kozmetika,vase preporuke i iskustva

U toku leta...

  • idem u solarijum

  • stavljam kreme za samotamnjenje

  • puštam da prirodno pocrnim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jovcica:
Pa nije sad bas tol'ko neverovatna, meni se vise svidja Flextencils Lancome maskara...
A sad me neodoljivo kopka kakva je nova L'Extreme Lancome maskara... ;-)
l'extreme je maskara koja izduzuje i razdvaja trepavise i zasita ih izduzi do svemira
za razliku od hypnose koji daje volumen znaci moze da udeblja vase trepavice do 6 PUTA!!!
pored hypnose za volumen je gotivna i effet faux cilles od yves saint laurent medjutim mana joj je da se brzo susi :roll:
hehe sto sve znam
 
...:)...Hani, hvala - ujedno si me podsetila - odlicna je ideja da uz preporuku, navodimo i razloge zbog cega nam neki preparat odgovara ili ne, kako bi bilo lakse orijentisati se, odnosno da se ne bi dogadjalo da neko ko zeli veci volumen, posegne za maskarom koja produzava trepavice, ili da mladu, problematicnu kozu 'iznenadi' kvalitetnim kremom, ali namenjenom zreloj, suvoj kozi i obratno...Takodje, ne bi bilo lose naglasiti kom tipu koze je namenjen preparat koji se preporucuje, odnosno zasto smo bas njime zadovoljne iz - istog, prakticnog razloga...:)
 
ugadnubaburastem:
...:)...Hani, hvala - ujedno si me podsetila - odlicna je ideja da uz preporuku, navodimo i razloge zbog cega nam neki preparat odgovara ili ne, kako bi bilo lakse orijentisati se, odnsno da se ne bi dogadjalo da neko ko zeli veci volumen, posegne za maskarom koja produzava trepavice i obratno...Takodje, ne bi bilo lose naglasiti kom tipu koze je namenjen preparat koji se preporucuje, odnosno zasto smo bas njime zadovoljne iz istog razloga...:)

U pravu si, evo dodacu da mi se Flextencils vise svidja jer produzi i istakne trepavice vise nego Hypnose, koja je, istina, ok ako zelite (rekla bih: SAMO) volumen...

hanibal77:
l'extreme je maskara koja izduzuje i razdvaja trepavise i zasita ih izduzi do svemira

Eto, vidim ja da je to ono sto zelim ;) Koliko se tesko uklanja?
I, kad vec radis u parfimeriji, verovatno znas-da li su ukinuli Lip dimension od Lancome-a? U Bg-u je izbor boja minimalan, na njihovom sajtu nema informacija, kao da taj proizvod nikad nije postojao, a meni je zaista bio super (i dugo traje, i ok je osecaj na ustima)
 
Jovcica:
U pravu si, evo dodacu da mi se Flextencils vise svidja jer produzi i istakne trepavice vise nego Hypnose, koja je, istina, ok ako zelite (rekla bih: SAMO) volumen...



Eto, vidim ja da je to ono sto zelim ;) Koliko se tesko uklanja?
I, kad vec radis u parfimeriji, verovatno znas-da li su ukinuli Lip dimension od Lancome-a? U Bg-u je izbor boja minimalan, na njihovom sajtu nema informacija, kao da taj proizvod nikad nije postojao, a meni je zaista bio super (i dugo traje, i ok je osecaj na ustima)
e sad me prosvetli i reci sta je lip dimension?pretpostavljam karmin,ali to ovde ne postoji...ili je jako stara linija ili je za strano trziste. :shock:
od karmina lancome ima absolue,juicy rouge i juicy tubes.mozda jos neki ali taj ne,i to vec dugo...
 
