove trenje...
Cudu nikad kraja... zapanjen sam, odusevljen i pre svega iznenadjen.
 
aha necu vam dati povoda da me zeszate..

haha mislim da sam se pipkala s bratom od strica...tj neshto smo pokazivali guze ili tako neshto

ali to kroz maglu...nismo sad bash u nekom kontaktu

mi smo vrshnjaci

ok nismo se pipkali nego tako nesto

u bre pa meni cela familija bolesna nije ni cudo shto sam ovakva???

e da zezali smo se neshto i mislim da smo pokazivali guze mozhda sam cak i izmastubirala ali ko zna mozhda i nije bilo tako???...videti svashtaru
 
joooooj.... e stalno chitam al uopshte ne mogu da se setim.... mism... nije bash da sam proshla sito i resheto... nego nije me nishta ostavilo bez daha..... da sad mogu tu neshto da solim na temu.....
bilo mi je gadno zato shto je bio bash neki dlakavi..... a ja dlake generalno ne volim..... al nemam nikakvo zanimljivo iskustvo..... osim mozhda adama? on me qlturno oslovljavao sa 'mama'.... eto.. al to nije bilo prvi put... al mi je bilo vishe neprijatno..... tj nekako nelagodno..... ma ni ne secjam se.... fala bogu proshlo....
 
@blpd_girl
ma na fali joj ništa, osim te dalke na bradavici, al valjda je sredila taj problemčić do sada. prošlo je 6 godina... hteo sam da joj kažem, al sam otrčao da povraćam...


šalim se...


nisam hteo da joj kažem...
 
Iivija:
joooooj.... e stalno chitam al uopshte ne mogu da se setim.... mism... nije bash da sam proshla sito i resheto... nego nije me nishta ostavilo bez daha..... da sad mogu tu neshto da solim na temu.....
bilo mi je gadno zato shto je bio bash neki dlakavi..... a ja dlake generalno ne volim..... al nemam nikakvo zanimljivo iskustvo..... osim mozhda adama? on me qlturno oslovljavao sa 'mama'.... eto.. al to nije bilo prvi put... al mi je bilo vishe neprijatno..... tj nekako nelagodno..... ma ni ne secjam se.... fala bogu proshlo....

hm, loš trip
 

Back
Top