Moda u svetu..Zene bez brusa..Sta se misli na Krsti?

... Njeno ime mi je danima odzvanjalo u glavi. A zvala se sasvim obično: Jagodinka Simonović!! :lol:
1805.jpg
 
ma ja mislim da zene sa malim grudima imaju srece one mogu da biraju dal ce dose brus ili ne,nekome je prijatnije sa,nekome bez,neko prati modu neko ne,ali one sto imaju mnogo velike grudi kao ja nemaju srece, ja napr nemogu nikako bez brusa,prvo mi je veoma tesko da nadjem broj brusa,a kad ne nosim brus osecam se neprijatno zato sto su mi mnogo teske,mora neko da mi ih predrzi!!! hihi
 
Jessica iz francuske:
ma ja mislim da zene sa malim grudima imaju srece one mogu da biraju dal ce dose brus ili ne,nekome je prijatnije sa,nekome bez,neko prati modu neko ne,ali one sto imaju mnogo velike grudi kao ja nemaju srece, ja napr nemogu nikako bez brusa,prvo mi je veoma tesko da nadjem broj brusa,a kad ne nosim brus osecam se neprijatno zato sto su mi mnogo teske,mora neko da mi ih predrzi!!! hihi
Pa slusaj Jessika..bas je u tome poenta..ja sam bio u Americi u februaru i u Londonu sada za uskrs...u tome je fora...ubijaju na mesto..bas te kao ti..ma boli ih dupe...a sto se prdrzavanja tice...ej..ej..pusti to ,, ima saka u junaka..
 

Back
Top