Dijalog posle sex-a..

a zašto se ti nikad nećeš mazit? (zato što sam radioooo, vruće mi je pyzda ti materina...mislim ljubavi :) )
i kaj sad, odma na teletext a? (pa šta onda mislim isti **** jel gledam u zid il u txt, a možda i kapne nešto ;) )
 
A kada posle prvog puta sa nekim, partner pocne da ti otkriva neke svoje tajne, nesto sto ga inace nikad, ili bar na pocetku veze ne bi ni pitao, jer jednostavno nije tvoja stvar? Mislim, niste bas tako bliski, a on ti prica o zdravstvenim problemima kad je bio mali, ......?
 
Hebote, vrtim, vrtim, vrtim i ne nalazim nista... Obicno mi nista ne zasmeta...
Hmm, mozda mi se par puta desilo da mi zasmeta recenica:
"Pusti me samo malo da dodjem sebi"...

Ali, ok, razumijem ih i trudim se da ih ne smaram nakon seksa... Uostalom, obicno ni meni u toj situaciji nije do price...
 
Gazdarica:
Hebote, vrtim, vrtim, vrtim i ne nalazim nista... Obicno mi nista ne zasmeta...
Hmm, mozda mi se par puta desilo da mi zasmeta recenica:
"Pusti me samo malo da dodjem sebi"...

Ali, ok, razumijem ih i trudim se da ih ne smaram nakon seksa... Uostalom, obicno ni meni u toj situaciji nije do price...


To ti on kaze da ga primis da bi on dosao sebi.:lol:
 
Ne bih volela da pričamo o tome šta nas sve čeka tog dana ili sutradan da završimo od obaveza... Bilo kakvu žurbu posle ne volim...
Osim ako se ja ne žurim... Xe, xe :)
Ma najbolje je da se mazimo posle, što uopšte da blebećemo...
 
jel ti bilo dobro?

Meni ovo pitanje ide na zivce samo ako je seks bio evidentno losh, ako smo se previshe cimali i natezali, on mene vuche u svoje poze, ja njega u svoje, ja ne volim njegovu, on u mojoj ne ume da kara ... i shta je tu dobro! Jedva konachno svrshili. A ako je seks bio extra onda volim da prichamo o njemu, da mi pricha shta mu je radila ribica, kako je prskala, stezala, ja njemu opisujem svoj dozivljaj qrca u sebi i tako se opet napalimo pa ponovimo :)

jesi li svrsila?

O, da, ovo opako ume da iznervira. Iako vrishtim on ne ume da razabere ton i nikako da napravi razliku izmedju stenjanja u toku seksa i vrishtanja na kraju. Dobro, posle kad se ushemimo bude mu jasnije.


Ono shto ja ne volim da vidim je pregledanje tela i trazenje ranica od noktiju, a ne volim da chujem: jbg, sa tobom je kao u kavezu sa tigrom, sledeci put navuci rukavice.

To me toliko iznervira da ne mogu da mu ne kazem da se ne hvata u kolo ako ne ume da igra.
 

Back
Top