jedina televizija koja nesto vredi

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
iako najmanje volim njihove novinare, najbolja nasa tv je b92.
jedina televizija koja ima istrazivacko novinarstvo i koja se trudi da skrene paznju javnom mnjenju na neke bitne drustvene probleme. evo, sad gledam emisiju o zatvorima.
oni su najbolji zato sto su ostale televizije nekvalitetne.
toliko sam besan sto je to tako. posebno sam besan zbog otimanja para narodu za "javni servis".
nas jedini javni servis je b92 :-(
rts je televizija koja obezbedjuje zabavu iz termina "hleba i igara"
 
bubobubo:
iako najmanje volim njihove novinare, najbolja nasa tv je b92.
jedina televizija koja ima istrazivacko novinarstvo i koja se trudi da skrene paznju javnom mnjenju na neke bitne drustvene probleme. evo, sad gledam emisiju o zatvorima.
oni su najbolji zato sto su ostale televizije nekvalitetne.
toliko sam besan sto je to tako. posebno sam besan zbog otimanja para narodu za "javni servis".
nas jedini javni servis je b92 :-(
rts je televizija koja obezbedjuje zabavu iz termina "hleba i igara"

Ha, ha, ha, ha. I Obilic je najbolji FK u Evropi. :razz:
 
Их, бре ... Изокола, ово оно - најбољи Б92 ? А ја би то брале, затворио. :lol: Оно, јесте, истражују, све могуће начине како да опљују Србију и сваку власт сем ДС+ЛДП. :shock:
 
Lacibg:
Их, бре ... Изокола, ово оно - најбољи Б92 ? А ја би то брале, затворио. :lol: Оно, јесте, истражују, све могуће начине како да опљују Србију и сваку власт сем ДС+ЛДП. :shock:
reci mi koja je tv bolja?
znas ja vidim da oni obozavaju ds+ldp koji su meni gadni, ali zbog toga ih ne bi zatvorio.
sve su televizije pristrasne. rts protezira dss, dss je meni prihvatljiviji od ds+ldp.
ali nikada necu reci da je rts bolji, zato sto to nije tako.
 
Јесте стварно Б92 фаворизује ДС-ЛДП, а оцрњује "ДСС мантије" и "Коштун-југенд".

Али драго ми је што постоје, јер видим да нервирају радикале и остале идеологе санкција и изолације. Чим њима иде пара из ушију, значи добро је.
 
bubobubo:
iako najmanje volim njihove novinare, najbolja nasa tv je b92.
jedina televizija koja ima istrazivacko novinarstvo i koja se trudi da skrene paznju javnom mnjenju na neke bitne drustvene probleme. evo, sad gledam emisiju o zatvorima.
oni su najbolji zato sto su ostale televizije nekvalitetne.
toliko sam besan sto je to tako. posebno sam besan zbog otimanja para narodu za "javni servis".
nas jedini javni servis je b92 :-(
rts je televizija koja obezbedjuje zabavu iz termina "hleba i igara"

Колико сам од раније видео, имаш доста нормалне ставове, русофил си, а опет цениш Б92. То је контрадикција.

Што се затвора тиче, мени је битно праведно судство, да недужан не оде у затвор.
За права затвореника ме заболе, што гори услови, то боља превентивна мера.
 
jaguar b p:
Јесу то они што имају квиз "Big Brother"

За оне којима је мало једна Пинчина, емисије за полусвет су метастатирале даље.


''Big Brother''nije kviz, za kviz je ipak potrebno neko znanje za ''BB'' je sasvim dovoljan samo prostakluk,glupost i znanje Cecinih pesama....sise,dupe .....prosto me cudi sto je Ivan uzeo kintu...
 
bubobubo:
reci mi koja je tv bolja?
znas ja vidim da oni obozavaju ds+ldp koji su meni gadni, ali zbog toga ih ne bi zatvorio.
sve su televizije pristrasne. rts protezira dss, dss je meni prihvatljiviji od ds+ldp.
ali nikada necu reci da je rts bolji, zato sto to nije tako.

Б92 има добар спортски програм.
Добро је и што су вратили Милионер, био ми је досадио, али сад схватам да ми је недостајао.
Што се тиче њиховог програма везаног за политику и друштво, све најгоре.
 
