josh jedan problem .. pff
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: josh jedan problem .. pff

dragan033
    Guest

Podrazumevano josh jedan problem .. pff

XP je u pitanju.
    Simptomi su kao kod W32.Blaster.Worm -a znaci gasi se komp sam od sebe, ili se izgasi monitor, ili se restartuje.. u svakom sluchaju ide mi na zivce!!!
    Proverio sam sa W32.Blaster.Worm removal tool-om nista, skenirao sa updateovim kav-om nista...

Pomoc, hint?!

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Imas blaster remowe tool koji e oko 160KB, i patch file koji je oko 1,5MB.. e sad ovako.. otidji kod nekog ko ima pristup nettu narezi si to, dodji kuci nemoj da se konektujes na nett, nego samo upali komp.. stisni ctrl alt del vidi ako imas MSBlast.exe runing ugasi ga.. pokreni ono remove tool, da ga izbrise, onda pokreni patch file instaliraj to i onda si zasticen od njega jednom za svagda, tj do prvog formatiranja, onda opet moras patch da installiras.. i da pogledaj dal tj je 32bita ili 64bita win, da znas koja verzija patcha ti treba..

dragan033
    Guest

Podrazumevano

ali to i jeste problem da je u pitanju MSBlast resio bi ga se, ali problem je shto ga ni kav ni removan tool ne nalaze a problemi se nastavljaju!!!

GZ
    Guest

Podrazumevano Jeste blaster i poslusaj coveka...

Imao sam i sam problem i poslusaj prethodni asvet. Tool za Blast ne radi ono sto se od njega ocekuje.. Pozdrav...

Slične teme

1. restartuje se cim nakacim josh jedan qler...
    Autor gost 30064 u forumu Hardver
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 29.04.2007., 16:42
  2. Nestade josh jedan "neprijatelj" amerike :(
    Autor crow u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 31.10.2005., 19:57
  3. Josh jedan prodje dan...
    Autor oxi u forumu Arhiva
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 29.06.2005., 16:09

Pravila za slanje poruka