Varanje...

opet ja pa vidis vracam se na tog mog bivsog decka, nismo bili vise od mesec i po zajedno,ali me on toliko privlacio da nisam mogla dotvorim oci da je on u stvari meni samo hteo da kre sne a ja posto nisam laka nisam mu dala,ali smo jos bili zajedno posto sam se bili vezala,ali sam saznala da me prevario sa 2 devojke, i tada sam videla koliko je on u stvari jadan i da mu samo treba igracka za je ba nje, a ako ti treba neki savet pitaj me slobodno imam puno iskustva u tome...
 
za sad nisam saznala... a kako bi reagovala... ovog sad bi iskulirala... baš je dobar dečko i ne smara... a onom bivšem bi pojela ruku.. ili iskopala oko... bio baš ljubomoran
 
Jednom...
Rekla sam mu da u tom slucaju mozemo da nastavimo da se kresemo, dok ne nadjem nekog novog za to... On se smrtno uvrijedio, rekavsi da mu, ako mi tako malo znaci, ne pada na pamet da mi sluzi samo za krevetsku gimnastiku...

:twisted:
 
Jednom,mislim za to sam znala..i nadam se da je ta brojka tacna....bes,neverovatan bes,razocarenje i osecala sam se kao najjadnija i najruznija osoba koja nije zasluzila da joj neko posveti svu svoju paznju!
 
prevari ali budi riba da se ne sazna ili ostavi pa varaj....to je zakon...za sve ostalo nema opravdanja........onda ti prestoji da odredis kaznu i to je to...
 
RASTY nije brate tako...ja sam uvek u zivotu dobio po usima..i naucio sam da postujem i cenim..pa zasto bih se sad neko provukao bez packi..ako ih je zasluzio...veruj mi,,imam izuzetno iskustvo sa tim kokoskama...sto glume ribe..a posle dolaze nocu da te mole da im das slobodu..i tada prihvataju sve kompromese...
 
Saznala sam za jedan put i nije me zanimalo da li je bilo više pokušaja.
Kako može čovek da se oseti, jadno, samo tako.
Mada, nisam pokazala da sam povređena, nasmešila sam se čak.
Prosto ne znam odakle mi snaga da se nasmešim dok se u stvari raspadam.
 
Pa nisam bas saznala...naslutila sam...pretpostavila... :?

A bila sam uvredjena...povredjena...ljuta...zalosna...tuzna...ma, nikakva...kako covek da se oseca, kad ga neko izda ..? :confused:

A sta sam uradila...pa nestala...oyisla...pobegla...kako god :cry:
 
SANDRINAbg:
Pa nisam bas saznala...naslutila sam...pretpostavila... :?

A bila sam uvredjena...povredjena...ljuta...zalosna...tuzna...ma, nikakva...kako covek da se oseca, kad ga neko izda ..? :confused:

A sta sam uradila...pa nestala...oyisla...pobegla...kako god :cry:

Izdana?

U kom pravcu si bezala?

 
Ja nemam ništa protiv prevara. Zapravo imala bih protiv jedino u varijanti da mi je muž u nekoj ozbiljnoj tajnoj vezi. Inače, sex kao sport uz zaštitu je sasvim Ok. Naravno, bez preterivanja. :)
 
BarbarelaF:
Ja nemam ništa protiv prevara. Zapravo imala bih protiv jedino u varijanti da mi je muž u nekoj ozbiljnoj tajnoj vezi. Inače, sex kao sport uz zaštitu je sasvim Ok. Naravno, bez preterivanja. :)
...da, da... to zvuchi realno.... i ja sam tako mislila. ali bogo moj, samlela bih ga. :)
 
jesam jednom prevarena, zabolilo me je i povrijedilo jako ali se nisam osjecala jadno i nepozeljna, mislim on je ispao jadnin kad sam vidjela sa kim me je prevario, stavrno je bila fuj.mozda bi mi bilo lakse da je bila neka bas dobra treba. sta sam uradila:pa sta sam mogla, ostavila ga i zalila zbog koga je upropasti vezu.
 

Back
Top