СЛОБОДА:
Колико сам од раније видео, имаш доста нормалне ставове, русофил си, а опет цениш Б92. То је контрадикција.

Што се затвора тиче, мени је битно праведно судство, да недужан не оде у затвор.
За права затвореника ме заболе, што гори услови, то боља превентивна мера.
nije to nikakva kontradikcija. u srpskim medijima je stanje uzasno. apatija. imas koliko hoces zabavnih emisija. a malo je onih koje nesto vrede. malo je onih emisija koje stvarno cine nesto za drustvo.

pricali su o korupciji drzavnih organa. bitna su prava zatvorenika, oni su nasi sugradjani. osim toga sigurno da svako od nas na neki nacin moze da zavrsi u zatvoru. npr. ubijes nekog u samoodbrani, a sudija to ne protumaci tako. sad malo karikiram.

sto su uslovi gori to je bolja preventivna mera? to nije tacno. cak ni smrtna kazna nije preventivna mera. drzave koje su uvodile smrtnu kaznu da bi smanjile stopu kriminala nisu dobile nista.
izmedju ostalog rekli su da su zatvori izvori zaraze, mnogi ljudi se tamo razbole od zaraznih bolesti. a za viruse ne postoje zatvorske resetke. osim toga i neki ljudi koji su se tamo zarazili ce odsluziti kaznu i siriti zarazu izvan zatvora.
 
Lacibg:
Ех да ми је још једном да доживим санкције, па да умрем ... од глади. :lol: Па нек се шлогирају демократе и побегну у иностранство. :lol:
Није да постоји стварна опасност од санкција, него је увредљиво што се СРС убија од напора да то оствари. Њих сада кад би питао да ли би да врате 1999. годину, изјаснили би се позитивно.
 
Ma RTS je "najbolji"
Nastavlja dugogodishnju tradiciju OTUPLJIVANJU NARODNIH MASA
U jutarnjem programu, na Veliki petak, "novinarka" pricha o obichajima vezanim za taj dan i kaze:
"Prvo jaje koje se ofarba, ostavlja se do sledeceg Uskrsa kao chuvarkuca i NAJVECA JE NESRECA AKO SE TO JAJE RAZBIJE"
Strashno, pa bar da je rekla da postoji verovanje, ili tako neshto, ne, ona to SUJEVERJE plasira kao najvecu istinu.
Patrijarh Pavle je rekao "GDE NEMA VERE TU POCHINJE SUJEVERJE"
Poznato je koliko toga kod nas ima, ponovo u medijima vrachare, gatare, Kleopatre (na platnom spisku BN televizije) jer tu najvishe publike ima.
Pa zato je, valjda, svima jasno zashto tolika pljuvachina na B92, istina bash i nije tako "popularna"
 
Salvantis:
Pa nista, ima i o Jevrejima, ali tebi nije smetalo da otvoris novu.

Hej, sto ne otvoris jos pet istih, ono sto da ne :confused:
evo sad cu da pogledam spisak tema na politici
Предности и мане уласка у НАТО - o nato paktu imas tema koliko hoces
Bombom na novinara-nastavak - i samo ti ime kaze, nastavak, vec postoji tema
A kad se cuo povik "Srbiiii!" - koji maloumnici.... vest, postoji milion tema o tome kako nas hrvati mrze
Amerika svetski dobrocinitelj!!!! - imas tema koliko hoces o americi
"Demokrati" po naredbi amerike unistavaju srpsku vojsku - imas koliko hoces tema o unistavanju nase vojske
CRNA GORA&SRBIJA - o tome se ovde mnoooogo pisalo
ma o skoro svakoj temi se vec pisalo. i sta si se navrzmao na teme koje ja pocinjem?
opleti malo i po drugima :confused:
 
