LDP pristalice blokirale saobracaj

ratnistrateg

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
416
U stilu palenja skupstine LDP je danas samovoljno i protuzakonito blokirao saobracaj u Beogradu. Da to je protuzakonito!

Ipak, slucajno ili ne Ceda je napravio gresku:

"Oni koji su napali u noći podmuklo porodicu novinara Anastasijevića i njegov rad napali su naše pravo na slobodu i istinu", rekao je Jovanović, ocenivši da se napadom na novinara napada pravo na slobodan i normalan život. "Ovo mora biti zemlja u kojoj ljudi imaju pravo na slobodu, a tu slobodu nam oduzimaju bombama oni koji su u Srbiji napravili najnesrećnije evropsko društvo u ovom trenutku", istakao je Jovanović.

Meni licno, ovo nedvosmisleno pokazuje zarad kakvog cilja su zrtvovani i Curuvija i Stambolic!
To je ona stara DOS parola: stvori problem pa se predstavi kao spasioc.
 
jaguar b p:
A vi sledeći put izađite iz kola i izbijte ih, da vidimo da li će da reaguju gandijevski ili po Starom zavetu.

Pa oni to jedva cekaju kako bi sebe prikazali kao zrtve. To bi im sigurno prikupilo dovoljno ljudi koji bi im iz sazaljenja obezbedili prelazak cenzusa.

Zamisli molim te ljudi zure na posao, voze decu u skolu a banda barikadirala cestu! Sakuplja politicke poene i provocira narod.

To bi u svim zemljama policija docekala i rasterala vodenim topovima a organizatore privela i kaznila.....
 
ratnistrateg:
Pa oni to jedva cekaju kako bi sebe prikazali kao zrtve. To bi im sigurno prikupilo dovoljno ljudi koji bi im iz sazaljenja obezbedili prelazak cenzusa.

Zamisli molim te ljudi zure na posao, voze decu u skolu a banda barikadirala cestu! Sakuplja politicke poene i provocira narod.

To bi u svim zemljama policija docekala i rasterala vodenim topovima a organizatore privela i kaznila.....
Možda bi tebe trebalo zatvoriti.
 
ratnistrateg:
U stilu palenja skupstine LDP je danas samovoljno i protuzakonito blokirao saobracaj u Beogradu. Da to je protuzakonito!

Ipak, slucajno ili ne Ceda je napravio gresku:



Meni licno, ovo nedvosmisleno pokazuje zarad kakvog cilja su zrtvovani i Curuvija i Stambolic!
To je ona stara DOS parola: stvori problem pa se predstavi kao spasioc.
Jel sigurno bilo PROTUZAKONITO? :mrgreen: kako to da vrli srbski patriota poput tebe koristi te genocidne ustaske reci :?
 
ne nego ono sto radi ustasa i izdajnik ceda jovanovic. da sam ja vlast u ovoj zemlji taj bi bio obesen na prvu banderu zbog krivicnog dela veleizdaje i rusenja ustavnog poretka zemlje

cak bi isao i korak dalje, sledio bi ideje velikog demokrate vladana batica, vratio bih jedno par meseci smrtnu kaznu , porokao ko ima da se poroka i onda opet istu ukinuo :D

mislim cim je to predlagao batic , to mora da je demokratski :D
 
Jerry Ropero:
ne nego ono sto radi ustasa i izdajnik ceda jovanovic. da sam ja vlast u ovoj zemlji taj bi bio obesen na prvu banderu zbog krivicnog dela veleizdaje i rusenja ustavnog poretka zemlje
ako je ceda izdajnik i ustasa onda je i 200 iljada srba ustase i izdajnici
a koliko je to bandera
200 iljada jelte
malo li je
srbija bi svetlela ko las vegas
a inace mislim da tebi treba dildo
nervozan si nesto
 

Back
Top