Muzika na svadbi! Da, ne, mozda, kakva, ovakva ili onakva!?
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 248

Tema: Muzika na svadbi! Da, ne, mozda, kakva, ovakva ili onakva!?

Domaćin Liza Dennis (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    La Casa de Gran Hermano! Ahora estoy en Pristina. Estoy luchando por interesos de serbios en Kosova
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Muzika na svadbi! Da, ne, mozda, kakva, ovakva ili onakva!?

Volim svadbe! Celog zivota idem na njih. Mnogi me zovu da poigramo i lepo se proveselimo, ali ja ne volim da odbijem takav poziv, kazu, ne valja se, a, naravno, ne volim ni da odbijem jer volim da poigram i proveselim se. Rado ucestvujem i u pripremama za svadbu, a posebno volim da prisustvujem dogovorima izmedu prijatelja. Tada dode do izrazaja nas srpski mentalitet i obavezno se posvadamo. To je super, vidi se da je svakome stalo do svadbe, mladenaca i naravno, hrane, hej, treba to neko da pojede, ali i do ****. Medutim skoro sam pozvana da organizujem neku svadbu, inace jedna od mojih najboljih drugarica J- Lo se posavetovala sa mnom, kada je imala takvu ulogu organizatora i da se njeni filmovi vrednuju na pravi nacin sigurno bi dobila i Oscara, ako ne i Oskar popularnosti kod nas. Pripremila sam se da organizujem svadbu. Mama mi je rekla: “Liiiiizoooo, pamet u glavu! Organizacija svadbe je veliki posao, a prijatelji su guje ljute!” Ja sam rekla: “Dobro, Mama!” i otisla da organizujem svadbu. Najpre sam okupila prije i prijatelje, a onda i mladence i pitala ih sta smatraju da je najvaznija stvar na vencanju. Poceli su da se premisljaju i mrste, a ja sam rekla: “Molim Vas, ovo je najvazniji dan u zivotu ova dva nasa ceda, razmislite dobro!” morala sam malo da podviknem ops: On su se odmah uozbiljili i rekli: “Izvini, Liiizooo, zbog nase neozbiljnosti, mi smatramo da je to muzika” Bilo mi je drago, jer i ja smatram da je to muzika. Odmah sam im rekla, da moraju da nabave tri muzike. Odnosno dve i naravno, trubace. Gibanica bez trubaca je kao rakija bez alkohola, odnosno, samo obicna pita sa sirom. Mlada i mladozenja ce u sator uci uz zvuke “Marsa na Drinu”. To je nasa nacionalna pesma, koja je nastala u I sv. ratu i zaista bi bilo glupo zaobici je, pored toga nju su predlagali i za himnu, ali nije prihvacena, tako da ne mogu da poigram kada cujem ovu himnu, vec samo stanem i pocnem da pevam: “God save, God protect Serbian King and Serbian generations, protect our Serbia, your people pray to you.” Inace, moja himna je God Save the Queen, ali za ovu priliku pevam i srpsku himnu, jer je mnogi vole, a pevam i “Hey, Slavs, you are still alive, the spirit of our Grandparents, …” Ali nije vazno. Vratimo se na svadbu. Odlucila sam da se svira moderna muzika: Blizanci, Flamisngosi, Tanja Savic, Slavica Cukteras, onaj Bane Mojicevic, Darko Filipovic, onaj mali Nikolic sto peva “Bebo, moja, bebo moja”, Seka Aleksic, Jovan Perisic, Spasiteljke, Sax i Dex Matic, Morana, Elma, Milica Todorovic, Ana Kokic, Mikica Bojanic, Bane Bojanic, Anica Milenkovic, Dzogani, Jelena Karleusa, Tose Poeski, Aco Pejovic, Rade Lackovic, Olja Karleusa, Danijela Vranic, Stoja, Indy, ali i malo stariji, ali mislim iskusniji, ne stariji po godinama, da se moji prijatelji ne uvrede: Izvorinka Milosevic, Milos Bojanic, Lepa Lukic, Lepa Brena, Lepa Lana, Cune Gojkovic, Vasilija Radojcic, Ceca, Dragana Mirkovic, Silvana Armenulic, Saban Saulic, Mitar Miric, Mile Kitic, Marta Savic, Aziz, Vera Matovic, Sanja Dordevic, Aca Ilic i Biljana Jevtic, Zlata Petrovic, Suzana Jovanovic, Buba Miranovic, Mira Skoric, Louis, Miroslav Ilic, Zdravko Colic, Dobrivoje Topalovic, Bora Drljaca, Sinovi Manjace, Jandrino Jato, Marinko Rokvic sa sinom Nikolom, Jelena Brocic, Jasmin Muharemovic, Esad Mulaomerovic, Zika Antic, Baja Mali Knindza, DJ Krmak i, naravno, Dzej. Svi su zadovoljni, a spisak je uvek spreman da se prosiri, zato, drugari, predlozite jos nekog na ovu listu ili mozda iznesite svoje misljenje kakvu muziku biste voleli na svadbi, a mozda i kako je bilo na Vasoj svadbi.
    8-)

Aktivan član hertz (avatar)
    Učlanjen
    17.12.2006.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Muzika na svadbi! Da, ne, mozda, kakva, ovakva ili onakva!?

omg, šta ispisa ovo? :?
    ne volim takve svadbe, ekstremno djeluju nazadne, staromodne i seljačke.