Б92 је имала добар програм само пре пар година,док су је донирали Амери и НВО са,тада новим емисијама и утакмицама НБА лиге.Пошто више никоме нису важни,квалитет програма им се срозао,тако да нешто вреди само понеки филм.Информативне емисије су им плаћена пропаганда и газдини ''слатки снови''!:lol:
 
alergicna:
Ma RTS je "najbolji"
Nastavlja dugogodishnju tradiciju OTUPLJIVANJU NARODNIH MASA
U jutarnjem programu, na Veliki petak, "novinarka" pricha o obichajima vezanim za taj dan i kaze:
"Prvo jaje koje se ofarba, ostavlja se do sledeceg Uskrsa kao chuvarkuca i NAJVECA JE NESRECA AKO SE TO JAJE RAZBIJE"
Strashno, pa bar da je rekla da postoji verovanje, ili tako neshto, ne, ona to SUJEVERJE plasira kao najvecu istinu.
Patrijarh Pavle je rekao "GDE NEMA VERE TU POCHINJE SUJEVERJE"
Poznato je koliko toga kod nas ima, ponovo u medijima vrachare, gatare, Kleopatre (na platnom spisku BN televizije) jer tu najvishe publike ima.
Pa zato je, valjda, svima jasno zashto tolika pljuvachina na B92, istina bash i nije tako "popularna"


svašta :confused: šta si ovim dokazala, pa ako je RTS loš, ne povlači za sobom automatski da je B92 dobra ili kvalitetna televizija.
 
alergicna:
Ma RTS je "najbolji"
Nastavlja dugogodishnju tradiciju OTUPLJIVANJU NARODNIH MASA
U jutarnjem programu, na Veliki petak, "novinarka" pricha o obichajima vezanim za taj dan i kaze:
"Prvo jaje koje se ofarba, ostavlja se do sledeceg Uskrsa kao chuvarkuca i NAJVECA JE NESRECA AKO SE TO JAJE RAZBIJE"
Strashno, pa bar da je rekla da postoji verovanje, ili tako neshto, ne, ona to SUJEVERJE plasira kao najvecu istinu.
Patrijarh Pavle je rekao "GDE NEMA VERE TU POCHINJE SUJEVERJE"
Poznato je koliko toga kod nas ima, ponovo u medijima vrachare, gatare, Kleopatre (na platnom spisku BN televizije) jer tu najvishe publike ima.
Pa zato je, valjda, svima jasno zashto tolika pljuvachina na B92, istina bash i nije tako "popularna"
i rts i b92 imaju mnogo svojih mana.
a rts i b92 su retke televizije koje nemaju emisije sa vracarama.
 
jaguar b p:
Није да постоји стварна опасност од санкција, него је увредљиво што се СРС убија од напора да то оствари. Њих сада кад би питао да ли би да врате 1999. годину, изјаснили би се позитивно.
o cemu ti pricas? kakve sankcije? i sta to radi srs da nam uvedu sankcije?
 
bubobubo:
evo sad cu da pogledam spisak tema na politici
Предности и мане уласка у НАТО - o nato paktu imas tema koliko hoces
Bombom na novinara-nastavak - i samo ti ime kaze, nastavak, vec postoji tema
A kad se cuo povik "Srbiiii!" - koji maloumnici.... vest, postoji milion tema o tome kako nas hrvati mrze
Amerika svetski dobrocinitelj!!!! - imas tema koliko hoces o americi
"Demokrati" po naredbi amerike unistavaju srpsku vojsku - imas koliko hoces tema o unistavanju nase vojske
CRNA GORA&SRBIJA - o tome se ovde mnoooogo pisalo
ma o skoro svakoj temi se vec pisalo. i sta si se navrzmao na teme koje ja pocinjem?
opleti malo i po drugima :confused:
Vidi, zabole me za tvoje teme i njihovu neverovatnu 'originalnost', a za onu proslu te je upozorio jomini a ne ja, tako da si nesto gadno pomesao.
Nego potpuno mi je besmisleno da neko otvara b92 thread svaka tri dana. Yebote, jel ima u ovoj drzavi vaznijih stvari od toga sta ti mislis o nekoj televiziji.

Uostalom, evo nabrojao si jos neke ideje, uzmi pa otvori neku o tome, stvarno bi bio red.
 
jaguar b p:
Није да постоји стварна опасност од санкција, него је увредљиво што се СРС убија од напора да то оствари. Њих сада кад би питао да ли би да врате 1999. годину, изјаснили би се позитивно.
Колегинице, такво мишљење је реманенција прошле деценије. И не заваравам се да то неће још дуго трајати. И данас су за све криви Слоба и Шешељ, а биће и следећих 150 година ... Добар изговор. Бољи немају.
 

Back
Top