Nina2:
E, ja bih htela i duze trepavice i volumen, zato i probah i Hypnose i Flextencils :lol: Ali ipak prednost dadoh volumenu :) Mislim, sta mi vredi da izgledaju dugacke a retke, totalno bezveze, lepse su mi gusce trepavice a dugacke imam dovoljno ipak :)

...:D...Eh, uzasi savremene kozmetike - namerno nas teraju da ispraznimo budjelare dok ne nabasamo na dobitnu kombinaciju...;)...Nakon bezuspesnog traganja i prebiranja po raznim brendovima, konacno sam shvatila da moram da pribegnem triku - naime, prvo nanosim sloj maskare za duzinu, a potom, na tako produzene trepuske :p, sloj maskare za volumen (ukoliko je potrebno, narocito za vece, dodam pazljivo i treci, touch up sloj na vrhove trepavica) - deluje sasavo, ali (meni) pomaze...:D
 
ugadnubaburastem:
...:D...Eh, uzasi savremene kozmetike - namerno nas teraju da ispraznimo budjelare dok ne nabasamo na dobitnu kombinaciju...;)...Nakon bezuspesnog traganja i prebiranja po raznim brendovima, konacno sam shvatila da moram da pribegnem triku - naime, prvo nanosim sloj maskare za duzinu, a potom, na tako produzene trepuske :p, sloj maskare za volumen (ukoliko je potrebno, narocito za vece, dodam pazljivo i treci, touch up sloj na vrhove trepavica) - deluje sasavo, ali (meni) pomaze...:D

Ebote, kako se ja toga nisam setila :lol: :lol: A eno stoji mi Flextencils skoro nova, upotrebila sam je mozda jedva dva puta. Eto, svakog dana cujem ovde nesto korisno :lol:
 
hanibaI77:
e sad me prosvetli i reci sta je lip dimension?pretpostavljam karmin,ali to ovde ne postoji...ili je jako stara linija ili je za strano trziste. :shock:
od karmina lancome ima absolue,juicy rouge i juicy tubes.mozda jos neki ali taj ne,i to vec dugo...


Nije u pitanju jako stara linija...evo slicice ;) (eh,sta bih ja bez goggle images...)
lancome_lip_dimension.jpg

a reklama je izgledala ovako
30_lip.jpe
<- bas tu boju imam ;)
 
ugadnubaburastem:
...:D...Eh, uzasi savremene kozmetike - namerno nas teraju da ispraznimo budjelare dok ne nabasamo na dobitnu kombinaciju...;)...Nakon bezuspesnog traganja i prebiranja po raznim brendovima, konacno sam shvatila da moram da pribegnem triku - naime, prvo nanosim sloj maskare za duzinu, a potom, na tako produzene trepuske :p, sloj maskare za volumen (ukoliko je potrebno, narocito za vece, dodam pazljivo i treci, touch up sloj na vrhove trepavica) - deluje sasavo, ali (meni) pomaze...:D
I ja to radim za vece. Posto mi je 2000 kalorija suvise "jaka" za preko dana, onda stavljam samo more lashes, a za jace nasminkani izgled kombinujem obe
 
етотако:
све од Др Хаусцхка :Д
Хаушка :П
више и не покушавам са другим производима, моја кожа воли овај бренд
и од када сам избацила све остале производе и прешла искључиво на то... данас изгледа божанствено!
а била је изиритирана и сморена као никад
сада је лепа
и ја сам лепа
и здрава
Jel ovo za masnu kozu???
Ja bas imam problema sa kozom lica, upotrebljavala sam do sada milijardu razlicitih kremica, losiona, sapuna a uz to sam obisla i desetine kozmetickih salona, i nista! :-(
 
1.Sjaj-Maybelline- Water shine liquid diamonds.Meni licno je super nijansa strawberry carats(osmica)djeluje jako prirodno.,margaret astor intense color,prozirni,divno mirise
2.puder tecni-max factor sheer radiance(by color adapt)
3.maskara-loreal-double extension,i neprevaziđena max factor 2000 calories.nije losa ni maybelline XXL
4.sjenke-max factorove
5.lak-maybelline forever strong-jako je postojan
 

Back
Top