Doooordja!

Djordja:
hvala sale,neg bre otkud ti tamo??? :D skrooz si se zabunio kad smo se upoznali...verovatno si se uplasio mene.. :p :lol:
Ma mi dosli da ne bi isli u skolu. Moje drugarice su pevale. Ma gde se nisam uplasio. Ja sam i ovako i onako cesto zbunjiv i tako to jer u takvim situacijama se cesto izblamiram. Jos moji drugovi tamo pa gledaju svaki moj pokret. Nego....sta ima? Kako.....ste prosle? Jer bilo takmicenje il' sta?
 
jao djordjooooooooo
ja ovo tek sad videla.....:-?
srecan ti rodjendan i sve sve sve naj naj booooolje....(: puno zdravlja srece para ljubavi..i tako toga (: ...nozeva...:lol:

btw...mislile su na datum...ova je 16-og..ova 17-og ;)
 
hvala nato moja....ali nesto me ljubav stalno zaobilazi,no necemo o tome...ovaj,da objasnim...pajper i ja nismo prave sestre...nego se tako zezamo..plus..saznale smo da je ona 16,a ja 17 i odlucile da budemo bliznakinje...heheheh moja seeeeka
 
Djordja:
hvala nato moja....ali nesto me ljubav stalno zaobilazi,no necemo o tome...ovaj,da objasnim...pajper i ja nismo prave sestre...nego se tako zezamo..plus..saznale smo da je ona 16,a ja 17 i odlucile da budemo bliznakinje...heheheh moja seeeeka
e to je to 8)
nego,ne mogu da verujem da su poverovali :lol: dobro,bar je neko skontao da nismo isto godiste :lol:
 

Back
Top