savet

Li'l' Bitch

Zainteresovan član
Poruka
154
imam jedan ozbiljan problem. Ludo sam zaljubljena u svog najboljeg druga,a idemo i u isti razred.On je jeednom izjavio da ne veruje da bi se smuvao sa skolskom.Medjutim on posle ovog razreda,znaci u septembru 2004 odlazi iz ovog grada-menja skolu.Ja ne znam da li da mu kazem da mi se svidja.Ako mozete pomozite.
P.S. Pre par dana kad mi je bio rodjendan on mi je kupio prelepog plisanog medu,i moji drug i drugarica misle da je to znak da mu se svidjam.Sta mislite?!!
 
ma dajte vise me ove ljubavne jadi malo nerviraju :(

a mogli biste to ovako da uradite otvorite temu i tu sve vi pisite o vasim ljubavnim problemima......a ovako ovo je vec ko zna koji put da vidim temu istog smisla samo sa novim detaljima tipa "poklonio mi medu"
 
Pre mesec dana si postavila ovo pitanje isto.. Pa daj vise radi sta hoces jbt.. Ja ne kapiram kakve ljudi imaju konplexe pa ono si ti zeljna paznje ili sta, ne kapiram dok dva puta otvaras jednu temu.. jbg
 
neven:
ma dajte vise me ove ljubavne jadi malo nerviraju :(

a mogli biste to ovako da uradite otvorite temu i tu sve vi pisite o vasim ljubavnim problemima......a ovako ovo je vec ko zna koji put da vidim temu istog smisla samo sa novim detaljima tipa "poklonio mi medu"

Detalj od krucijalne vazhnosti :lol:
 
:!: Ako ti se mnogo svidja svakako to ucini jer ces se posle kajati! :!: :idea: Od skoro sam na forumu i uveliko primecujem da je sve vise tinejdzera sa problemima i nedoumicama. Jedne muce skolski problemi, druge profesionalna orijentacija, treci imaju hiljade pitanja na koje ne mogu da nadju odgovore... Ali tome je sada kraj! Reseno je da osnujemo jednu grupu koja bi pomogla tinejdzerima sa njihovim nedoumicama. Recimo, na forumu vidim da se neko zali sto skole podsecaju na zatvore. Nasa grupa to moze da resi! Prikljucite nam se, i nadjite resenje svog problema. Takodje mozete pomoci da vasa skola ne lici na zatvor! Pokusajte da sa drugovima izmenite to stanje! Mozda mislite da nastavnici tu ne pomazu, ali se grdno varate! pokusajte da ih uverite da ce to poboljsati vas i njihov rad i verujem da ce vam oni pomoci! Sve vase probleme cemo resiti! uskoro ce biti objavljena informacija o veb lokaciji, a do tada me mozete kontaktirati!
 
Li'l' Bitch:
imam jedan ozbiljan problem. Ludo sam zaljubljena u svog najboljeg druga,a idemo i u isti razred.On je jeednom izjavio da ne veruje da bi se smuvao sa skolskom.Medjutim on posle ovog razreda,znaci u septembru 2004 odlazi iz ovog grada-menja skolu.Ja ne znam da li da mu kazem da mi se svidja.Ako mozete pomozite.
P.S. Pre par dana kad mi je bio rodjendan on mi je kupio prelepog plisanog medu,i moji drug i drugarica misle da je to znak da mu se svidjam.Sta mislite?!!

mislim da je plisani meda najssssssss:)))

reci mu da ti se dopada pa sta bude:))
 
Li'l' Bitch:
pa jbg kad me mrzi da je trazim.Lakse mi da je ponovo napisem.A ako nemas neko resenje za moju situaciju,ne znam jbt sto se javljas!!!
Javlja se verovatno iz istog razloga iz kojeg se i ja javljam,odnosno kratko i jasno u nekoliko reci:TEMA JE SMARANJE,I MISLIM DA I DALJE ZAUZIMA PROSTOR NA FORUMU,PA DA SE TO VISE NE BI DESAVALO IZBEGAVAJ OVAKVE TEME,ODNOSNO CINI MI SE DA BI JOS BOLJE BILO DA UOPSTE VISE NE POSTAVLJAS TEME.Toliko od mene.
P.S.Zaista,tema je ocajna. :twisted: :evil:
 
sunjamSe:
Li'l' Bitch:
imam jedan ozbiljan problem. Ludo sam zaljubljena u svog najboljeg druga,a idemo i u isti razred.On je jeednom izjavio da ne veruje da bi se smuvao sa skolskom.Medjutim on posle ovog razreda,znaci u septembru 2004 odlazi iz ovog grada-menja skolu.Ja ne znam da li da mu kazem da mi se svidja.Ako mozete pomozite.
P.S. Pre par dana kad mi je bio rodjendan on mi je kupio prelepog plisanog medu,i moji drug i drugarica misle da je to znak da mu se svidjam.Sta mislite?!!

mislim da je plisani meda najssssssss:)))
Slusaj ti njega! :evil: :twisted:

reci mu da ti se dopada pa sta bude:))
 

Back
Top