Domaćin Liza Dennis (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    La Casa de Gran Hermano! Ahora estoy en Pristina. Estoy luchando por interesos de serbios en Kosova
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio hertz
    omg, šta ispisa ovo? :?
    ne volim takve svadbe, ekstremno djeluju nazadne, staromodne i seljačke.
    Ukusi su razliciti. Mislim da treba pre svega postovati nase mladence. Ako ti se ne svida moja zamisao, ti nam predstavi svooooojuuuu. 8-)

Iskusan Vodjena_snom (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

evo,ja cu umesto njega/njeuno HM i rocka

Domaćin jecawaste (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    87

ne svidja mi se ova lista....isuvise grandovaca koji ne znaju da pevaju...
    ja bih htela na svojoj svadbi zdravka colica...

Poznat Oktobar1864 (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

moja svadba..da vidimo..nista tako grandiozno, malo vencanje, uz zvuke stairway 2 heaven..neka plaza, zalazak sunca, samo najblizi prijatelji i porodica...i to je to.

Učlanjen
    23.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

a na kraju vencanja, svlacim belu haljinicu, ispod nje crna, i pocinje npr. sabbra cadabra, onda 2 min 2 midnight, pa cant stop, pa hush...pa smoke on the water (fire in the bed)..
    i onda naravno EKV!

Domaćin jecawaste (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    87

rockgirl!

Učlanjen
    23.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

ofkors...

Veoma poznat Limunovo_Drvo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

E moja svadba ce biti uz crkvenu muziku...u hramu...
    Navece,kad se malo "opustimo" kad pice zagrije atmosferu pici punk,rock,metal...sve sto Oktobar hoce

ops:

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

Josh da procitam sve ovo....

Učlanjen
    23.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

ok, crkva se podrazumeva..ali..pricam o gradjanskom vencanju...
    limune..dobro je da si dosao..bas imam zelju da grejem atmosferu sa tobom..ops:

Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

Ma ja samo na kratko tu dolazim....
    A volio bih zurku na plazi..uz ogromne zvucnike...da pola grada cuje...
    Sex Pistols,RCHP,Metallica.....
    I nezaobilazni narodnjaci hehe

Iskusan Vodjena_snom (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Limunovo_Drvo,
    Ma ja samo na kratko tu dolazim....
    A volio bih zurku na plazi..uz ogromne zvucnike...da pola grada cuje...
    Sex Pistols,RCHP,Metallica.....
    I nezaobilazni narodnjaci hehe
    swe sem narodnjaka+ maideni

Učlanjen
    23.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

eh..taman se ponadah..

Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

Ma narodnjaci ce doci da vise sta se desava tu sa nama....
    Ma ostvaricemo mi to...
    Mozemo i na neko ostrvce?a?

Učlanjen
    23.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

ma bilo gde..samo da je sa tobom...ops:
    ej..sta cu ti raditi kad te uhvatim..ops:

Aktivan član different from others... (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2007.
    TYRA,sweet child of mine with lips like rose
    Reputaciona moć
    0

e moj nastrani sisteru.tako se to radi?javno? c,c,c kad ce ko batica?svakoj na pp

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Momci, da li iskreno smatrate da će neko (čitajte vaša buduća životna saputnica) pustiti vas da odlučujete o bilo čemu, a kamo li o muzici?
    Ako smatrate, niste još dobro upoznali ženski rod....

Aktivan član different from others... (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2007.
    TYRA,sweet child of mine with lips like rose
    Reputaciona moć
    0

imas pravo!to su bre dominantne stuke

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio different from others...
    imas pravo!to su bre dominantne stuke
    Ja bih ih pre nazvao zmijama, ali to je to otprilike

Primećen član giselle (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Ama sta se lozite?! Vi'te da to pise Liza breee....

Iskusan Makijavelli (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

ja sam mislio na sledecu varijantu,skupi se selo...zaigraju kolo,ponapijaju se,pochnu da se gube,a onda...iz zvuchnika neshto kao npr.Slipknot ili Slayer,chisto da vidim seljacima face.....

p.s.lizza ja ni lud ne bi prochitao sva ova govna koja si napisala,a vec mogu da predpostavim nashta liche.....

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

a svi ovde zamišljaju svoje venčanje uz ne znam ni ja kakve romantične zvukove, a za nekoliko godina... mladenci pod šatorom, zacrveneli se, dok trešte narodnjaci svuda.
    i svi koji su do juče bili hevi, sada nad blatom ponosno koračaju. i to nije ono njihovo blato o kojem seru u pesmama (:
    zabluda je da si ti ovde, a ja tamo negde

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

e ne mogu da citam mnogo ga oduzi gospodja dennis,ali nemam dileme tog tipa jer svadbu necu ni praviti,tako da je muzika krajnje trivijalno pitanje
    iovako to sluzi smao da se nakupi neka rodbina koju nisi nikad video da se najede i napije na tvoj racun.
    a kad bih se postavljalo pitanje muzike,svakako ne bi bili narodnjaci ni stari,ni svadbarski ni nikakvi,vec bi bila napravljena play lista po mom izboru
    you make me sick because i adore you so

Slične teme

1. ima li ovakva igrica?
    Autor Gospodin Dacman divljak u forumu Video igre
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 26.01.2008., 22:28
  2. Na svadbi....
    Autor Derer u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 01.09.2007., 16:26
  3. pijete ?!?!- kakva muzika, kakvo mjesto ?
    Autor cukijuri u forumu Arhiva
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 08.05.2006., 11:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •